Maya HELLINCKX Access
Прагрэсія балаў
Карта элементаў ⓘ
Личны рэкорд
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на | Сезон |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls Short Program | Агульная ацэнка сегмента | 24.81 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) | 2026/2027 |
Лепшыя вынікі ранейшых катэгорый
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на | Сезон |
|---|---|---|---|---|
| Breitensport I 2008-06.2012 Girls | Агульная ацэнка сегмента | 31.40 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) | 2024/2025 |
| Bs I Girls B | Агульная ацэнка сегмента | 27.47 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) | 2024/2025 |
| Inter-Bronze A Girls | Агульная ацэнка сегмента | 24.16 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile Girls | Кароткая праграма | 27.93 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile Girls | Вольныя катанні | 48.70 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile Girls | Агульная ацэнка сегмента | 76.63 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile Girls U14 | Кароткая праграма | 22.62 | SMJuvenile26 (Zürich Heuried/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls | Вольныя катанні | 47.31 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls | Агульная ацэнка сегмента | 69.79 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Кароткая праграма | 25.29 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) | |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Вольныя катанні | 47.33 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Агульная ацэнка сегмента | 70.37 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Minime | Агульная ацэнка сегмента | 26.75 | Championnats Vaudois 2024 (Vallorbe/SUI) | 2023/2024 |
| Minimes | Агульная ацэнка сегмента | 24.37 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) | 2023/2024 |
| Minimes Girls | Агульная ацэнка сегмента | 24.12 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Nickel Jeune Girls | Вольныя катанні | 6.07 | Championnats Vaudois 2022 (SUI) | |
| Sport De Masse I +14 | Агульная ацэнка сегмента | 31.43 | 13ème Coupe d’Ajoie (Porrentruy/SUI) | 2024/2025 |
| Sport De Masse I Girls | Агульная ацэнка сегмента | 35.88 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) | 2024/2025 |
| Sport De Masse II | Агульная ацэнка сегмента | 37.44 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) | 2024/2025 |
| Sport De Masse II Girls | Агульная ацэнка сегмента | 43.89 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) | 2025/2026 |
| Sport De Masse Ib Girls | Агульная ацэнка сегмента | 34.04 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Sport De Massse II Girls | Агульная ацэнка сегмента | 46.26 | Coupe du Chasseral 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2024/2025 |
| Steel B | Агульная ацэнка сегмента | 9.33 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) | 2022/2023 |
| Steel B Girls | Агульная ацэнка сегмента | 11.30 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) | 2023/2024 |
| Steel B Jeunes | Агульная ацэнка сегмента | 11.95 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) | 2022/2023 |
| Steel B1 | Агульная ацэнка сегмента | 12.57 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) | 2022/2023 |
Лепшыя вынікі 2026/2027
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls Short Program | Кароткая праграма | 24.81 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice Girls Short Program | Агульная ацэнка сегмента | 24.81 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
Лепшыя вынікі 2025/2026
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Кароткая праграма | 27.93 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Juvenile Girls | Вольныя катанні | 48.70 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Juvenile Girls | Агульная ацэнка сегмента | 76.63 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Juvenile Girls U14 | Кароткая праграма | 22.62 | SMJuvenile26 (Zürich Heuried/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Вольныя катанні | 47.31 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Агульная ацэнка сегмента | 69.79 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Кароткая праграма | 23.04 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Вольныя катанні | 47.33 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Агульная ацэнка сегмента | 70.37 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Вольныя катанні | 43.89 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Агульная ацэнка сегмента | 43.89 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
Лепшыя балы ранейшых сезонаў
Лепшыя вынікі 2024/2025
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на |
|---|---|---|---|
| Breitensport I 2008-06.2012 Girls | Вольныя катанні | 31.40 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Breitensport I 2008-06.2012 Girls | Агульная ацэнка сегмента | 31.40 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Bs I Girls B | Вольныя катанні | 27.47 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Bs I Girls B | Агульная ацэнка сегмента | 27.47 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Sport De Masse I +14 | Вольныя катанні | 31.43 | 13ème Coupe d’Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse I +14 | Агульная ацэнка сегмента | 31.43 | 13ème Coupe d’Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse I Girls | Вольныя катанні | 35.88 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Sport De Masse I Girls | Агульная ацэнка сегмента | 35.88 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Sport De Masse II | Вольныя катанні | 37.44 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) |
