Anna PRUDKOVA Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Total | 35.55 | Ustecka bruslicka (CZE) | 2023/2024 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Girls | Programa Curt | 29.26 | VC Nejdek (CZE) | 2021/2022 |
| Girls | Patinatge Lliure | 44.46 | VC Pribrami (CZE) | 2021/2022 |
| Girls | Total | 71.45 | VC Nejdek (CZE) | 2021/2022 |
| Younger Girls | Total | 33.55 | VC USK Praha (CZE) | 2019/2020 |
| Younger Girls B | Total | 28.50 | Zebracka bruslicka (CZE) | 2018/2019 |
| Youngest Girls B | Total | 25.90 | Jestedska Brusle 2018 (CZE) | 2017/2018 |
Millors resultats 2025/2026
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Patinatge Lliure | 34.02 | Mala cena Breclavi (Breclav/CZE) |
| Junior Women | Total | 34.02 | Mala cena Breclavi (Breclav/CZE) |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Patinatge Lliure | 35.55 | Ustecka bruslicka (CZE) |
| Junior Women | Total | 35.55 | Ustecka bruslicka (CZE) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Girls | Programa Curt | 25.28 | MC Pardubic (Pardubice/CZE) |
| Girls | Patinatge Lliure | 44.20 | Praha USK (Praha/CZE) |
| Girls | Total | 68.40 | Praha USK (Praha/CZE) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Girls | Programa Curt | 29.26 | VC Nejdek (CZE) |
| Girls | Patinatge Lliure | 44.46 | VC Pribrami (CZE) |
| Girls | Total | 71.45 | VC Nejdek (CZE) |
Millors resultats 2019/2020
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Younger Girls | Patinatge Lliure | 33.55 | VC USK Praha (CZE) |
| Younger Girls | Total | 33.55 | VC USK Praha (CZE) |
Millors resultats 2018/2019
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Younger Girls B | Patinatge Lliure | 28.50 | Zebracka bruslicka (CZE) |
| Younger Girls B | Total | 28.50 | Zebracka bruslicka (CZE) |
Millors resultats 2017/2018
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Youngest Girls B | Patinatge Lliure | 25.90 | Jestedska Brusle 2018 (CZE) |
| Youngest Girls B | Total | 25.90 | Jestedska Brusle 2018 (CZE) |
Temporada 2025/2026
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Finale Ceskeho porahu a Poharu CKS 2026 Pribram/CZE |
Junior Women | 4 | 32.84 |
Free Skating 4 (32.84)
|
| 28.02.2026 | Mala cena Breclavi Breclav/CZE |
Junior Women | 3 | 34.02 |
Free Skating 3 (34.02)
|
| 31.01.2026 | Na ostri noze Vyskov/CZE |
Junior Women | 3 | 30.29 |
Free Skating 3 (30.29)
|
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.03.2024 | Ustecka bruslicka CZE |
Junior Women | 2 | 35.55 |
Free Skating 2 (35.55)
|
| 02.03.2024 | Memorial Stanislava Suka Brno/CZE |
Junior Women | 4 | 28.31 |
Free Skating 4 (28.31)
|
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.12.2022 | Praha USK Praha/CZE |
Girls | 15 | 68.40 |
Short Program 11 (24.20) Free Skating 15 (44.20)
|
| 19–20.11.2022 | MC Pardubic Pardubice/CZE |
Girls | 26 | 59.72 |
Short Program 21 (25.28) Free Skating 32 (34.44)
|
| 08.11.2022 | VC Uhersky Brod Uhersky Brod/CZE |
Girls | 28 | 54.89 |
Short Program 20 (22.21) Free Skating 29 (32.68)
|
| 22.10.2022 | VC Nachoda CZE |
Girls | 20 | 63.23 |
Free Skating 23 (40.80) Short Program 21 (22.43)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.02.2022 | VC Brna CZE |
Girls | 17 | 63.85 |
Short Program 21 (22.42) Free Skating 15 (41.43)
|
| 12–13.02.2022 | VC Strakonice CZE |
Girls | 20 | 62.65 |
Short Program 15 (24.91) Free Skating 25 (37.74)
|
| 20–21.11.2021 | VC Hradce Králové CZE |
Girls | 10 | 70.59 |
Short Program 10 (27.72) Free Skating 15 (42.87)
|
| 13–14.11.2021 | VC Pribrami CZE |
Girls | 14 | 66.84 |
Short Program 20 (22.38) Free Skating 13 (44.46)
|
| 23–24.10.2021 | VC Nejdek CZE |
Girls | 14 | 71.45 |
Short Program 9 (29.26) Free Skating 16 (42.19)
|
| 16–17.10.2021 | MC Pardubice CZE |
Girls | 16 | 67.37 |
Short Program 15 (27.30) Free Skating 18 (40.07)
|
Temporada 2019/2020
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.01.2020 | VC Liberce CZE |
Younger Girls | 21 | 33.34 |
Free Skating 21 (33.34)
|
| 07–08.12.2019 | VC Koprivnice CZE |
Younger Girls | 30 | 32.76 |
Free Skating 30 (32.76)
|
| 30.11–01.12.2019 | VC USK Praha CZE |
Younger Girls | 25 | 33.55 |
Free Skating 25 (33.55)
|
| 23–24.11.2019 | Mala cena Pardubic CZE |
Younger Girls | 31 | 27.84 |
Free Skating 31 (27.84)
|
| 02–03.11.2019 | VC Ostravy CZE |
Younger Girls | 25 | 28.64 |
Free Skating 25 (28.64)
|
Temporada 2018/2019
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2019 | Zebracka bruslicka CZE |
Younger Girls B | 1 | 28.50 |
Free Skating 1 (28.50)
|
| 02.02.2019 | Memorial Stanislava Suka CZE |
Younger Girls B | 3 | 27.56 |
Free Skating 3 (27.56)
|
| 08.12.2018 | VC Mlade Boleslavi CZE |
Younger Girls B | 4 | 27.99 |
Free Skating 4 (27.99)
|
| 17.11.2018 | Mala cena Pardubice CZE |
Younger Girls B | 4 | 27.61 |
Free Skating 4 (27.61)
|
| 03.11.2018 | Krusnohorska brusle a Ustecka bruslicka CZE |
Younger Girls B | 17 | 20.34 |
Free Skating 17 (20.34)
|
Temporada 2017/2018
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2018 | MC USK Praha CZE |
Youngest Girls B | 5 | 20.97 |
Free Skating 5 (20.97)
|
| 17–18.02.2018 | VC Breclavi 2018 CZE |
Youngest Girls B | 6 | 20.75 |
Free Skating 6 (20.75)
|
| 27.01.2018 | Jestedska Brusle 2018 CZE |
Youngest Girls B | 1 | 25.90 |
Free Skating 1 (25.90)
|