Ice Illusions Access
تطور النتائج
خريطة العناصر ⓘ
أفضل رقم شخصي
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في | الموسم |
|---|---|---|---|---|
| Kansalliset Minorit | مجموع | 23.22 | 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN) | 2011/2012 |
| Kansalliset Minorit Lohko 2 | مجموع | 21.50 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN) | 2012/2013 |
| Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | مجموع | 39.57 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) | 2023/2024 |
| Minorit | مجموع | 31.50 | 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 (FIN) | 2010/2011 |
| Minorit | مجموع | 24.66 | Muodostelmaluistelun 2. kilpailut Lappeenrannassa - Minorit (FIN) | 2007/2008 |
| Tulokkaat | مجموع | 51.65 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat R3 | مجموع | 55.59 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat R3, Mupi | مجموع | 56.42 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) | 2021/2022 |
| Tulokkaat, Mupi | مجموع | 53.09 | Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat, Mupi L2 | مجموع | 43.36 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat, Mupi R1 | مجموع | 56.44 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat, Mupi R2 | مجموع | 54.52 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat, Mupi R3 | مجموع | 50.57 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) | 2023/2024 |
أفضل النتائج من المواسم السابقة
أفضل النتائج 2024/2025
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat, Mupi | تزلج حر | 44.77 | ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | مجموع | 44.77 | ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi L2 | تزلج حر | 43.36 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi L2 | مجموع | 43.36 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | تزلج حر | 56.44 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | مجموع | 56.44 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
أفضل النتائج 2023/2024
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في |
|---|---|---|---|
| Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | تزلج حر | 39.57 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | مجموع | 39.57 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | تزلج حر | 53.09 | Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | مجموع | 53.09 | Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | تزلج حر | 54.52 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | مجموع | 54.52 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R3 | تزلج حر | 50.57 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R3 | مجموع | 50.57 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
أفضل النتائج 2022/2023
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat | تزلج حر | 51.65 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat | مجموع | 51.65 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat R3 | تزلج حر | 55.59 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
| Tulokkaat R3 | مجموع | 55.59 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
أفضل النتائج 2021/2022
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat R3, Mupi | تزلج حر | 56.42 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat R3, Mupi | مجموع | 56.42 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
أفضل النتائج 2012/2013
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في |
|---|---|---|---|
| Kansalliset Minorit Lohko 2 | تزلج حر | 21.50 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN) |
| Kansalliset Minorit Lohko 2 | مجموع | 21.50 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN) |
أفضل النتائج 2011/2012
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في |
|---|---|---|---|
| Kansalliset Minorit | تزلج حر | 23.22 | 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN) |
| Kansalliset Minorit | مجموع | 23.22 | 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN) |
| Minorit | تزلج حر | 23.70 | ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN) |
| Minorit | مجموع | 23.70 | ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN) |
أفضل النتائج 2010/2011
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في |
|---|---|---|---|
| Minorit | تزلج حر | 31.50 | 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 (FIN) |
| Minorit | مجموع | 31.50 | 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 (FIN) |
أفضل النتائج 2009/2010
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في |
|---|---|---|---|
| Minorit | تزلج حر | 26.89 | ML 1-lohkon min.jun.sen.ja aik. 2.kilpailu (FIN) |
| Minorit | مجموع | 26.89 | ML 1-lohkon min.jun.sen.ja aik. 2.kilpailu (FIN) |
أفضل النتائج 2007/2008
| الفئة | الجزء | النقاط | حصل في |
|---|---|---|---|
| Minorit | تزلج حر | 23.47 | Muodostelmaluistelunoviisien II-lohkon 1. valintak (FIN) |
| Minorit | مجموع | 24.66 | Muodostelmaluistelun 2. kilpailut Lappeenrannassa - Minorit (FIN) |
