Aurelie MACY neaktivan Access
Napredak rezultata
Karta elemenata ⓘ
Lični rekord
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Solos Vermeil Plus | Obavezni ples | 22.94 | TIR 1 Centre-Nord Orleans 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Vermeil Plus | INTERPRETATION-DANCE | 28.44 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Vermeil Plus | Ukupno | 50.63 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
Lični rekordi iz ranijih kategorija
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Solos Argent Plus | Obavezni ples | 24.06 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Argent Plus | INTERPRETATION-DANCE | 30.60 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Argent Plus | Ukupno | 54.66 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Bronze Plus | Obavezni ples | 19.77 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Bronze Plus | Slobodni ples | 24.39 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Bronze Plus | Ukupno | 44.16 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Novices 2 | Obavezni ples | 20.01 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 25.90 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Novices 2 | Ukupno | 45.91 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Novices 3 | Obavezni ples | 17.07 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 27.20 | COMPETITION NATIONALE J2 BOR 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Novices 3 | Ukupno | 41.18 | COMPETITION NATIONALE J2 BOR 2014-2015 (FRA) | 2014/2015 |
Najbolji rezultati iz ranijih sezona
Najbolji rezultati 2016/2017
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Solos Vermeil Plus | Obavezni ples | 22.94 | TIR 1 Centre-Nord Orleans 2016/2017 (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | INTERPRETATION-DANCE | 28.44 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | Ukupno | 50.63 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) |
Najbolji rezultati 2015/2016
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Solos Argent Plus | Obavezni ples | 24.06 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) |
| Solos Argent Plus | INTERPRETATION-DANCE | 30.60 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) |
| Solos Argent Plus | Ukupno | 54.66 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) |
Najbolji rezultati 2014/2015
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Solos Novices 3 | Obavezni ples | 17.07 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices 3 | INTERPRETATION-DANCE | 27.20 | COMPETITION NATIONALE J2 BOR 2014-2015 (FRA) |
| Solos Novices 3 | Ukupno | 41.18 | COMPETITION NATIONALE J2 BOR 2014-2015 (FRA) |
Najbolji rezultati 2013/2014
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Solos Novices 2 | Obavezni ples | 20.01 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 25.90 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 2 | Ukupno | 45.91 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA) |
Najbolji rezultati 2012/2013
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Solos Bronze Plus | Obavezni ples | 19.77 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Slobodni ples | 24.39 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Ukupno | 44.16 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) |
Rezultati iz ranijih sezona
Sezona 2016/2017
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.04.2017 | Coupe Inter-Régionale Solos 2017 FRA |
Solos Vermeil Plus sa Fra SOLO | 6 | 49.10 |
Pattern Dance (Sans Kp) 6 (20.73) Interpretation Dance 4 (28.37)
|
| 11–12.03.2017 | TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 FRA |
Solos Vermeil Plus sa Fra SOLO | 3 | 50.63 |
Pattern Dance (Sans Kp) 6 (22.19) Interpretation Dance 3 (28.44)
|
| 26.11.2016 | TIR 1 Centre-Nord Orleans 2016/2017 FRA |
Solos Vermeil Plus sa Fra SOLO | 1 | 48.63 |
Pattern Dance (Sans Kp) 3 (22.94) Interpretation Dance 1 (25.69)
|
Sezona 2015/2016
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.04.2016 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 FRA |
Solos Argent Plus sa Fra SOLO | 1 | 54.66 |
Pattern Dance (Sans Kp) 3 (24.06) Interpretation Dance 1 (30.60)
|
| 12.03.2016 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 CENTRE NORD VITRY 2016 FRA |
Solos Argent Plus sa Fra SOLO | 4 | 51.84 |
Pattern Dance (Sans Kp) 5 (23.39) Interpretation Dance 4 (28.45)
|
| 23–24.01.2016 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 CENTRE NORD ORLEANS 2016 FRA |
Solos Argent Plus sa Fra SOLO | 5 | 48.15 |
Pattern Dance (Sans Kp) 8 (19.63) Interpretation Dance 1 (28.52)
|
Sezona 2014/2015
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.03.2015 | COMPETITION NATIONALE J4 VIRY 2014-2015 FRA |
Solos Novices 3 sa Fra SOLO | 14 | 40.89 |
Pattern Dance (Avec Kp) 17 (13.73) Interpretation Dance 11 (27.16)
|
| 14–15.02.2015 | COMPETITION NATIONALE J3 REIMS 2014-2015 FRA |
Solos Novices 3 sa Fra SOLO | 18 | 37.45 |
Pattern Dance (Avec Kp) 18 (11.88) Interpretation Dance 16 (25.57)
|
| 10–11.01.2015 | COMPETITION NATIONALE J2 BOR 2014-2015 FRA |
Solos Novices 3 sa Fra SOLO | 12 | 41.18 |
Pattern Dance (Avec Kp) 14 (13.98) Interpretation Dance 9 (27.20)
|
| 06–07.12.2014 | COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 FRA |
Solos Novices 3 sa Fra SOLO | 14 | 39.86 |
Pattern Dance (Avec Kp) 9 (17.07) Interpretation Dance 15 (22.79)
|
Sezona 2013/2014
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.03.2014 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - 2013-2014 FRA |
Solos Novices 2 sa Fra SOLO | 13 | 39.80 |
Pattern Dance (Sans Kp) 15 (16.65) Interpretation Dance 12 (23.15)
|
| 08–09.02.2014 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J4 - 2013-2014 FRA |
Solos Novices 2 sa Fra SOLO | 14 | 41.03 |
Pattern Dance (Sans Kp) 16 (17.11) Interpretation Dance 14 (23.92)
|
| 18–19.01.2014 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 FRA |
Solos Novices 2 sa Fra SOLO | OD | ||
| 23–24.11.2013 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 FRA |
Solos Novices 2 sa Fra SOLO | 6 | 45.91 |
Pattern Dance (Sans Kp) 6 (20.01) Interpretation Dance 7 (25.90)
|
Sezona 2012/2013
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2013 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE FRA |
Solos Bronze Plus sa Fra SOLO | 5 | 44.16 |
Compulsory Dance 6 (19.77) Free Dance 2 (24.39)
|
| 26–27.01.2013 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS FRA |
Solos Bronze Plus sa Fra SOLO | 6 | 40.79 |
Compulsory Dance 7 (16.76) Free Dance 4 (24.03)
|