Illuminettes neaktivan Access
Napredak rezultata
Karta elemenata ⓘ
Lični rekord
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Junior B | Ukupno | 65.60 | Ice Crystal Trophy 2022 (BEL) | 2021/2022 |
Lični rekordi iz ranijih kategorija
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Kratak program | 30.69 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) | 2016/2017 |
| Junior | Slobodno klizanje | 56.17 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) | 2016/2017 |
| Junior | Ukupno | 86.86 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) | 2016/2017 |
| Junior A | Kratak program | 25.94 | Kempen Trophy Synchro 2017 (BEL) | 2016/2017 |
| Junior A | Slobodno klizanje | 54.59 | Kempen Trophy Synchro 2018 (BEL) | 2017/2018 |
| Junior A | Ukupno | 80.40 | Kempen Trophy Synchro 2017 (BEL) | 2016/2017 |
| Junior Synchronized | Kratak program | 30.96 | Gewestelijk Kampioenschap 2019 Eindhoven (NED) | 2018/2019 |
| Junior Synchronized | Slobodno klizanje | 58.74 | Gewestelijk Kampioenschap 2019 Eindhoven (NED) | 2018/2019 |
| Junior Synchronized | Ukupno | 89.70 | Gewestelijk Kampioenschap 2019 Eindhoven (NED) | 2018/2019 |
Najbolji rezultati iz ranijih sezona
Najbolji rezultati 2021/2022
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Junior B | Slobodno klizanje | 65.60 | Ice Crystal Trophy 2022 (BEL) |
| Junior B | Ukupno | 65.60 | Ice Crystal Trophy 2022 (BEL) |
Najbolji rezultati 2018/2019
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Junior | Kratak program | 29.16 | SPRING CUP 2019 (ITA) |
| Junior | Slobodno klizanje | 47.62 | SPRING CUP 2019 (ITA) |
| Junior | Ukupno | 76.78 | SPRING CUP 2019 (ITA) |
| Junior Synchronized | Kratak program | 30.96 | Gewestelijk Kampioenschap 2019 Eindhoven (NED) |
| Junior Synchronized | Slobodno klizanje | 58.74 | Gewestelijk Kampioenschap 2019 Eindhoven (NED) |
| Junior Synchronized | Ukupno | 89.70 | Gewestelijk Kampioenschap 2019 Eindhoven (NED) |
Najbolji rezultati 2017/2018
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Junior A | Kratak program | 23.01 | Kempen Trophy Synchro 2018 (BEL) |
| Junior A | Slobodno klizanje | 54.59 | Kempen Trophy Synchro 2018 (BEL) |
| Junior A | Ukupno | 77.60 | Kempen Trophy Synchro 2018 (BEL) |
| Junior B | Slobodno klizanje | 55.43 | Winter Cup 2017 (BEL) |
| Junior B | Ukupno | 55.43 | Winter Cup 2017 (BEL) |
Najbolji rezultati 2016/2017
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Junior | Kratak program | 30.69 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) |
| Junior | Slobodno klizanje | 56.17 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) |
| Junior | Ukupno | 86.86 | 1st Hevelius Cup 2017 (POL) |
| Junior A | Kratak program | 25.94 | Kempen Trophy Synchro 2017 (BEL) |
| Junior A | Slobodno klizanje | 54.46 | Kempen Trophy Synchro 2017 (BEL) |
| Junior A | Ukupno | 80.40 | Kempen Trophy Synchro 2017 (BEL) |
Najbolji rezultati 2015/2016
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Junior A | Kratak program | 24.49 | Kempen Trophy Synchro 2016 (BEL) |
| Junior A | Slobodno klizanje | 50.95 | Kempen Trophy Synchro 2016 (BEL) |
| Junior A | Ukupno | 75.44 | Kempen Trophy Synchro 2016 (BEL) |
Rezultati iz ranijih sezona
Sezona 2021/2022
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2022 | Ice Crystal Trophy 2022 BEL |
Junior B | 1 | 65.60 |
Free Skating 1 (65.60)
|
Sezona 2018/2019
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| Gewestelijk Kampioenschap 2019 Eindhoven NED |
Junior Synchronized sa Illuminettes | 1 | 89.70 |
Short Program 1 (30.96) Free Skating 1 (58.74)
|
|
| 15–17.02.2019 | SPRING CUP 2019 ITA |
Junior | 10 | 76.78 |
Short Program 11 (29.16) Free Skating 10 (47.62)
|
Sezona 2017/2018
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2018 | Kempen Trophy Synchro 2018 BEL |
Junior A | 1 | 77.60 |
Short Program 1 (23.01) Free Skating 1 (54.59)
|
| 24–25.11.2017 | Winter Cup 2017 BEL |
Junior B | 1 | 55.43 |
Free Skating 1 (55.43)
|
Sezona 2016/2017
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Kempen Trophy Synchro 2017 BEL |
Junior A | 1 | 80.40 |
Short Program 1 (25.94) Free Skating 1 (54.46)
|
| 05.02.2017 | 1st Hevelius Cup 2017 POL |
Junior | 1 | 86.86 |
Short Program 1 (30.69) Free Skating 1 (56.17)
|
Sezona 2015/2016
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–27.03.2016 | Kempen Trophy Synchro 2016 BEL |
Junior A | 2 | 75.44 |
Short Program 2 (24.49) Free Skating 2 (50.95)
|