Denisa GHIOCA неактыўны Access
Прагрэсія балаў
Карта элементаў ⓘ
Личны рэкорд
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на | Сезон |
|---|---|---|---|---|
| Intermediate Novice Girls | Агульная ацэнка сегмента | 27.10 | CUPA ROMANIEI 2019 - CUBS GIRLS (ROU) | 2018/2019 |
Лепшыя вынікі ранейшых катэгорый
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на | Сезон |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novice A Girls | Агульная ацэнка сегмента | 29.76 | 2nd EduSport Trophy (Târgu Secuiesc/ROU) | 2017/2018 |
| Chicks Girls | Агульная ацэнка сегмента | 28.72 | Interclub 3rd EduSport Trophy 2019 (ROU) | 2018/2019 |
| Cubs Girls | Агульная ацэнка сегмента | 16.75 | CUPA CORONA (ROU) | 2014/2015 |
| Cubs Girls 2004 | Агульная ацэнка сегмента | 18.97 | 8th SANTA CLAUS CUP 2014 - NON ISU (HUN) | 2014/2015 |
| FS Intermediate Novice Girls | Агульная ацэнка сегмента | 22.09 | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU (HUN) | 2018/2019 |
| Novice Basic A Girls | Агульная ацэнка сегмента | 35.70 | Campionatul National CCN Cupa FRP Juniori (ROU) | 2016/2017 |
Лепшыя балы ранейшых сезонаў
Лепшыя вынікі 2018/2019
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на |
|---|---|---|---|
| Chicks Girls | Вольныя катанні | 28.72 | Interclub 3rd EduSport Trophy 2019 (ROU) |
| Chicks Girls | Агульная ацэнка сегмента | 28.72 | Interclub 3rd EduSport Trophy 2019 (ROU) |
| FS Intermediate Novice Girls | Вольныя катанні | 22.09 | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU (HUN) |
| FS Intermediate Novice Girls | Агульная ацэнка сегмента | 22.09 | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU (HUN) |
| Intermediate Novice Girls | Вольныя катанні | 28.52 | C N Copii Cadeti si Novice / Cupa Primaverii (ROU) |
| Intermediate Novice Girls | Агульная ацэнка сегмента | 27.10 | CUPA ROMANIEI 2019 - CUBS GIRLS (ROU) |
Лепшыя вынікі 2017/2018
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на |
|---|---|---|---|
| Basic Novice A Girls | Вольныя катанні | 29.76 | 2nd EduSport Trophy (Târgu Secuiesc/ROU) |
| Basic Novice A Girls | Агульная ацэнка сегмента | 29.76 | 2nd EduSport Trophy (Târgu Secuiesc/ROU) |
| Novice Basic A Girls | Вольныя катанні | 24.19 | CRYSTAL SKATE OF ROMANIA 2017 (Otopeni/ROU) |
| Novice Basic A Girls | Агульная ацэнка сегмента | 24.19 | CRYSTAL SKATE OF ROMANIA 2017 (Otopeni/ROU) |
Лепшыя вынікі 2016/2017
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на |
|---|---|---|---|
| Novice Basic A Girls | Вольныя катанні | 35.70 | Campionatul National CCN Cupa FRP Juniori (ROU) |
| Novice Basic A Girls | Агульная ацэнка сегмента | 35.70 | Campionatul National CCN Cupa FRP Juniori (ROU) |
Лепшыя вынікі 2015/2016
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на |
|---|---|---|---|
| Basic Novice A Girls | Вольныя катанні | 18.49 | Denkova-Staviski Cup 2015 ISU (Sofia/BUL) |
| Basic Novice A Girls | Агульная ацэнка сегмента | 18.49 | Denkova-Staviski Cup 2015 ISU (Sofia/BUL) |
