Andrin VUILLE inactiu Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Breitensport III B) Men | Total | 67.19 | Ice Trophy 2025 (Biel/SUI) | 2024/2025 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Boys | Programa Curt | 36.13 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Boys | Patinatge Lliure | 55.40 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Boys | Total | 91.41 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Boys | Programa Curt | 32.45 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice Boys | Patinatge Lliure | 56.96 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Boys | Total | 88.49 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice U15 Boys | Programa Curt | 29.33 | 19. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Boys | Patinatge Lliure | 55.58 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Boys | Total | 83.63 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U16 Boys | Programa Curt | 34.86 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice U16 Boys | Patinatge Lliure | 54.80 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice U16 Boys | Total | 89.66 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Boys U15 | Programa Curt | 26.93 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) | 2022/2023 |
| Boys U15 | Patinatge Lliure | 45.08 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) | 2022/2023 |
| Boys U15 | Total | 72.01 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze Boys | Total | 29.88 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Cadet Boys U15 | Programa Curt | 25.60 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Cadet Boys U15 | Patinatge Lliure | 37.66 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Cadet Boys U15 | Total | 63.26 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Espoirs Boys | Programa Curt | 19.83 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Espoirs Boys | Patinatge Lliure | 37.71 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Inter-Bronze A Boys | Total | 20.06 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) | 2019/2020 |
| Inter-Bronze Boys | Total | 20.28 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U14 Boys | Programa Curt | 21.30 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend U14 Boys | Patinatge Lliure | 40.23 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend U14 Boys | Total | 61.53 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs U15 Boys | Programa Curt | 20.88 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) | 2022/2023 |
| Nachwuchs U15 Boys | Patinatge Lliure | 42.76 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) | 2022/2023 |
| Nachwuchs U15 Boys | Total | 63.64 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) | 2022/2023 |
| No Test Boys | Total | 15.96 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Novice U15 Boys | Programa Curt | 26.57 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) | 2022/2023 |
| Novice U15 Boys | Patinatge Lliure | 44.59 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) | 2022/2023 |
| Novice U15 Boys | Total | 71.16 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U14 Boys | Programa Curt | 16.80 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Speranze U14 Boys | Patinatge Lliure | 32.38 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Speranze U14 Boys | Total | 49.18 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Boys | Programa Curt | 36.13 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) |
| Adv. Novice U16 Boys | Patinatge Lliure | 55.40 | Swiss Cup SG (St. Gallen/SUI) |
| Adv. Novice U16 Boys | Total | 91.41 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) |
| Advanced Novice Boys | Programa Curt | 31.53 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Advanced Novice Boys | Patinatge Lliure | 56.96 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Advanced Novice Boys | Total | 88.49 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Programa Curt | 34.86 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Patinatge Lliure | 54.80 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Total | 89.66 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Breitensport III B) Men | Patinatge Lliure | 67.19 | Ice Trophy 2025 (Biel/SUI) |
| Breitensport III B) Men | Total | 67.19 | Ice Trophy 2025 (Biel/SUI) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Programa Curt | 32.45 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Advanced Novice Boys | Patinatge Lliure | 49.53 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Advanced Novice Boys | Total | 81.98 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Advanced Novice U15 Boys | Programa Curt | 29.33 | 19. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Advanced Novice U15 Boys | Patinatge Lliure | 55.58 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) |
| Advanced Novice U15 Boys | Total | 83.63 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Programa Curt | 29.25 | SkateCopenhagen 2023 (Copenhagen/DEN) |
| Advanced Novice Boys | Patinatge Lliure | 45.60 | SkateCopenhagen 2023 (Copenhagen/DEN) |
| Advanced Novice Boys | Total | 74.85 | SkateCopenhagen 2023 (Copenhagen/DEN) |
| Boys U15 | Programa Curt | 26.93 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) |
| Boys U15 | Patinatge Lliure | 45.08 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) |
| Boys U15 | Total | 72.01 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) |
| Cadet Boys U15 | Programa Curt | 25.60 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Cadet Boys U15 | Patinatge Lliure | 37.66 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Cadet Boys U15 | Total | 63.26 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Nachwuchs U15 Boys | Programa Curt | 20.88 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Nachwuchs U15 Boys | Patinatge Lliure | 42.76 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Nachwuchs U15 Boys | Total | 63.64 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Novice U15 Boys | Programa Curt | 26.57 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) |
| Novice U15 Boys | Patinatge Lliure | 44.59 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) |
