Lyssia FERRAZ deaktiv Access
Xalların inkişafı
Elementlərin xəritəsi ⓘ
Şəxsi Ən Yaxşı
| Kateqoriya | Segment | Xal | Qazanıldığı yer | Mövsüm |
|---|---|---|---|---|
| Sport De Masse Iiib Girls | Ümumi | 65.02 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) | 2024/2025 |
Əvvəlki kateqoriyalardan şəxsi ən yaxşılıqlar
| Kateqoriya | Segment | Xal | Qazanıldığı yer | Mövsüm |
|---|---|---|---|---|
| 21 Mini U12 Girls Pc | Ümumi | 21.85 | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| Avenirs Girls | Ümumi | 29.27 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) | 2019/2020 |
| Bronze A Girls | Sərbəst Proqram | 21.87 | 26ème Coupe d'Erguël (SUI) | 2019/2020 |
| Juvenele Girls U13 | Qısa Proqram | 24.07 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenele Girls U13 | Sərbəst Proqram | 47.17 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenele Girls U13 | Ümumi | 71.24 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 | Qısa Proqram | 26.71 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 | Sərbəst Proqram | 47.93 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 | Ümumi | 74.64 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 Girls | Qısa Proqram | 24.60 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 Girls | Sərbəst Proqram | 45.91 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 Girls | Ümumi | 70.51 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U14 | Qısa Proqram | 29.18 | Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 | Sərbəst Proqram | 49.57 | Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 | Ümumi | 78.75 | Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls | Qısa Proqram | 35.16 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls | Sərbəst Proqram | 58.72 | Schweizermeisterschaften Juvenile und Young Novice 2025, Adelboden (Adelboden/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls | Ümumi | 93.88 | Schweizermeisterschaften Juvenile und Young Novice 2025, Adelboden (Adelboden/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Qısa Proqram | 33.67 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Sərbəst Proqram | 55.71 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Ümumi | 89.38 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Qısa Proqram | 31.07 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Sərbəst Proqram | 45.10 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Ümumi | 76.17 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Group 1 Girls | Qısa Proqram | 33.18 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Group 1 Girls | Sərbəst Proqram | 48.83 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Group 1 Girls | Ümumi | 82.01 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Juveniles U14 Girls | Qısa Proqram | 26.94 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) | 2024/2025 |
| Juveniles U14 Girls | Sərbəst Proqram | 44.66 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) | 2024/2025 |
| Juveniles U14 Girls | Ümumi | 71.60 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) | 2024/2025 |
| Mini Girls | Qısa Proqram | 23.97 | 27ème Coupe d'Erguël 2021, Saint-Imier (SUI) | 2021/2022 |
| Mini Girls | Sərbəst Proqram | 39.66 | 27ème Coupe d'Erguël 2021, Saint-Imier (SUI) | 2021/2022 |
| Mini Girls | Ümumi | 55.29 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 | Qısa Proqram | 25.11 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 | Sərbəst Proqram | 42.84 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 | Ümumi | 67.95 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 Girls | Qısa Proqram | 23.24 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 Girls | Sərbəst Proqram | 41.07 | 25. Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 Girls | Ümumi | 61.88 | 25. Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) | 2022/2023 |
| Minis Girls | Qısa Proqram | 22.60 | Trophée Romand 2022, Lausanne (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| Minis Girls | Sərbəst Proqram | 37.39 | Trophée Romand 2022, Lausanne (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| Minis Girls | Ümumi | 59.99 | Trophée Romand 2022, Lausanne (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| Minis U12 Girls | Qısa Proqram | 24.83 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) | 2022/2023 |
| Minis U12 Girls | Sərbəst Proqram | 42.66 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) | 2022/2023 |
| Minis U12 Girls | Ümumi | 67.49 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) | 2022/2023 |
| Style Bronze | Ümumi | 8.74 | CampionatiTicinesiBSeStile (Biasca/SUI) | 2023/2024 |