| Novice Basic A Girls | Вольныя катанні | 23.43 | CAMPIONAT NATIONAL COPII CADETI NOVICE- CUPA FRP J (ROU) |
Лепшыя вынікі 2014/2015
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls | Вольныя катанні | 16.75 | CUPA CORONA (ROU) |
| Cubs Girls | Агульная ацэнка сегмента | 16.75 | CUPA CORONA (ROU) |
| Cubs Girls 2004 | Вольныя катанні | 18.97 | 8th SANTA CLAUS CUP 2014 - NON ISU (HUN) |
| Cubs Girls 2004 | Агульная ацэнка сегмента | 18.97 | 8th SANTA CLAUS CUP 2014 - NON ISU (HUN) |
Вынікі ранейшых сезонаў
Season 2018/2019
| Дата | Спаборніцтва | Катэгорыя | Месца | Агульныя ачкі | Сегменты |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.03.2019 | C N Copii Cadeti si Novice / Cupa Primaverii Nationals ROU |
Intermediate Novice Girls |
Free Skating 4 (28.52)
|
||
| 01–03.03.2019 | CUPA ROMANIEI 2019 - CUBS GIRLS ROU |
Intermediate Novice Girls | 4 | 27.10 |
Free Skating 4 (27.10)
|
| 08–12.01.2019 | Interclub 3rd EduSport Trophy 2019 ROU |
Chicks Girls | 6 | 28.72 |
Free Skating 6 (28.72)
|
| 25.11.2018 | 12. Santa Claus Cup 2018_NonISU HUN |
FS Intermediate Novice Girls | 24 | 22.09 |
Free Skating 24 (22.09)
|
Season 2017/2018
| Дата | Спаборніцтва | Катэгорыя | Месца | Агульныя ачкі | Сегменты |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.03.2018 | Romanian National Championships for Children, Cadets and Novice 2018 Nat. 8 Miercurea Ciuc/ROU |
Novice Basic A Girls | 8 | 31.46 |
Free Skating 8 (31.46)
|
| 18.02.2018–20.01.2019 | CUPA ROMANIEI 2018 ROU |
Novice Basic A Girls | 5 | 29.43 |
Free Skating 5 (29.43)
|
| 04–07.01.2018 | 2nd EduSport Trophy Târgu Secuiesc/ROU |
Basic Novice A Girls | 6 | 29.76 |
Free Skating 6 (29.76)
|
| 24–28.10.2017 | CRYSTAL SKATE OF ROMANIA 2017 Otopeni/ROU |
Novice Basic A Girls | 12 | 24.19 |
Free Skating 12 (24.19)
|
| 21–23.10.2017 | International Halloween Cup 2017 Non ISU HUN |
Basic Novice A Girls I. | WD |
Season 2016/2017
| Дата | Спаборніцтва | Катэгорыя | Месца | Агульныя ачкі | Сегменты |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–26.03.2017 | Campionatul National CCN Cupa FRP Juniori Nat. 6 ROU |
Novice Basic A Girls | 6 | 35.70 |
Free Skating 6 (35.70)
|
Season 2015/2016
| Дата | Спаборніцтва | Катэгорыя | Месца | Агульныя ачкі | Сегменты |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.03.2016 | CAMPIONAT NATIONAL COPII CADETI NOVICE- CUPA FRP J Nationals ROU |
Novice Basic A Girls |
Free Skating 9 (23.43)
|
||
| 20–25.10.2015 | Denkova-Staviski Cup 2015 ISU Sofia/BUL |
Basic Novice A Girls | 31 | 18.49 |
Free Skating 31 (18.49)
|
Season 2014/2015
| Дата | Спаборніцтва | Катэгорыя | Месца | Агульныя ачкі | Сегменты |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–05.04.2015 | CUPA CORONA ROU |
Cubs Girls | 11 | 16.75 |
Free Skating 11 (16.75)
|
| 26–29.03.2015 | 10. Avas Kupa, non ISU categories HUN |
Cubs Girls 2004 | WD | ||
| 01–07.12.2014 | 8th SANTA CLAUS CUP 2014 - NON ISU HUN |
Cubs Girls 2004 | 14 | 18.97 |
Free Skating 14 (18.97)
|