| Sport De Masse II | Агульная ацэнка сегмента | 37.44 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Вольныя катанні | 41.99 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Агульная ацэнка сегмента | 41.99 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse Ib Girls | Вольныя катанні | 34.04 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Sport De Masse Ib Girls | Агульная ацэнка сегмента | 34.04 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Sport De Massse II Girls | Вольныя катанні | 46.26 | Coupe du Chasseral 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Sport De Massse II Girls | Агульная ацэнка сегмента | 46.26 | Coupe du Chasseral 2025 (Saint-Imier/SUI) |
Лепшыя вынікі 2023/2024
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze A Girls | Вольныя катанні | 24.16 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Inter-Bronze A Girls | Агульная ацэнка сегмента | 24.16 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Minime | Вольныя катанні | 26.75 | Championnats Vaudois 2024 (Vallorbe/SUI) |
| Minime | Агульная ацэнка сегмента | 26.75 | Championnats Vaudois 2024 (Vallorbe/SUI) |
| Minimes | Вольныя катанні | 24.37 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Minimes | Агульная ацэнка сегмента | 24.37 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Minimes Girls | Вольныя катанні | 24.12 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Minimes Girls | Агульная ацэнка сегмента | 24.12 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Steel B Girls | Вольныя катанні | 11.30 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
| Steel B Girls | Агульная ацэнка сегмента | 11.30 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
Лепшыя вынікі 2022/2023
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на |
|---|---|---|---|
| Steel B | Вольныя катанні | 9.33 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) |
| Steel B | Агульная ацэнка сегмента | 9.33 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) |
| Steel B Jeunes | Вольныя катанні | 11.95 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Steel B Jeunes | Агульная ацэнка сегмента | 11.95 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Steel B1 | Вольныя катанні | 12.57 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
| Steel B1 | Агульная ацэнка сегмента | 12.57 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
Season 2026/2027
| Дата | Спаборніцтва | Катэгорыя | Месца | Агульныя ачкі | Сегменты |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.09.2026 | New Season Cup 2026, Sion Sion/SUI |
Advanced Novice Girls Short Program | 4 | 24.81 |
Short Program 4 (24.81)
|
Season 2025/2026
| Дата | Спаборніцтва | Катэгорыя | Месца | Агульныя ачкі | Сегменты |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–29.03.2026 | Championnats vaudois 2026, Leysin Leysin/SUI |
Juvenile U14 Girls | 2 | 43.77 |
Free Skating 2 (43.77)
|
| 20–22.02.2026 | SMJuvenile26 Nat. 41 Zürich Heuried/SUI |
Juvenile Girls U14 | 41 | 63.20 |
Short Program 42 (22.62) Free Skating 41 (40.58)
|
| 30.01–01.02.2026 | Trophée romand 2026, Meyrin Meyrin/SUI |
Juvenile U14 Girls Groupe 1 | 11 | 70.37 |
Short Program 21 (23.04) Free Skating 7 (47.33)
|
| 05–07.12.2025 | PilatusCup25 Luzern/SUI |
Juvenile U14 Girls | 19 | 69.79 |
Short Program 28 (22.48) Free Skating 15 (47.31)
|
| 13–16.11.2025 | Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Juvenile U14 Girls | 26 | 55.99 |
Short Program 29 (15.07) Free Skating 19 (40.92)
|
| 17–19.10.2025 | Coupe Erguel 2025 Saint-Imier/SUI |
Juvenile Girls | 5 | 76.63 |
Short Program 6 (27.93) Free Skating 6 (48.70)
|
| 13–14.09.2025 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne Lausanne/SUI |
Sport De Masse II Girls | 4 | 43.89 |
Free Skating 4 (43.89)
|
Вынікі ранейшых сезонаў
Season Unknown season
| Дата | Спаборніцтва | Катэгорыя | Месца | Агульныя ачкі | Сегменты |
|---|---|---|---|---|---|
| Championnats Vaudois 2022 SUI |
Nickel Jeune Girls |
Free Skating 6 (6.07)
|
|||
| 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig Brig/SUI |
Juvenile U14 Girls Groupe 1 | 11 | 69.48 |
Short Program 11 (25.29) Free Skating 11 (44.19)
|
Season 2024/2025
Season 2023/2024
| Дата | Спаборніцтва | Катэгорыя | Месца | Агульныя ачкі | Сегменты |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2024 | Championnats Vaudois 2024 Vallorbe/SUI |
Minime | 2 | 26.75 |
Free Skating 2 (26.75)
|
| 19–21.01.2024 | Coupe Neuchâteloise Neuchâtel/SUI |
Minimes | 4 | 24.37 |
Free Skating 4 (24.37)
|
| 12–14.01.2024 | Championnat romand 2024, Monthey Monthey/SUI |
Minimes Girls | 7 | 24.12 |
Free Skating 7 (24.12)
|
| 09–10.12.2023 | Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Inter-Bronze A Girls | 1 | 24.16 |
Free Skating 1 (24.16)
|
| 18–19.11.2023 | 19ème Coupe des Franches-Montagnes Franches-Montagnes/SUI |
Inter-Bronze A Girls | 4 | 20.54 |
Free Skating 4 (20.54)
|
| 16–17.09.2023 | Coupe de Lausanne 2023 Lausanne/SUI |
Steel B Girls | 1 | 11.30 |
Free Skating 1 (11.30)
|
Season 2022/2023
| Дата | Спаборніцтва | Катэгорыя | Месца | Агульныя ачкі | Сегменты |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2023 | Championnat vaudois 2023, Yverdon Yverdon/SUI |
Steel B | 5 | 9.33 |
Free Skating 5 (9.33)
|
| 04–05.03.2023 | ZAEHRINGER CUP 2023 Fribourg/SUI |
Steel B1 | 5 | 12.57 |
Free Skating 5 (12.57)
|
| 20–22.01.2023 | Coupe de Neuchâtel Neuchâtel/SUI |
Steel B Jeunes | 8 | 11.95 |
Free Skating 8 (11.95)
|
| 10–11.12.2022 | Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Steel B Jeunes | 3 | 11.09 |
Free Skating 3 (11.09)
|