Aline ZUFFEREY Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Programa Curt | 34.17 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Girls | Patinatge Lliure | 57.05 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Girls | Total | 88.81 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls U16 | Programa Curt | 29.81 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice U15 | Programa Curt | 25.21 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 | Patinatge Lliure | 50.66 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 | Total | 75.87 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Programa Curt | 30.90 | Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Patinatge Lliure | 46.94 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Total | 76.38 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U16 Girls | Patinatge Lliure | 51.79 | Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice U16 Girls | Total | 80.86 | Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI) | 2025/2026 |
| Bronze | Total | 34.21 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT (SUI) | 2020/2021 |
| Inter-Bronze | Total | 24.08 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT DI LIBERO 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Inter-Bronze B | Total | 21.60 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Programa Curt | 28.05 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Patinatge Lliure | 48.54 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Total | 76.59 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) | 2022/2023 |
| Mini | Programa Curt | 21.98 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini | Patinatge Lliure | 36.66 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini | Total | 58.64 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 | Programa Curt | 21.65 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 | Patinatge Lliure | 34.88 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 | Total | 56.53 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 Girls | Programa Curt | 24.18 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 Girls | Patinatge Lliure | 41.56 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 Girls | Total | 65.74 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Minis U12 | Programa Curt | 24.84 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Minis U12 | Patinatge Lliure | 41.97 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| No Test | Total | 5.51 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE (SUI) | 2020/2021 |
| Speranze U13 | Programa Curt | 26.61 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 | Patinatge Lliure | 41.39 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 | Total | 68.00 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Programa Curt | 29.56 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Patinatge Lliure | 51.41 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Total | 80.97 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Sport De Masse Iiib Girls | Total | 66.97 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) | 2024/2025 |
| Stellina 2 B | Total | 7.98 | GARA DELLE STELLE (SUI) | 2016/2017 |
| Stellina 3 B | Total | 16.32 | GARA DELLE STELLE 2019 (SUI) | 2018/2019 |
Millors resultats 2025/2026
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Programa Curt | 23.86 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Patinatge Lliure | 41.72 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Total | 65.58 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) |
| Advanced Novice Girls U16 | Programa Curt | 29.81 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Patinatge Lliure | 51.79 | Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Total | 80.86 | Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI) |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Programa Curt | 34.17 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Patinatge Lliure | 57.05 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Total | 88.81 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Programa Curt | 22.92 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Patinatge Lliure | 43.87 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Total | 66.79 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Sport De Masse Iiib Girls | Patinatge Lliure | 66.97 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse Iiib Girls | Total | 66.97 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice U15 | Programa Curt | 25.21 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Advanced Novice U15 | Patinatge Lliure | 50.66 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Advanced Novice U15 | Total | 75.87 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Programa Curt | 30.90 | Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Patinatge Lliure | 46.94 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Total | 76.38 | Montalin Cup 2023 (Chur/SUI) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Jugend U13 Girls | Programa Curt | 28.05 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Patinatge Lliure | 48.54 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Total | 76.59 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
| Speranze U13 | Programa Curt | 26.61 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Speranze U13 | Patinatge Lliure | 41.39 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Speranze U13 | Total | 68.00 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Programa Curt | 29.56 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Patinatge Lliure | 51.41 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Total | 80.97 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Mini | Programa Curt | 21.98 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Mini | Patinatge Lliure | 36.66 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Mini | Total | 58.64 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Mini U12 | Programa Curt | 21.65 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Mini U12 | Patinatge Lliure | 34.88 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Mini U12 | Total | 56.53 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Programa Curt | 24.18 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Patinatge Lliure | 41.56 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Total | 65.74 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) |
| Minis U12 | Programa Curt | 24.84 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Minis U12 | Patinatge Lliure | 41.97 | 56ème Championnat romand (SUI) |
Millors resultats 2020/2021
