Cool DREAMS inactiu Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Senior | Programa Curt | 51.29 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Senior | Patinatge Lliure | 90.09 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Senior | Total | 141.38 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Total | 62.36 | 4th Lumière Cup (NED) | 2019/2020 |
| ISU Advanced Novice | Total | 53.25 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| Junior | Total | 100.35 | ISU MOZARTCUP 2015 (AUT) | 2014/2015 |
| Junior ISU | Programa Curt | 33.37 | Winter Cup 2017 (BEL) | 2017/2018 |
| Junior ISU | Patinatge Lliure | 62.06 | Winter Cup 2017 (BEL) | 2017/2018 |
| Junior ISU | Total | 95.43 | Winter Cup 2017 (BEL) | 2017/2018 |
| Senior | Programa Curt | 39.72 | 6th MOZART CUP 2016 (AUT) | 2015/2016 |
| Senior ISU | Programa Curt | 52.89 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
| Senior ISU | Patinatge Lliure | 100.60 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
| Senior ISU | Total | 153.49 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
| Synchronized Skating Seniors | Programa Curt | 40.42 | 4th MOZART CUP 2014 (AUT) | 2013/2014 |
| Synchronized Skating Seniors | Patinatge Lliure | 76.64 | 4th MOZART CUP 2014 (AUT) | 2013/2014 |
| Synchronized Skating Seniors | Total | 117.06 | 4th MOZART CUP 2014 (AUT) | 2013/2014 |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Senior | Programa Curt | 51.29 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Senior | Patinatge Lliure | 90.09 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Senior | Total | 141.38 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Senior ISU | Programa Curt | 52.89 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Senior ISU | Patinatge Lliure | 100.60 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Senior ISU | Total | 153.49 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| ISU Advanced Novice | Patinatge Lliure | 53.25 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
| ISU Advanced Novice | Total | 53.25 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
Millors resultats 2019/2020
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Patinatge Lliure | 62.36 | 4th Lumière Cup (NED) |
| Advanced Novice | Total | 62.36 | 4th Lumière Cup (NED) |
Millors resultats 2017/2018
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior ISU | Programa Curt | 33.37 | Winter Cup 2017 (BEL) |
| Junior ISU | Patinatge Lliure | 62.06 | Winter Cup 2017 (BEL) |
| Junior ISU | Total | 95.43 | Winter Cup 2017 (BEL) |
Millors resultats 2015/2016
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Senior | Programa Curt | 39.72 | 6th MOZART CUP 2016 (AUT) |
Millors resultats 2014/2015
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior | Total | 100.35 | ISU MOZARTCUP 2015 (AUT) |
Millors resultats 2013/2014
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Synchronized Skating Seniors | Programa Curt | 40.42 | 4th MOZART CUP 2014 (AUT) |
| Synchronized Skating Seniors | Patinatge Lliure | 76.64 | 4th MOZART CUP 2014 (AUT) |
| Synchronized Skating Seniors | Total | 117.06 | 4th MOZART CUP 2014 (AUT) |
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.12.2024 | SANTA CLAUS CUP 2024 Brno/CZE |
Senior | 8 | 141.38 |
Short Program 7 (51.29) Free Skating 9 (90.09)
|
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.12.2023 | Santa Claus Cup 2023 Brno/CZE |
Senior ISU | 6 | 153.49 |
Short Program 5 (52.89) Free Skating 6 (100.60)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–30.01.2022 | ISU Mozart Cup 2022 AUT |
ISU Advanced Novice | 2 | 53.25 |
Free Skating 2 (53.25)
|
Temporada 2019/2020
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–15.12.2019 | 4th Lumière Cup NED |
Advanced Novice | 1 | 62.36 |
Free Skating 1 (62.36)
|
Temporada 2017/2018
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–25.11.2017 | Winter Cup 2017 BEL |
Junior ISU | 2 | 95.43 |
Short Program 3 (33.37) Free Skating 2 (62.06)
|
Temporada 2015/2016
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–24.01.2016 | 6th MOZART CUP 2016 AUT |
Senior |
Short Program 6 (39.72)
|
Temporada 2014/2015
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–25.01.2015 | ISU MOZARTCUP 2015 AUT |
Junior | 9 | 100.35 |
Temporada 2013/2014
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–26.01.2014 | 4th MOZART CUP 2014 AUT |
Synchronized Skating Seniors | 8 | 117.06 |
Short Program 9 (40.42) Free Skating 9 (76.64)
|