Sofiane BEN SALEM неактыўны Access
Прагрэсія балаў
Карта элементаў ⓘ
Личны рэкорд
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на | Сезон |
|---|---|---|---|---|
| Nachwuchs U16 Boys | Кароткая праграма | 24.63 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U16 Boys | Вольныя катанні | 43.26 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U16 Boys | Агульная ацэнка сегмента | 67.89 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
Лепшыя вынікі ранейшых катэгорый
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на | Сезон |
|---|---|---|---|---|
| Cadets U16 Boys | Кароткая праграма | 24.68 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Cadets U16 Boys | Вольныя катанні | 40.41 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Novice Arp B G | Вольныя катанні | 31.91 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Novice Arp Boys | Вольныя катанні | 31.04 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
| Sev Nachwuchs Boys | Кароткая праграма | 24.67 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs Boys | Вольныя катанні | 36.25 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs Boys | Агульная ацэнка сегмента | 60.92 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs U16 Men | Кароткая праграма | 23.15 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs U16 Men | Вольныя катанні | 37.66 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Nachwuchs U16 Men | Агульная ацэнка сегмента | 60.81 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
Лепшыя балы ранейшых сезонаў
Лепшыя вынікі 2018/2019
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на |
|---|---|---|---|
| Cadets U16 Boys | Кароткая праграма | 24.68 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) |
| Cadets U16 Boys | Вольныя катанні | 40.41 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U16 Boys | Кароткая праграма | 24.63 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U16 Boys | Вольныя катанні | 43.26 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U16 Boys | Агульная ацэнка сегмента | 67.89 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Sev Nachwuchs Boys | Кароткая праграма | 24.67 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs Boys | Вольныя катанні | 36.25 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs Boys | Агульная ацэнка сегмента | 60.92 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs U16 Men | Кароткая праграма | 23.15 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs U16 Men | Вольныя катанні | 37.66 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Nachwuchs U16 Men | Агульная ацэнка сегмента | 60.81 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
Лепшыя вынікі 2017/2018
| Катэгорыя | Сегмент | Ачкі | Дасягнуты на |
|---|---|---|---|
| Novice Arp B G | Вольныя катанні | 31.91 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Novice Arp Boys | Вольныя катанні | 31.04 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
Вынікі ранейшых сезонаў
Season 2018/2019
| Дата | Спаборніцтва | Катэгорыя | Месца | Агульныя ачкі | Сегменты |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.01.2019 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 Nat. 7 SUI |
Nachwuchs U16 Boys | 7 | 67.89 |
Short Program 7 (24.63) Free Skating 7 (43.26)
|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Nachwuchs Boys | 5 | 60.92 |
Short Program 5 (24.67) Free Skating 5 (36.25)
|
| 30.11–02.12.2018 | Coupe du Rhône 2019 SUI |
Cadets U16 Boys |
Free Skating 1 (40.41) Short Program 1 (24.68)
|
||
| 15–18.11.2018 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Sev Nachwuchs U16 Men | 3 | 60.81 |
Short Program 3 (23.15) Free Skating 3 (37.66)
|
| 12–14.10.2018 | 10ème Trophée Romand SUI |
Cadets U16 Boys |
Free Skating 4 (38.85) Short Program 4 (19.03)
|
Season 2017/2018
| Дата | Спаборніцтва | Катэгорыя | Месца | Агульныя ачкі | Сегменты |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.12.2017 | Coupe d'Erguël 2017 SUI |
Novice Arp B G |
Free Skating 1 (31.91)
|
||
| 10–12.11.2017 | Championnats romands 2018, Sion SUI |
Novice Arp Boys |
Free Skating 1 (31.04)
|