Amicae Aboenses Access
تطور النتائج
خريطة العناصر ⓘ
أفضل رقم شخصي
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في | الموسم |
|---|---|---|---|---|
| Mupi Tulokkaat R2 | مجموع | 58.75 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) | 2025/2026 |
الأفضل في الفئات السابقة
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في | الموسم |
|---|---|---|---|---|
| Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | مجموع | 41.51 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat | مجموع | 44.70 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat L1 | مجموع | 58.99 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) | 2025/2026 |
| Tulokkaat R2 | مجموع | 43.33 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat R3, Mupi | مجموع | 50.09 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) | 2021/2022 |
| Tulokkaat, Mupi | مجموع | 52.87 | ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat, Mupi L2 | مجموع | 56.89 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat, Mupi R1 | مجموع | 46.20 | UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat, Mupi R2 | مجموع | 50.94 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) | 2023/2024 |
أفضل النتائج 2025/2026
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في |
|---|---|---|---|
| Mupi Tulokkaat R2 | مجموع | 58.75 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) |
| Tulokkaat L1 | مجموع | 58.99 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) |
أفضل النتائج من المواسم السابقة
أفضل النتائج 2024/2025
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat Mupi R2 | تزلج حر | 48.05 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
| Tulokkaat Mupi R2 | مجموع | 48.05 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | تزلج حر | 52.17 | LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | مجموع | 52.17 | LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi L2 | تزلج حر | 56.89 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi L2 | مجموع | 56.89 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
أفضل النتائج 2023/2024
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في |
|---|---|---|---|
| Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | تزلج حر | 41.51 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | مجموع | 41.51 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | تزلج حر | 52.87 | ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | مجموع | 52.87 | ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | تزلج حر | 46.20 | UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | مجموع | 46.20 | UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | تزلج حر | 50.94 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | مجموع | 50.94 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
أفضل النتائج 2022/2023
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat | تزلج حر | 44.70 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat | مجموع | 44.70 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat R2 | تزلج حر | 43.33 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
| Tulokkaat R2 | مجموع | 43.33 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
أفضل النتائج 2021/2022
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat R3, Mupi | تزلج حر | 50.09 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat R3, Mupi | مجموع | 50.09 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | تزلج حر | 39.91 | Tiksi IceClub 2022 (FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | مجموع | 39.91 | Tiksi IceClub 2022 (FIN) |
موسم 2025/2026
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k Helsinki/FIN |
Mupi Tulokkaat R2 | 2 | 58.75 | |
| 24.01.2026 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 Pori/FIN |
Tulokkaat L1 | 2 | 58.99 |
النتائج من المواسم السابقة
موسم 2024/2025
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2025 | Muodostelma Lappeenranta / SaiML/FIN |
Tulokkaat Mupi R2 | 6 | 48.05 |
Free Skating 6 (48.05)
|
| 25–26.01.2025 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 Seinäjoki / SeiTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi L2 | 3 | 56.89 |
Free Skating 3 (56.89)
|
| 18.01.2025 | LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 Kaarina/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 2 | 52.17 |
Free Skating 2 (52.17)
|
موسم 2023/2024
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2024 | Lahti Synchro 2024 Lahti/FIN |
Tulokkaat, Mupi R2 | 5 | 50.94 |
Free Skating 5 (50.94)
|
| 28.01.2024 | ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi Pori/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 1 | 52.87 |
Free Skating 1 (52.87)
|
| 20–21.01.2024 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 Kerava / KeMu/FIN |
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | 7 | 41.51 |
Free Skating 7 (41.51)
|
| 01.01.2024 | UpLakers Syncro 2024 Kangasala/FIN |
Tulokkaat, Mupi R1 | 3 | 46.20 |
Free Skating 3 (46.20)
|
| 03.12.2023 | Uplakers Synchro 2023 Kangasala / UpTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 8 | 31.04 |
Free Skating 8 (31.04)
|
| 25.11.2023 | Pikkujoulukilpailut 2023 Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Mupi |
موسم 2022/2023
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2023 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit Turku / Kaari/FIN |
Tulokkaat R2 | 5 | 43.33 |
Free Skating 5 (43.33)
|
| 15.01.2023 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 10 | 44.70 |
Free Skating 10 (44.70)
|
موسم 2021/2022
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2022 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu FIN |
Tulokkaat R3, Mupi | 6 | 50.09 |
Free Skating 6 (50.09)
|
| 05.02.2022 | Tiksi IceClub 2022 FIN |
Tulokkaat, Mupi | 8 | 39.91 |
Free Skating 8 (39.91)
|