| Novice U15 Boys | Total | 71.16 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 (EVBN / Grindelwald / SUI/SUI) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Espoirs Boys | Programa Curt | 19.83 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Espoirs Boys | Patinatge Lliure | 37.71 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Jugend U14 Boys | Programa Curt | 21.30 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) |
| Jugend U14 Boys | Patinatge Lliure | 40.23 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) |
| Jugend U14 Boys | Total | 61.53 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 (SUI) |
| Speranze U14 Boys | Programa Curt | 16.80 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Speranze U14 Boys | Patinatge Lliure | 32.38 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Speranze U14 Boys | Total | 49.18 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
Millors resultats 2020/2021
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Bronze Boys | Patinatge Lliure | 29.88 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Bronze Boys | Total | 29.88 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
Millors resultats 2019/2020
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze A Boys | Patinatge Lliure | 20.06 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) |
| Inter-Bronze A Boys | Total | 20.06 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) |
| Inter-Bronze Boys | Patinatge Lliure | 20.28 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2019 (SUI) |
| Inter-Bronze Boys | Total | 20.28 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2019 (SUI) |
Millors resultats 2018/2019
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| No Test Boys | Patinatge Lliure | 15.96 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| No Test Boys | Total | 15.96 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2025 | 1. BÜNDNER BERG-ICE-TROPHY25 Place 0/SUI |
Breitensport III B) Men | WD | ||
| 01–02.03.2025 | Ice Trophy 2025 Biel/SUI |
Breitensport III B) Men | 1 | 67.19 |
Free Skating 1 (67.19)
|
| 15–16.02.2025 | SMAdvanced2025 🏅 Nat. 2 Aarau/SUI |
Adv. Novice U16 Boys | 2 | 91.41 |
Short Program 2 (36.13) Free Skating 2 (55.28)
|
| 31.01–02.02.2025 | Trophée romand 2025, Sion Sion/SUI |
Advanced Novice U16 Boys | 1 | 89.66 |
Short Program 1 (34.86) Free Skating 1 (54.80)
|
| 10–12.01.2025 | Open ARP & Championnats romands 2025 Champéry/SUI |
Advanced Novice Boys | 2 | 88.49 |
Short Program 2 (31.53) Free Skating 2 (56.96)
|
| 29.11–01.12.2024 | Swiss Cup SG St. Gallen/SUI |
Adv. Novice U16 Boys | 1 | 87.11 |
Short Program 1 (31.71) Free Skating 1 (55.40)
|
| 22–24.11.2024 | Vogellisis-Cup Adelboden/SUI |
Adv. Novice U16 Boys | 2 | 82.05 |
Short Program 2 (30.25) Free Skating 2 (51.80)
|
| 08–10.11.2024 | 20. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Adv. Novice U16 Boys | 1 | 83.93 |
Short Program 1 (32.09) Free Skating 1 (51.84)
|
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.02.2024 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil Nat. 5 Wil/SUI |
Advanced Novice U15 Boys | 5 | 83.63 |
Short Program 5 (28.05) Free Skating 5 (55.58)
|
| 12–14.01.2024 | Championnat romand 2024, Monthey Monthey/SUI |
Advanced Novice Boys | 3 | 81.98 |
Short Program 3 (32.45) Free Skating 3 (49.53)
|
| 08–10.12.2023 | PilatusCup 2023 / 2024 Luzern/SUI |
Advanced Novice U15 Boys | 3 | 78.86 |
Short Program 2 (25.41) Free Skating 2 (53.45)
|
| 24–26.11.2023 | EVBN-Cup Grindelwald/SUI |
Advanced Novice U15 Boys | 2 | 77.75 |
Short Program 1 (28.17) Free Skating 2 (49.58)
|
| 10–12.11.2023 | 19. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Advanced Novice U15 Boys | 2 | 79.40 |
Short Program 2 (29.33) Free Skating 2 (50.07)
|
| 20–22.10.2023 | Coupe Erguel 2023 St-Imier/SUI |
Advanced Novice U15 Boys | 1 | 62.69 |
Short Program 2 (17.34) Free Skating 1 (45.35)
|
| 22–24.09.2023 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Advanced Novice U15 Boys | 4 | 77.75 |
Short Program 3 (29.12) Free Skating 5 (48.63)
|
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.03–02.04.2023 | SkateCopenhagen 2023 Copenhagen/DEN |
Advanced Novice Boys | 2 | 74.85 |
Short Program 2 (29.25) Free Skating 2 (45.60)
|
| 10–12.02.2023 | SM Novice 23 🏅 Nat. 3 Heuried/SUI |
Boys U15 | 3 | 72.01 |
Short Program 2 (26.93) Free Skating 3 (45.08)
|
| 13–15.01.2023 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Novice U15 Boys | 2 | 65.30 |
Short Program 1 (25.35) Free Skating 2 (39.95)
|
| 25–27.11.2022 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 EVBN / Grindelwald / SUI/SUI |
Novice U15 Boys | 1 | 71.16 |
Short Program 1 (26.57) Free Skating 1 (44.59)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Cadet Boys U15 | 1 | 63.26 |
Short Program 1 (25.60) Free Skating 1 (37.66)
|
| 23–25.09.2022 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Nachwuchs U15 Boys | 3 | 63.64 |
Short Program 3 (20.88) Free Skating 3 (42.76)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.02.2022 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 Nat. 13 SUI |
Jugend Boys U14 | 13 | 49.67 |
Short Program 13 (17.66) Free Skating 13 (32.01)
|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Espoirs Boys |
Short Program 7 (19.83) Free Skating 7 (37.71)
|
||
| 03–05.12.2021 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 SUI |
Jugend U14 Boys | 1 | 61.53 |
Short Program 1 (21.30) Free Skating 1 (40.23)
|
| 20–21.11.2021 | LUGANO CUP 21 SUI |
Speranze U14 Boys | 2 | 49.18 |
Short Program 2 (16.80) Free Skating 2 (32.38)
|
Temporada 2020/2021
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.09.2020 | Dreitannen-Cup 2020 SUI |
Bronze Boys | 2 | 29.88 |
Free Skating 2 (29.88)
|
Temporada 2019/2020
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.02.2020 | 24. Int. Ice-Trophy SUI |
Inter-Bronze A Boys | 2 | 20.06 |
Free Skating 2 (20.06)
|
| 22–24.11.2019 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2019 SUI |
Inter-Bronze Boys | 1 | 20.28 |
Free Skating 1 (20.28)
|
| 19–20.10.2019 | LUGANO CUP 2019 SUI |
Inter-Bronze Boys | 1 | 19.21 |
Free Skating 1 (19.21)
|
Temporada 2018/2019
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.11.2018 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 SUI |
No Test Boys | 1 | 15.96 |
Free Skating 1 (15.96)
|