Bente KRAMER Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Inter-Bronze Girls Middle | Total | 19.38 | Saentiscup (Herisau/SUI) | 2025/2026 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| 3. Star 2012-2013 Girls | Total | 11.73 | 2. Heuried-Cup (Zürich/SUI) | 2022/2023 |
| 3. Star Girls | Total | 12.28 | Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI) | 2022/2023 |
| 3. Star Girls A | Total | 15.37 | Advents-Cup (Kloten/SUI) | 2022/2023 |
| 3. Star Girls Middle | Total | 11.66 | Säntiscup 2023 (Herisau/SUI) | 2022/2023 |
| 4. Star Girls Middle | Total | 15.85 | Saentiscup2024 (Herisau/SUI) | 2023/2024 |
| 4. Star Girls Older | Total | 15.25 | Glärnisch Cup 2024 (Glarus/SUI) | 2023/2024 |
| Basic Novice (Interbronze) Girls Younger | Total | 18.48 | OEV Meisterschaft 2026 (Wil/SUI) | 2025/2026 |
| Basic Novice Inter-Bronze Girls Older | Total | 14.27 | OEV Meisterschaft 2025 (Glarus/SUI) | 2024/2025 |
| Inter-Bronze (08.2010-06.2012) Girls | Total | 14.44 | Glattal Cup 2025 (Dübendorf/SUI) | 2025/2026 |
| Inter-Bronze 2012-2013 Girls | Total | 15.37 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) | 2024/2025 |
| Inter-Bronze Girls Older | Total | 17.22 | Glärnisch Cup (Glarus/SUI) | 2025/2026 |
Millors resultats 2025/2026
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Basic Novice (Interbronze) Girls Younger | Patinatge Lliure | 18.48 | OEV Meisterschaft 2026 (Wil/SUI) |
| Basic Novice (Interbronze) Girls Younger | Total | 18.48 | OEV Meisterschaft 2026 (Wil/SUI) |
| Inter-Bronze (08.2010-06.2012) Girls | Patinatge Lliure | 14.44 | Glattal Cup 2025 (Dübendorf/SUI) |
| Inter-Bronze (08.2010-06.2012) Girls | Total | 14.44 | Glattal Cup 2025 (Dübendorf/SUI) |
| Inter-Bronze Girls Middle | Patinatge Lliure | 19.38 | Saentiscup (Herisau/SUI) |
| Inter-Bronze Girls Middle | Total | 19.38 | Saentiscup (Herisau/SUI) |
| Inter-Bronze Girls Older | Patinatge Lliure | 17.22 | Glärnisch Cup (Glarus/SUI) |
| Inter-Bronze Girls Older | Total | 17.22 | Glärnisch Cup (Glarus/SUI) |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Inter-Bronze Girls Older | Patinatge Lliure | 14.27 | OEV Meisterschaft 2025 (Glarus/SUI) |
| Basic Novice Inter-Bronze Girls Older | Total | 14.27 | OEV Meisterschaft 2025 (Glarus/SUI) |
| Inter-Bronze 2012-2013 Girls | Patinatge Lliure | 15.37 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) |
| Inter-Bronze 2012-2013 Girls | Total | 15.37 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) |
| Inter-Bronze Girls Middle | Patinatge Lliure | 14.16 | Saentiscup (Herisau/SUI) |
| Inter-Bronze Girls Middle | Total | 14.16 | Saentiscup (Herisau/SUI) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| 4. Star Girls Middle | Patinatge Lliure | 15.85 | Saentiscup2024 (Herisau/SUI) |
| 4. Star Girls Middle | Total | 15.85 | Saentiscup2024 (Herisau/SUI) |
| 4. Star Girls Older | Patinatge Lliure | 15.25 | Glärnisch Cup 2024 (Glarus/SUI) |
| 4. Star Girls Older | Total | 15.25 | Glärnisch Cup 2024 (Glarus/SUI) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| 3. Star 2012-2013 Girls | Patinatge Lliure | 11.73 | 2. Heuried-Cup (Zürich/SUI) |
| 3. Star 2012-2013 Girls | Total | 11.73 | 2. Heuried-Cup (Zürich/SUI) |
| 3. Star Girls | Patinatge Lliure | 12.28 | Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI) |
| 3. Star Girls | Total | 12.28 | Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI) |
| 3. Star Girls A | Patinatge Lliure | 15.37 | Advents-Cup (Kloten/SUI) |
| 3. Star Girls A | Total | 15.37 | Advents-Cup (Kloten/SUI) |
| 3. Star Girls Middle | Patinatge Lliure | 11.66 | Säntiscup 2023 (Herisau/SUI) |
| 3. Star Girls Middle | Total | 11.66 | Säntiscup 2023 (Herisau/SUI) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| 3 Star Girls | Patinatge Lliure | 9.13 | Glärnisch Cup 2022 (SUI) |
| 3 Star Girls | Total | 9.13 | Glärnisch Cup 2022 (SUI) |
Temporada 2025/2026
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.04.2026 | Saentiscup Herisau/SUI |
Inter-Bronze Girls Middle | 5 | 19.38 |
Free Skating 5 (19.38)
|
| 21.02.2026 | OEV Meisterschaft 2026 Wil/SUI |
Basic Novice (Interbronze) Girls Younger | 3 | 18.48 |
Free Skating 3 (18.48)
|
| 25.01.2026 | Glärnisch Cup Glarus/SUI |
Inter-Bronze Girls Older | 1 | 17.22 |
Free Skating 1 (17.22)
|
| 13.12.2025 | Adventscup Kloten/SUI |
Basic Novice (Interbronze) Girls B | WD | ||
| 06–07.12.2025 | Glattal Cup 2025 Dübendorf/SUI |
Inter-Bronze (08.2010-06.2012) Girls | 6 | 14.44 |
Free Skating 6 (14.44)
|
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.04.2025 | Saentiscup Herisau/SUI |
Inter-Bronze Girls Middle | 12 | 14.16 |
Free Skating 12 (14.16)
|
| 23.02.2025 | OEV Meisterschaft 2025 Glarus/SUI |
Basic Novice Inter-Bronze Girls Older | 8 | 14.27 |
Free Skating 8 (14.27)
|
| 01–02.02.2025 | Tenini-Graf-Cup 25 Wetzikon/SUI |
Inter-Bronze 2012-2013 Girls | 12 | 15.37 |
Free Skating 12 (15.37)
|
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.03.2024 | Saentiscup2024 Herisau/SUI |
4. Star Girls Middle | 10 | 15.85 |
Free Skating 10 (15.85)
|
| 27.01.2024 | Glärnisch Cup 2024 Glarus/SUI |
4. Star Girls Older | 1 | 15.25 |
Free Skating 1 (15.25)
|
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.04.2023 | Säntiscup 2023 Herisau/SUI |
3. Star Girls Middle | 9 | 11.66 |
Free Skating 9 (11.66)
|
| 28.01.2023 | Glärnisch-Cup 2023 Glarus/SUI |
3. Star Girls | 4 | 12.28 |
Free Skating 4 (12.28)
|
| 14–15.01.2023 | 2. Heuried-Cup Zürich/SUI |
3. Star 2012-2013 Girls | 8 | 11.73 |
Free Skating 8 (11.73)
|
| 15.12.2022 | Advents-Cup Kloten/SUI |
3. Star Girls A | 9 | 15.37 |
Free Skating 9 (15.37)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2022 | Glärnisch Cup 2022 SUI |
3 Star Girls | 9 | 9.13 |
Free Skating 9 (9.13)
|