Giulia GIANOLI Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Programa Curt | 23.48 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) | |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Patinatge Lliure | 47.44 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) | |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Total | 70.92 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| 4. Star Girls | Total | 16.45 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Bronze | Total | 31.46 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze A Jul. 2010-2012 Girls | Total | 28.35 | 25. Internationale Ice-Trophy (SUI) | 2021/2022 |
| Bronze Girls | Total | 26.93 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze Girls 2011-2012 | Total | 29.83 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Bronze Girls 2011-2013 | Total | 29.35 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Bronze Girls 2011-2014 | Total | 26.18 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze Women Stil | Total | 9.50 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Bs Bronze B | Total | 26.13 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend Girls | Total | 43.55 | 22. Rigi Trophy (Küssnacht am Rigi/SUI) | 2022/2023 |
| Juvenile U14 Girls | Programa Curt | 24.41 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls | Patinatge Lliure | 44.72 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls | Total | 69.13 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Mini U12 | Programa Curt | 23.28 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 | Patinatge Lliure | 45.34 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 | Total | 68.62 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 Girls | Programa Curt | 23.22 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 Girls | Patinatge Lliure | 41.10 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Mini U12 Girls | Total | 64.32 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Mini/Jugend Girls | Total | 42.78 | Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) | 2022/2023 |
| Young Novice U12 | Programa Curt | 28.40 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice U12 | Patinatge Lliure | 53.50 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice U12 | Total | 81.90 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice U12 Girls | Programa Curt | 29.28 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
| Young Novice U12 Girls | Patinatge Lliure | 51.63 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice U12 Girls | Total | 80.52 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) | 2024/2025 |
Millors resultats 2025/2026
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Juvenile U14 Girls | Programa Curt | 24.41 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Patinatge Lliure | 44.72 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Total | 69.13 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Young Novice U12 | Programa Curt | 25.81 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Young Novice U12 | Patinatge Lliure | 45.07 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Young Novice U12 | Total | 70.88 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Programa Curt | 29.28 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Patinatge Lliure | 51.24 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Total | 80.52 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Young Novice U12 | Programa Curt | 28.40 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) |
| Young Novice U12 | Patinatge Lliure | 53.50 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) |
| Young Novice U12 | Total | 81.90 | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Programa Curt | 29.14 | Coupe Erguel 2023 (St-Imier/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Patinatge Lliure | 51.63 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Total | 77.21 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Bronze | Patinatge Lliure | 31.46 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Bronze | Total | 31.46 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Bronze Girls | Patinatge Lliure | 26.93 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Bronze Girls | Total | 26.93 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Bronze Girls 2011-2014 | Patinatge Lliure | 26.18 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Bronze Girls 2011-2014 | Total | 26.18 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Jugend Girls | Patinatge Lliure | 43.55 | 22. Rigi Trophy (Küssnacht am Rigi/SUI) |
| Jugend Girls | Total | 43.55 | 22. Rigi Trophy (Küssnacht am Rigi/SUI) |