موسم 2025/2026
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k Helsinki/FIN |
Mupi Tulokkaat R2 | |||
| 24.01.2026 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 Pori/FIN |
Tulokkaat L1 | |||
| 10.01.2026–10.01.2006 | Kataja Synchro 2026 Joensuu / JoKa/FIN |
Tulokkaat Mupi | |||
| 16.11.2025 | Lappeenranta synchro Lappeenranta //FIN |
Tulokkaat, Mupi |
النتائج من المواسم السابقة
موسم Unknown season
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| ML 2. lohkon 1. kilpailu 12.12.2010 FIN |
Minorit |
موسم 2024/2025
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2025 | Muodostelma Lappeenranta / SaiML/FIN |
Tulokkaat, Mupi R1 | 4 | 56.44 |
Free Skating 4 (56.44)
|
| 15–16.02.2025 | ML Tiksi IceClub 2025 Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 3 | 44.77 |
Free Skating 3 (44.77)
|
| 25–26.01.2025 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 Seinäjoki / SeiTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi L2 | 9 | 43.36 |
Free Skating 9 (43.36)
|
موسم 2023/2024
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2024 | Lahti Synchro 2024 Lahti/FIN |
Tulokkaat, Mupi R3 | 4 | 50.57 |
Free Skating 4 (50.57)
|
| 17–18.02.2024 | Tiksi Ice Club 2024 VANTAA/FIN |
Tulokkaat, Mupi R2 | 2 | 54.52 |
Free Skating 2 (54.52)
|
| 04.02.2024 | Tappara Synchro seurakilpailu Tampere / TapTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 2 | 53.09 |
Free Skating 2 (53.09)
|
| 20–21.01.2024 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 Kerava / KeMu/FIN |
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | 11 | 39.57 |
Free Skating 11 (39.57)
|
| 19.01.2024 | Kaakko, Häme & Itä Aluemestaruuskilpailu 2025 Kouvola //FIN |
Tulokkaat, Mupi | 5 | 40.89 |
Free Skating 5 (40.89)
|
| 01.01.2024 | UpLakers Syncro 2024 Kangasala/FIN |
Tulokkaat, Mupi R2 | 5 | 40.43 |
Free Skating 5 (40.43)
|
| 03.12.2023 | Uplakers Synchro 2023 Kangasala / UpTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 3 | 46.99 |
Free Skating 3 (46.99)
|
موسم 2022/2023
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2023 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit Turku / Kaari/FIN |
Tulokkaat R3 | 2 | 55.59 |
Free Skating 2 (55.59)
|
| 11–12.02.2023 | Tiksi Ice Club 2023 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 7 | 50.58 |
Free Skating 7 (50.58)
|
| 21.01.2023 | Diamonds On Ice Jyväskylä/FIN |
Tulokkaat | 4 | 49.17 |
Free Skating 4 (49.17)
|
| 15.01.2023 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 5 | 51.65 |
Free Skating 5 (51.65)
|
موسم 2021/2022
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2022 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu FIN |
Tulokkaat R3, Mupi | 1 | 56.42 |
Free Skating 1 (56.42)
|
موسم 2014/2015
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2015 | ML kans. 1L 2. vk 8.2.2015 FIN |
Tulokkaat 1L |
موسم 2013/2014
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–23.03.2014 | ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU FIN |
Tulokkaat |
موسم 2012/2013
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2013 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk FIN |
Kansalliset Minorit Lohko 2 | 12 | 21.50 |
Free Skating 12 (21.50)
|
موسم 2011/2012
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–25.03.2012 | ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 FIN |
Minorit | 14 | 23.70 |
Free Skating 14 (23.70)
|
| 09.01.2012 | 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. FIN |
Kansalliset Minorit | 8 | 23.22 |
Free Skating 8 (23.22)
|
موسم 2010/2011
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–27.03.2011 | ML hopeafin & kans. 3. kilpailu 26.-27.3.11 FIN |
Minorit | 10 | 31.31 |
Free Skating 10 (31.31)
|
| 30.01.2011 | 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 FIN |
Minorit | 7 | 31.50 |
Free Skating 7 (31.50)
|
موسم 2009/2010
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2010 | ML 1-lohkon min.jun.sen.ja aik. 2.kilpailu FIN |
Minorit | 6 | 26.89 |
Free Skating 6 (26.89)
|
| 05.12.2009 | Kansallisten sarjojen 1. kilpailu 5.12.2009 FIN |
Minort Tähtiarviointi | |||
| 05.12.2009 | Kansallisten sarjojen 1. kilpailu 5.12.2009 FIN |
Minort |
موسم 2007/2008
| التاريخ | المنافسة | الفئة | المركز | النقاط | الأجزاء |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2008 | Minorit 3. kilp, kansalliset sarjat loppukilpailu - Minorit 3. kilpailu - Free Skating FIN |
Senior Kansalliset | 7 | ||
| 15.03.2008 | Minorit 3. kilp, kansalliset sarjat loppukilpailu - Minorit 3. kilpailu - Free Skating FIN |
Minorit 3. kilpailu | |||
| 20.01.2008 | Muodostelmaluistelun 2. kilpailut Lappeenrannassa - Minorit FIN |
Minorit | 6 | 24.66 | |
| 20.01.2008 | Muodostelmaluistelun 2. kilpailut Lappeenrannassa - Minorit FIN |
Vapaaohjelma | |||
| 18.11.2007 | Muodostelmaluistelunoviisien II-lohkon 1. valintak FIN |
Minorit | 4 | 23.47 |
Free Skating 4 (23.47)
|