Əvvəlki mövsümlərin ən yaxşı nəticələri
2024/2025 Mövsümünün Ən Yaxşı Nəticələri
| Kateqoriya | Segment | Xal | Qazanıldığı yer |
|---|---|---|---|
| Juvenile U14 | Qısa Proqram | 29.18 | Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) |
| Juvenile U14 | Sərbəst Proqram | 49.57 | Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) |
| Juvenile U14 | Ümumi | 78.75 | Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Qısa Proqram | 35.16 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Sərbəst Proqram | 58.72 | Schweizermeisterschaften Juvenile und Young Novice 2025, Adelboden (Adelboden/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Ümumi | 93.88 | Schweizermeisterschaften Juvenile und Young Novice 2025, Adelboden (Adelboden/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Qısa Proqram | 33.67 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Sərbəst Proqram | 55.71 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Ümumi | 89.38 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Qısa Proqram | 31.07 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Sərbəst Proqram | 45.10 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Ümumi | 76.17 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Juvenile U14 Group 1 Girls | Qısa Proqram | 33.18 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Group 1 Girls | Sərbəst Proqram | 48.83 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Group 1 Girls | Ümumi | 82.01 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Juveniles U14 Girls | Qısa Proqram | 26.94 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Juveniles U14 Girls | Sərbəst Proqram | 44.66 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Juveniles U14 Girls | Ümumi | 71.60 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Sport De Masse Iiib Girls | Sərbəst Proqram | 65.02 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse Iiib Girls | Ümumi | 65.02 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) |
2023/2024 Mövsümünün Ən Yaxşı Nəticələri
| Kateqoriya | Segment | Xal | Qazanıldığı yer |
|---|---|---|---|
| Juvenele Girls U13 | Qısa Proqram | 24.07 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) |
| Juvenele Girls U13 | Sərbəst Proqram | 47.17 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) |
| Juvenele Girls U13 | Ümumi | 71.24 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) |
| Juvenile U13 | Qısa Proqram | 26.71 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Juvenile U13 | Sərbəst Proqram | 47.93 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Juvenile U13 | Ümumi | 74.64 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Juvenile U13 Girls | Qısa Proqram | 24.60 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U13 Girls | Sərbəst Proqram | 45.91 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U13 Girls | Ümumi | 70.51 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) |
| Style Bronze | Sərbəst Proqram | 8.74 | CampionatiTicinesiBSeStile (Biasca/SUI) |
| Style Bronze | Ümumi | 8.74 | CampionatiTicinesiBSeStile (Biasca/SUI) |
2022/2023 Mövsümünün Ən Yaxşı Nəticələri
| Kateqoriya | Segment | Xal | Qazanıldığı yer |
|---|---|---|---|
| 21 Mini U12 Girls Pc | Qısa Proqram | 21.85 | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| 21 Mini U12 Girls Pc | Ümumi | 21.85 | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| Mini U12 | Qısa Proqram | 25.11 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Mini U12 | Sərbəst Proqram | 42.84 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Mini U12 | Ümumi | 67.95 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Mini U12 Girls | Qısa Proqram | 21.23 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Mini U12 Girls | Sərbəst Proqram | 41.07 | 25. Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Mini U12 Girls | Ümumi | 61.88 | 25. Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Minis Girls | Qısa Proqram | 22.60 | Trophée Romand 2022, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Minis Girls | Sərbəst Proqram | 37.39 | Trophée Romand 2022, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Minis Girls | Ümumi | 59.99 | Trophée Romand 2022, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Minis U12 Girls | Qısa Proqram | 24.83 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) |
| Minis U12 Girls | Sərbəst Proqram | 42.66 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) |
| Minis U12 Girls | Ümumi | 67.49 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) |
2021/2022 Mövsümünün Ən Yaxşı Nəticələri
| Kateqoriya | Segment | Xal | Qazanıldığı yer |
|---|---|---|---|
