Gustaf STORBJORK неактыўны Access
Прагрэсія балаў
Карта элементаў ⓘ
Личны рэкорд
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на | Сезон |
|---|---|---|---|---|
| Boys | Кароткая праграма | 21.95 | VC Ostravy (CZE) | 2019/2020 |
| Boys | Вольныя катанні | 48.09 | VC Ostravy (CZE) | 2019/2020 |
| Boys | Агульная ацэнка сегмента | 70.04 | VC Ostravy (CZE) | 2019/2020 |
Лепшыя вынікі ранейшых катэгорый
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на | Сезон |
|---|---|---|---|---|
| Debytant Boys | Агульная ацэнка сегмента | 32.66 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 (FIN) | 2016/2017 |
| Debytant Boys Kf | Агульная ацэнка сегмента | 36.95 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 (FIN) | 2016/2017 |
| Sm-Novice Boys | Кароткая праграма | 19.61 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Boys | Вольныя катанні | 39.74 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) | 2017/2018 |
| Sm-Novice Boys | Агульная ацэнка сегмента | 59.35 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) | 2017/2018 |
Лепшыя балы ранейшых сезонаў
Лепшыя вынікі 2019/2020
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на |
|---|---|---|---|
| Boys | Кароткая праграма | 21.95 | VC Ostravy (CZE) |
| Boys | Вольныя катанні | 48.09 | VC Ostravy (CZE) |
| Boys | Агульная ацэнка сегмента | 70.04 | VC Ostravy (CZE) |
Лепшыя вынікі 2017/2018
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Boys | Кароткая праграма | 19.61 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) |
| Sm-Novice Boys | Вольныя катанні | 39.74 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) |
| Sm-Novice Boys | Агульная ацэнка сегмента | 59.35 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 (FIN) |
Лепшыя вынікі 2016/2017
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на |
|---|---|---|---|
| Debytant Boys | Вольныя катанні | 32.66 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 (FIN) |
| Debytant Boys | Агульная ацэнка сегмента | 32.66 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 (FIN) |
| Debytant Boys Kf | Вольныя катанні | 36.95 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 (FIN) |
| Debytant Boys Kf | Агульная ацэнка сегмента | 36.95 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 (FIN) |
Вынікі ранейшых сезонаў
Season 2019/2020
| Дата | Спаборніцтва | Катэгорыя | Месца | Агульныя ачкі | Сегменты |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.11.2019 | VC Ostravy CZE |
Boys | 3 | 70.04 |
Short Program 4 (21.95) Free Skating 3 (48.09)
|
Season 2017/2018
| Дата | Спаборніцтва | Катэгорыя | Месца | Агульныя ачкі | Сегменты |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–14.01.2018 | SM-noviisit 2.vk. 13.-14.1.18 FIN |
Sm-Novice Boys | WD | ||
| 28–29.10.2017 | SM-noviisit 1vk. 28.-29.10.17 FIN |
Sm-Novice Boys | 4 | 59.35 |
Short Program 4 (19.61) Free Skating 4 (39.74)
|
Season 2016/2017
| Дата | Спаборніцтва | Катэгорыя | Месца | Агульныя ачкі | Сегменты |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.02.2017 | YL Noviisien ja Debytanttien LK 18.-19.2.2017 FIN |
Debytant Boys Kf | 2 | 36.95 |
Free Skating 2 (36.95)
|
| 22.01.2017 | Debytanttien ja noviisien 1L 2. vk. 22.1.2017 FIN |
Debytant Boys | 3 | 32.66 |
Free Skating 3 (32.66)
|
| 24.10.2016 | DEBYTANTTIEN JA NOVIISIEN I LOHKON 1.VK 13.11.2016 FIN |
Debytant Boys | 3 | 31.21 |
Free Skating 3 (31.21)
|