Maya HELLINCKX Access
Napredak rezultata
Karta elemenata ⓘ
Lični rekord
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls Short Program | Ukupno | 24.81 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) | 2026/2027 |
Lični rekordi iz ranijih kategorija
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Breitensport I 2008-06.2012 Girls | Ukupno | 31.40 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) | 2024/2025 |
| Bs I Girls B | Ukupno | 27.47 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) | 2024/2025 |
| Inter-Bronze A Girls | Ukupno | 24.16 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile Girls | Kratak program | 27.93 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile Girls | Slobodno klizanje | 48.70 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile Girls | Ukupno | 76.63 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile Girls U14 | Kratak program | 22.62 | SMJuvenile26 (Zürich Heuried/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls | Slobodno klizanje | 47.31 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls | Ukupno | 69.79 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Kratak program | 25.29 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Slobodno klizanje | 47.33 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Ukupno | 70.37 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Minime | Ukupno | 26.75 | Championnats Vaudois 2024 (Vallorbe/SUI) | 2023/2024 |
| Minimes | Ukupno | 24.37 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) | 2023/2024 |
| Minimes Girls | Ukupno | 24.12 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Nickel Jeune Girls | Slobodno klizanje | 6.07 | Championnats Vaudois 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Sport De Masse I +14 | Ukupno | 31.43 | 13ème Coupe d’Ajoie (Porrentruy/SUI) | 2024/2025 |
| Sport De Masse I Girls | Ukupno | 35.88 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) | 2024/2025 |
| Sport De Masse II | Ukupno | 37.44 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) | 2024/2025 |
| Sport De Masse II Girls | Ukupno | 43.89 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) | 2025/2026 |
| Sport De Masse Ib Girls | Ukupno | 34.04 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Sport De Massse II Girls | Ukupno | 46.26 | Coupe du Chasseral 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2024/2025 |
| Steel B | Ukupno | 9.33 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) | 2022/2023 |
| Steel B Girls | Ukupno | 11.30 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) | 2023/2024 |
| Steel B Jeunes | Ukupno | 11.95 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) | 2022/2023 |
| Steel B1 | Ukupno | 12.57 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) | 2022/2023 |
Najbolji rezultati 2026/2027
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls Short Program | Kratak program | 24.81 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice Girls Short Program | Ukupno | 24.81 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
Najbolji rezultati 2025/2026
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Kratak program | 27.93 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Juvenile Girls | Slobodno klizanje | 48.70 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Juvenile Girls | Ukupno | 76.63 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Juvenile Girls U14 | Kratak program | 22.62 | SMJuvenile26 (Zürich Heuried/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Slobodno klizanje | 47.31 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Ukupno | 69.79 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Kratak program | 25.29 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Slobodno klizanje | 47.33 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Ukupno | 70.37 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Slobodno klizanje | 43.89 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Ukupno | 43.89 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
Najbolji rezultati iz ranijih sezona
Najbolji rezultati 2024/2025
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Breitensport I 2008-06.2012 Girls | Slobodno klizanje | 31.40 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Breitensport I 2008-06.2012 Girls | Ukupno | 31.40 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Bs I Girls B | Slobodno klizanje | 27.47 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Bs I Girls B | Ukupno | 27.47 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Sport De Masse I +14 | Slobodno klizanje | 31.43 | 13ème Coupe d’Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse I +14 | Ukupno | 31.43 | 13ème Coupe d’Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse I Girls | Slobodno klizanje | 35.88 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Sport De Masse I Girls | Ukupno | 35.88 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Sport De Masse II | Slobodno klizanje | 37.44 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) |
| Sport De Masse II | Ukupno | 37.44 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Slobodno klizanje | 41.99 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Ukupno | 41.99 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse Ib Girls | Slobodno klizanje | 34.04 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Sport De Masse Ib Girls | Ukupno | 34.04 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Sport De Massse II Girls | Slobodno klizanje | 46.26 | Coupe du Chasseral 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Sport De Massse II Girls | Ukupno | 46.26 | Coupe du Chasseral 2025 (Saint-Imier/SUI) |
Najbolji rezultati 2023/2024
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze A Girls | Slobodno klizanje | 24.16 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Inter-Bronze A Girls | Ukupno | 24.16 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Minime | Slobodno klizanje | 26.75 | Championnats Vaudois 2024 (Vallorbe/SUI) |
| Minime | Ukupno | 26.75 | Championnats Vaudois 2024 (Vallorbe/SUI) |
| Minimes | Slobodno klizanje | 24.37 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Minimes | Ukupno | 24.37 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Minimes Girls | Slobodno klizanje | 24.12 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Minimes Girls | Ukupno | 24.12 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Steel B Girls | Slobodno klizanje | 11.30 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
| Steel B Girls | Ukupno | 11.30 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
Najbolji rezultati 2022/2023
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Steel B | Slobodno klizanje | 9.33 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) |
| Steel B | Ukupno | 9.33 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) |
| Steel B Jeunes | Slobodno klizanje | 11.95 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Steel B Jeunes | Ukupno | 11.95 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Steel B1 | Slobodno klizanje | 12.57 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
| Steel B1 | Ukupno | 12.57 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
Najbolji rezultati 2021/2022
| Kategorija | Segment | Rezultat | Postignuto na |
|---|---|---|---|
| Nickel Jeune Girls | Slobodno klizanje | 6.07 | Championnats Vaudois 2022 (SUI) |
Sezona 2026/2027
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.09.2026 | New Season Cup 2026, Sion Sion/SUI |
Advanced Novice Girls Short Program | 4 | 24.81 |
Short Program 4 (24.81)
|
Sezona 2025/2026
Rezultati iz ranijih sezona
Sezona 2024/2025
Sezona 2023/2024
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2024 | Championnats Vaudois 2024 Vallorbe/SUI |
Minime | 2 | 26.75 |
Free Skating 2 (26.75)
|
| 19–21.01.2024 | Coupe Neuchâteloise Neuchâtel/SUI |
Minimes | 4 | 24.37 |
Free Skating 4 (24.37)
|
| 12–14.01.2024 | Championnat romand 2024, Monthey Monthey/SUI |
Minimes Girls | 7 | 24.12 |
Free Skating 7 (24.12)
|
| 09–10.12.2023 | Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Inter-Bronze A Girls | 1 | 24.16 |
Free Skating 1 (24.16)
|
| 18–19.11.2023 | 19ème Coupe des Franches-Montagnes Franches-Montagnes/SUI |
Inter-Bronze A Girls | 4 | 20.54 |
Free Skating 4 (20.54)
|
| 16–17.09.2023 | Coupe de Lausanne 2023 Lausanne/SUI |
Steel B Girls | 1 | 11.30 |
Free Skating 1 (11.30)
|
Sezona 2022/2023
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2023 | Championnat vaudois 2023, Yverdon Yverdon/SUI |
Steel B | 5 | 9.33 |
Free Skating 5 (9.33)
|
| 04–05.03.2023 | ZAEHRINGER CUP 2023 Fribourg/SUI |
Steel B1 | 5 | 12.57 |
Free Skating 5 (12.57)
|
| 20–22.01.2023 | Coupe de Neuchâtel Neuchâtel/SUI |
Steel B Jeunes | 8 | 11.95 |
Free Skating 8 (11.95)
|
| 10–11.12.2022 | Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Steel B Jeunes | 3 | 11.09 |
Free Skating 3 (11.09)
|
Sezona 2021/2022
| Datum | Događaj | Kategorija | Mjesto | Bodovi | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.04.2022 | Championnats Vaudois 2022 SUI |
Nickel Jeune Girls |
Free Skating 6 (6.07)
|