fsresults

Sunbeams

FIN FIN · FSC Espoo (13/14–25/26)

Şəxsi Ən Yaxşı

KateqoriyaSegmentXalQazanıldığı yerMövsüm
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Ümumi 59.11 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Minorit Ümumi 22.12 ML 2. kilpailu 9.-10.1.2010 (FIN)
Tulokkaat Ümumi 58.29 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R1 Ümumi 52.37 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Ümumi 47.59 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Ümumi 96.41 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Ümumi 64.32 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R2 Ümumi 60.85 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) 2023/2024

2025/2026 Mövsümünün Ən Yaxşı Nəticələri

KateqoriyaSegmentXalQazanıldığı yer
Tulokkaat, Mupi Sərbəst Proqram 49.00 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Tulokkaat, Mupi Ümumi 49.00 Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN)
Əvvəlki mövsümlərin ən yaxşı nəticələri

2024/2025 Mövsümünün Ən Yaxşı Nəticələri

KateqoriyaSegmentXalQazanıldığı yer
Tulokkaat Mupi R2 Sərbəst Proqram 55.50 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Ümumi 55.50 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi Sərbəst Proqram 52.07 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Ümumi 96.41 EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN)

2023/2024 Mövsümünün Ən Yaxşı Nəticələri

KateqoriyaSegmentXalQazanıldığı yer
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Sərbəst Proqram 59.11 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Ümumi 59.11 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Sərbəst Proqram 53.80 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi Ümumi 53.80 ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Sərbəst Proqram 64.32 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Ümumi 64.32 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Sərbəst Proqram 60.85 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Ümumi 60.85 Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN)

2022/2023 Mövsümünün Ən Yaxşı Nəticələri

KateqoriyaSegmentXalQazanıldığı yer
Tulokkaat Sərbəst Proqram 58.29 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Ümumi 58.29 Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R1 Sərbəst Proqram 52.37 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R1 Ümumi 52.37 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

2021/2022 Mövsümünün Ən Yaxşı Nəticələri

KateqoriyaSegmentXalQazanıldığı yer
Tulokkaat R2, Mupi Sərbəst Proqram 47.59 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Ümumi 47.59 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Sərbəst Proqram 29.12 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Ümumi 29.12 EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN)