Giulia ADADZI Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Juvenile U14 Girls | Programa Curt | 35.91 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) | 2026/2027 |
| Juvenile U14 Girls | Patinatge Lliure | 59.35 | Dreitannen-Cup 25 (Olten/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls | Total | 92.68 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) | 2026/2027 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Solo Ice Dance | Total | 34.01 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) | 2023/2024 |
| Bronze 2011-2013 Girls | Total | 23.04 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze 2012-2014 Girls | Total | 28.12 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) | 2023/2024 |
| Bronze A 2012-2017 Girls | Total | 28.60 | Ice Trophy 2024 (Biel/SUI) | 2023/2024 |
| Bronze B Mit Axel Und Doppelsprünge Younger | Total | 32.81 | AmbassadorenCup24 (Zuchwil/SUI) | 2023/2024 |
| Bronze Mädchen-Jüngere | Total | 26.79 | 14. Glattal Cup 2022 (Dübendorf/SUI) | 2022/2023 |
| Juvenile Girls | Programa Curt | 26.78 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile Girls | Patinatge Lliure | 48.57 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile Girls | Total | 75.35 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Programa Curt | 30.85 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Patinatge Lliure | 52.79 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Total | 83.64 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Sport De Masse II Girls | Total | 44.84 | Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) | 2024/2025 |
| Young Novice U12 Girls | Programa Curt | 25.09 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Young Novice U12 Girls | Patinatge Lliure | 48.82 | Schweizermeisterschaften Juvenile und Young Novice 2025, Adelboden (Adelboden/SUI) | 2024/2025 |
| Young Novice U12 Girls | Total | 72.94 | Schweizermeisterschaften Juvenile und Young Novice 2025, Adelboden (Adelboden/SUI) | 2024/2025 |
Millors resultats 2026/2027
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Juvenile U14 Girls | Programa Curt | 35.91 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Patinatge Lliure | 56.77 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Total | 92.68 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
Millors resultats 2025/2026
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Programa Curt | 26.78 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Juvenile Girls | Patinatge Lliure | 48.57 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Juvenile Girls | Total | 75.35 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Juvenile Girls U14 | Programa Curt | 32.16 | Vogellisis Cup (Adelboden/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Patinatge Lliure | 59.35 | Dreitannen-Cup 25 (Olten/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Total | 88.05 | Dreitannen-Cup 25 (Olten/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Programa Curt | 30.85 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Patinatge Lliure | 52.79 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Total | 83.64 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Sport De Masse II Girls | Patinatge Lliure | 44.84 | Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Total | 44.84 | Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Programa Curt | 25.09 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Patinatge Lliure | 48.82 | Schweizermeisterschaften Juvenile und Young Novice 2025, Adelboden (Adelboden/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Total | 72.94 | Schweizermeisterschaften Juvenile und Young Novice 2025, Adelboden (Adelboden/SUI) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Solo Ice Dance | Dansa Lliure | 34.01 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| Advanced Novice Solo Ice Dance | Total | 34.01 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| Bronze 2012-2014 Girls | Patinatge Lliure | 28.12 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| Bronze 2012-2014 Girls | Total | 28.12 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| Bronze A 2012-2017 Girls | Patinatge Lliure | 28.60 | Ice Trophy 2024 (Biel/SUI) |