| Mini Girls | Qısa Proqram | 23.97 | 27ème Coupe d'Erguël 2021, Saint-Imier (SUI) |
| Mini Girls | Sərbəst Proqram | 39.66 | 27ème Coupe d'Erguël 2021, Saint-Imier (SUI) |
| Mini Girls | Ümumi | 55.29 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Qısa Proqram | 23.24 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Girls | Sərbəst Proqram | 36.69 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Girls | Ümumi | 59.93 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Minis Girls | Sərbəst Proqram | 35.79 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) |
| Minis Girls | Ümumi | 35.79 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) |
2019/2020 Mövsümünün Ən Yaxşı Nəticələri
| Kateqoriya | Segment | Xal | Qazanıldığı yer |
|---|---|---|---|
| Avenirs Girls | Sərbəst Proqram | 29.27 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) |
| Avenirs Girls | Ümumi | 29.27 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) |
| Bronze A Girls | Sərbəst Proqram | 21.87 | 26ème Coupe d'Erguël (SUI) |
Əvvəlki mövsümlərin nəticələri
Mövsüm 2024/2025
Mövsüm 2023/2024
| Tarix | Hadisə | Kateqoriya | Yer | Xallar | Segmentlər |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–18.02.2024 | CS24 Young Novice e Juvenile Nat. 17 LUGANO/SUI |
Juvenile U13 | 17 | 70.76 |
Short Program 16 (25.42) Free Skating 17 (45.34)
|
| 10–11.02.2024 | CampionatiTicinesiBSeStile Biasca/SUI |
Style Bronze | 3 | 8.74 |
Free Skating 3 (8.74)
|
| 19–21.01.2024 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Juvenile U13 Girls | WD | ||
| 19–21.01.2024 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Stil Bronze | WD | ||
| 08–10.12.2023 | PilatusCup 2023 / 2024 Luzern/SUI |
Juvenile U13 Girls | 14 | 70.51 |
Short Program 14 (24.60) Free Skating 15 (45.91)
|
| 25–26.11.2023 | LuganoCup Lugano/SUI |
Juvenile U13 | 5 | 74.64 |
Short Program 5 (26.71) Free Skating 3 (47.93)
|
| 27–29.10.2023 | Montalin Cup 2023 Chur/SUI |
Juvenele Girls U13 | 3 | 71.24 |
Short Program 3 (24.07) Free Skating 3 (47.17)
|
| 06–08.10.2023 | Ticino Cup 2023 Bellinzona/SUI |
Juvenile U13 Girls | 8 | 66.25 |
Short Program 10 (22.32) Free Skating 7 (43.93)
|
| 22–24.09.2023 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Juvenile U13 Girls | 18 | 58.01 |
Short Program 19 (20.11) Free Skating 19 (37.90)
|
Mövsüm 2022/2023
| Tarix | Hadisə | Kateqoriya | Yer | Xallar | Segmentlər |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.02.2023 | CS Speranze e Mini Nat. 28 Bellinzona/SUI |
Mini U12 | 28 | 67.95 |
Short Program 24 (25.11) Free Skating 27 (42.84)
|
| 02–04.12.2022 | Coupe du Rhône 2022 Monthey/SUI |
Minis U12 Girls | 11 | 67.49 |
Short Program 9 (24.83) Free Skating 12 (42.66)
|
| 18–20.11.2022 | 25. Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Mini U12 Girls | 12 | 61.88 |
Short Program 13 (20.81) Free Skating 10 (41.07)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Mini U12 Girls | 21 | 56.71 |
Short Program 19 (21.23) Free Skating 26 (35.48)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Mini U12 | 16 | 55.38 |
Short Program 14 (21.61) Free Skating 17 (33.77)
|
| 14–16.10.2022 | Trophée Romand 2022, Lausanne Lausanne/SUI |
Minis Girls | 15 | 59.99 |
Short Program 14 (22.60) Free Skating 14 (37.39)
|
| 23–25.09.2022 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Mini U12 Girls | 29 | 52.05 |
Short Program 31 (18.30) Free Skating 27 (33.75)
|
| 16–18.09.2022 | Coupe de Lausanne 2022 Lausanne/SUI |
21 Mini U12 Girls Pc | 2 | 21.85 |
Short Program 2 (21.85)
|
Mövsüm 2021/2022
| Tarix | Hadisə | Kateqoriya | Yer | Xallar | Segmentlər |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.02.2022 | Coupe Prévôtoise 2022 SUI |
Minis | WD | ||
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Mini Girls | 30 | 55.29 |
Short Program 21 (22.47) Free Skating 31 (32.82)
|
| 03–05.12.2021 | 27ème Coupe d'Erguël 2021, Saint-Imier SUI |
Mini Girls |
Free Skating 8 (39.66) Short Program 6 (23.97)
|
||
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Mini U12 Girls | 19 | 59.93 |
Short Program 12 (23.24) Free Skating 23 (36.69)
|
| 15–17.10.2021 | 13ème Trophée romand, Lausanne SUI |
Mini Girls |
Free Skating 21 (31.57) Short Program 10 (22.10)
|
||
| 19.09.2021 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand SUI |
Minis Girls | 2 | 35.79 |
Free Skating 2 (35.79)
|
Mövsüm 2019/2020
| Tarix | Hadisə | Kateqoriya | Yer | Xallar | Segmentlər |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.02.2020 | 24. Int. Ice-Trophy SUI |
Avenirs Girls | 3 | 29.27 |
Free Skating 3 (29.27)
|
| 29.11–01.12.2019 | 26ème Coupe d'Erguël SUI |
Bronze A Girls |
Free Skating 9 (21.87)
|