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Bronze | Patinatge Lliure | 34.21 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT (SUI) |
| Bronze | Total | 34.21 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT (SUI) |
| No Test | SEQUENZA-DI-PASSI | 5.51 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE (SUI) |
| No Test | Total | 5.51 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE (SUI) |
Millors resultats 2019/2020
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze | Patinatge Lliure | 24.08 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT DI LIBERO 2020 (SUI) |
| Inter-Bronze | Total | 24.08 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT DI LIBERO 2020 (SUI) |
| Inter-Bronze B | Patinatge Lliure | 21.60 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| Inter-Bronze B | Total | 21.60 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
Millors resultats 2018/2019
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Stellina 3 B | Patinatge Lliure | 16.32 | GARA DELLE STELLE 2019 (SUI) |
| Stellina 3 B | Total | 16.32 | GARA DELLE STELLE 2019 (SUI) |
Millors resultats 2017/2018
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Stellina 3 B | Patinatge Lliure | 10.33 | GARA DELLE STELLE (SUI) |
| Stellina 3 B | Total | 10.33 | GARA DELLE STELLE (SUI) |
Millors resultats 2016/2017
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Stellina 2 B | Patinatge Lliure | 7.98 | GARA DELLE STELLE (SUI) |
| Stellina 2 B | Total | 7.98 | GARA DELLE STELLE (SUI) |
Temporada 2025/2026
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–18.01.2026 | Aarauer Cup 2026 Aarau/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 19 | 65.58 |
Short Program 19 (23.86) Free Skating 18 (41.72)
|
| 05–07.12.2025 | PilatusCup25 Luzern/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 24 | 67.07 |
Short Program 26 (23.75) Free Skating 22 (43.32)
|
| 22–23.11.2025 | Lugano Cup 25 Lugano/SUI |
Advanced Novice Girls U16 | 4 | 78.37 |
Short Program 3 (29.81) Free Skating 6 (48.56)
|
| 10–12.10.2025 | Ticino Cup 2025 Bellinzona/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 4 | 80.86 |
Short Program 2 (29.07) Free Skating 4 (51.79)
|
| 18–21.09.2025 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 13 | 72.49 |
Short Program 13 (27.02) Free Skating 14 (45.47)
|
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2025 | Trophée de Printemps 24-25 Porrentruy/SUI |
Sport De Masse Iiib Girls | 2 | 66.97 |
Free Skating 2 (66.97)
|
| 15–16.02.2025 | SMAdvanced2025 Nat. 7 Aarau/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 7 | 88.81 |
Short Program 6 (31.76) Free Skating 8 (57.05)
|
| 06–08.12.2024 | Pilatus Cup 24 Luzern/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 5 | 82.38 |
Short Program 6 (30.73) Free Skating 8 (51.65)
|
| 23–24.11.2024 | Lugano-Cup Lugano/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 1 | 84.65 |
Short Program 1 (34.17) Free Skating 3 (50.48)
|
| 04–06.10.2024 | Ticino Cup 2024 Bellizona/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 13 | 66.79 |
Short Program 14 (22.92) Free Skating 10 (43.87)
|
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.02.2024 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil Nat. 33 Wil/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 33 | 64.59 |
Short Program 35 (21.56) Free Skating 34 (43.03)
|
| 25–26.11.2023 | LuganoCup Lugano/SUI |
Advanced Novice U15 | 9 | 75.87 |
Short Program 11 (25.21) Free Skating 8 (50.66)
|
| 27–29.10.2023 | Montalin Cup 2023 Chur/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 7 | 76.38 |
Short Program 5 (29.44) Free Skating 11 (46.94)
|
| 06–08.10.2023 | Ticino Cup 2023 Bellinzona/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 7 | 73.13 |
Short Program 3 (30.90) Free Skating 10 (42.23)
|
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.02.2023 | CS Speranze e Mini 🏅 Nat. 3 Bellinzona/SUI |
Speranze U13 Girls | 3 | 80.97 |
Short Program 3 (29.56) Free Skating 2 (51.41)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Jugend U13 Girls | 3 | 76.59 |
Short Program 3 (28.05) Free Skating 4 (48.54)
|
| 26–27.11.2022 | LuganoCup Lugano/SUI |
Speranze U13 | 5 | 68.00 |
Short Program 5 (26.61) Free Skating 6 (41.39)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Jugend U13 Girls | 5 | 74.28 |
Short Program 6 (26.41) Free Skating 5 (47.87)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Speranze U13 | 8 | 64.91 |
Short Program 8 (24.85) Free Skating 9 (40.06)
|
| 23–25.09.2022 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Jugend U13 Girls | 16 | 58.33 |
Short Program 17 (22.59) Free Skating 15 (35.74)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.02.2022 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 Nat. 34 SUI |
Mini Girls U12 | 34 | 57.72 |
Short Program 34 (22.17) Free Skating 35 (35.55)
|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Minis U12 |
Free Skating 19 (41.97) Short Program 13 (24.84)
|
||
| 03–05.12.2021 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 SUI |
Mini U12 Girls | 4 | 65.74 |
Short Program 3 (24.18) Free Skating 5 (41.56)
|
| 20–21.11.2021 | LUGANO CUP 21 SUI |
Mini U12 | 11 | 56.53 |
Short Program 10 (21.65) Free Skating 14 (34.88)
|
| 08–10.10.2021 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 SUI |
Mini | 13 | 58.64 |
Short Program 14 (21.98) Free Skating 13 (36.66)
|
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Mini U12 Girls | 24 | 57.14 |
Short Program 27 (21.25) Free Skating 28 (35.89)
|
Temporada 2020/2021
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2021 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT SUI |
Bronze | 1 | 34.21 |
Free Skating 1 (34.21)
|
| 10.04.2021 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE SUI |
No Test | 2 | 5.51 |
Sequenza di passi 2 (5.51)
|
| 09–11.10.2020 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Bronze | 5 | 26.85 |
Free Skating 5 (26.85)
|
Temporada 2019/2020
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2020 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT DI LIBERO 2020 SUI |
Inter-Bronze | 3 | 24.08 |
Free Skating 3 (24.08)
|
| 19–20.10.2019 | LUGANO CUP 2019 SUI |
Inter-Bronze B | 3 | 21.60 |
Free Skating 3 (21.60)
|
Temporada 2018/2019
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2019 | GARA DELLE STELLE 2019 SUI |
Stellina 3 B | 1 | 16.32 |
Free Skating 1 (16.32)
|
Temporada 2017/2018
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2018 | GARA DELLE STELLE SUI |
Stellina 3 B | 8 | 10.33 |
Free Skating 8 (10.33)
|
Temporada 2016/2017
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | GARA DELLE STELLE SUI |
Stellina 2 B | 11 | 7.98 |
Free Skating 11 (7.98)
|