| Bronze A 2012-2017 Girls | Total | 28.60 | Ice Trophy 2024 (Biel/SUI) |
| Bronze B Mit Axel Und Doppelsprünge Younger | Patinatge Lliure | 32.81 | AmbassadorenCup24 (Zuchwil/SUI) |
| Bronze B Mit Axel Und Doppelsprünge Younger | Total | 32.81 | AmbassadorenCup24 (Zuchwil/SUI) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Bronze 2011-2013 Girls | Patinatge Lliure | 23.04 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
| Bronze 2011-2013 Girls | Total | 23.04 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
| Bronze Mädchen-Jüngere | Patinatge Lliure | 26.79 | 14. Glattal Cup 2022 (Dübendorf/SUI) |
| Bronze Mädchen-Jüngere | Total | 26.79 | 14. Glattal Cup 2022 (Dübendorf/SUI) |
Temporada 2026/2027
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.09.2026 | Dreitannen-Cup 26 Olten/SUI |
Juvenile U14 Girls | 3 | 92.68 |
Short Program 3 (35.91) Free Skating 3 (56.77)
|
Temporada 2025/2026
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.02.2026 | SMJuvenile26 Nat. 8 Zürich Heuried/SUI |
Juvenile Girls U14 | 8 | 88.02 |
Short Program 10 (31.18) Free Skating 9 (56.84)
|
| 30.01–01.02.2026 | Trophée romand 2026, Meyrin Meyrin/SUI |
Juvenile U14 Girls Groupe 1 | 2 | 83.64 |
Short Program 1 (30.85) Free Skating 2 (52.79)
|
| 21–23.11.2025 | Vogellisis Cup Adelboden/SUI |
Juvenile Girls U14 | 4 | 80.03 |
Short Program 1 (32.16) Free Skating 7 (47.87)
|
| 07–09.11.2025 | 21. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Juvenile U14 Girls | 2 | 85.06 |
Short Program 3 (28.31) Free Skating 2 (56.75)
|
| 17–19.10.2025 | Coupe Erguel 2025 Saint-Imier/SUI |
Juvenile Girls | 8 | 75.35 |
Short Program 9 (26.78) Free Skating 7 (48.57)
|
| 18–21.09.2025 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Juvenile U14 Girls | 3 | 88.05 |
Short Program 5 (28.70) Free Skating 3 (59.35)
|
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.02.2025 | Schweizermeisterschaften Juvenile und Young Novice 2025, Adelboden Nat. 16 Adelboden/SUI |
Young Novice U12 Girls | 16 | 72.94 |
Short Program 20 (24.12) Free Skating 16 (48.82)
|
| 17–19.01.2025 | Coupe de Neuchâtel 2025 Neuchâtel/SUI |
Sport De Masse II Girls | 5 | 44.84 |
Free Skating 5 (44.84)
|
| 06–08.12.2024 | Pilatus Cup 24 Luzern/SUI |
Young Novice U12 Girls | 14 | 70.20 |
Short Program 15 (25.09) Free Skating 14 (45.11)
|
| 22–24.11.2024 | Vogellisis-Cup Adelboden/SUI |
Young Novice U12 Girls | 10 | 69.50 |
Short Program 14 (22.77) Free Skating 7 (46.73)
|
| 08–10.11.2024 | 20. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Young Novice U12 Girls | WD | ||
| 25–27.10.2024 | Montalin Cup Chur/SUI |
Young Novice U12 Girls | 11 | 67.52 |
Short Program 12 (23.63) Free Skating 12 (43.89)
|
| 04–06.10.2024 | Ticino Cup 2024 Bellizona/SUI |
Young Novice U12 Girls | 15 | 57.77 |
Short Program 15 (20.28) Free Skating 15 (37.49)
|
| 19–23.09.2024 | Dreitannen-Cup 24 Olten/SUI |
Young Novice U12 Girls | 18 | 62.27 |
Short Program 27 (20.63) Free Skating 18 (41.64)
|
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.03.2024 | AmbassadorenCup24 Zuchwil/SUI |
Bronze B Mit Axel Und Doppelsprünge Younger | 4 | 32.81 |
Free Skating 4 (32.81)
|
| 24–25.02.2024 | Ice Trophy 2024 Biel/SUI |
Bronze A 2012-2017 Girls | 3 | 28.60 |
Free Skating 3 (28.60)
|
| 19–21.01.2024 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Bronze 2012-2014 Girls | 9 | 28.12 |
Free Skating 9 (28.12)
|
| 19–21.01.2024 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Advanced Novice Solo Ice Dance | 1 | 34.01 |
Free Dance 1 (34.01)
|
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Bronze 2011-2013 Girls | 8 | 23.04 |
Free Skating 8 (23.04)
|
| 03–04.12.2022 | 14. Glattal Cup 2022 Dübendorf/SUI |
Bronze Mädchen-Jüngere | 9 | 26.79 |
Free Skating 9 (26.79)
|