| Mini U12 | Programa Curt | 23.28 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Mini U12 | Patinatge Lliure | 45.34 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Mini U12 | Total | 68.62 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Mini U12 Girls | Programa Curt | 23.22 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Mini U12 Girls | Patinatge Lliure | 41.10 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Mini U12 Girls | Total | 64.32 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Mini/Jugend Girls | Patinatge Lliure | 42.78 | Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) |
| Mini/Jugend Girls | Total | 42.78 | Tenini-Graf-Cup (Wetzikon/SUI) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Bronze A Jul. 2010-2012 Girls | Patinatge Lliure | 28.35 | 25. Internationale Ice-Trophy (SUI) |
| Bronze A Jul. 2010-2012 Girls | Total | 28.35 | 25. Internationale Ice-Trophy (SUI) |
| Bronze Girls 2011-2012 | Patinatge Lliure | 29.83 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) |
| Bronze Girls 2011-2012 | Total | 29.83 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) |
| Bronze Girls 2011-2013 | Patinatge Lliure | 29.35 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
| Bronze Girls 2011-2013 | Total | 29.35 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
| Bronze Women Stil | Patinatge Lliure | 9.50 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) |
| Bronze Women Stil | Total | 9.50 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) |
| Bs Bronze B | Patinatge Lliure | 26.13 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Bs Bronze B | Total | 26.13 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
Millors resultats 2019/2020
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| 4. Star Girls | Patinatge Lliure | 16.45 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| 4. Star Girls | Total | 16.45 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
Temporada 2025/2026
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.01–01.02.2026 | Trophée romand 2026, Meyrin Meyrin/SUI |
Juvenile U14 Girls Groupe 2 | WD | ||
| 15–18.01.2026 | Aarauer Cup 2026 Aarau/SUI |
Juvenile U14 Girls | 30 | 60.87 |
Short Program 32 (21.28) Free Skating 30 (39.59)
|
| 05–07.12.2025 | PilatusCup25 Luzern/SUI |
Juvenile U14 Girls | 21 | 69.13 |
Short Program 18 (24.41) Free Skating 24 (44.72)
|
Resultats de temporades anteriors
Temporada Unknown season
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig Brig/SUI |
Juvenile U14 Girls Groupe 2 | 8 | 70.92 |
Short Program 10 (23.48) Free Skating 5 (47.44)
|
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.02.2025 | Schweizermeisterschaften Juvenile und Young Novice 2025, Adelboden Nat. 9 Adelboden/SUI |
Young Novice U12 Girls | 9 | 77.56 |
Short Program 9 (27.32) Free Skating 12 (50.24)
|
| 31.01–02.02.2025 | Trophée romand 2025, Sion Sion/SUI |
Young Novice U12 Girls | WD | ||
| 10–12.01.2025 | Open ARP & Championnats romands 2025 Champéry/SUI |
Young Novice Girls | WD | ||
| 06–08.12.2024 | Pilatus Cup 24 Luzern/SUI |
Young Novice U12 Girls | 4 | 80.52 |
Short Program 5 (29.28) Free Skating 4 (51.24)
|
| 23–24.11.2024 | Lugano-Cup Lugano/SUI |
Young Novice U12 | 3 | 70.88 |
Short Program 4 (25.81) Free Skating 3 (45.07)
|
| 08–10.11.2024 | 20. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Young Novice U12 Girls | 4 | 78.07 |
Short Program 4 (27.62) Free Skating 4 (50.45)
|
| 18–20.10.2024 | Coupe du Rhône 2024, Monthey Monthey/SUI |
Young Novice U12 Girls | 4 | 75.86 |
Short Program 3 (26.75) Free Skating 4 (49.11)
|
| 19–23.09.2024 | Dreitannen-Cup 24 Olten/SUI |
Young Novice U12 Girls | 7 | 74.74 |
Short Program 6 (26.32) Free Skating 8 (48.42)
|
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–18.02.2024 | CS24 Young Novice e Juvenile Nat. 7 LUGANO/SUI |
Young Novice U12 | 7 | 81.90 |
Short Program 8 (28.40) Free Skating 6 (53.50)
|
| 26–28.01.2024 | Trophée Romand 2024 Chaux-de-Fonds/SUI |
Young Novice U12 Girls | WD | ||
| 19–21.01.2024 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Young Novice U12 Girls | WD | ||
| 08–10.12.2023 | PilatusCup 2023 / 2024 Luzern/SUI |
Young Novice U12 Girls | 5 | 76.64 |
Short Program 5 (27.22) Free Skating 6 (49.42)
|
| 25–26.11.2023 | LuganoCup Lugano/SUI |
Young Novice U12 | WD | 23.81 |
Short Program 9 (23.81)
|
| 10–12.11.2023 | 19. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Young Novice U12 Girls | WD | ||
| 20–22.10.2023 | Coupe Erguel 2023 St-Imier/SUI |
Young Novice U12 Girls | 3 | 75.19 |
Short Program 3 (29.14) Free Skating 3 (46.05)
|
| 22–24.09.2023 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Young Novice U12 Girls | 5 | 77.21 |
Short Program 8 (25.58) Free Skating 3 (51.63)
|
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.02.2023 | CS Speranze e Mini Nat. 23 Bellinzona/SUI |
Mini U12 | 23 | 68.62 |
Short Program 29 (23.28) Free Skating 20 (45.34)
|
| 04–05.02.2023 | Tenini-Graf-Cup Wetzikon/SUI |
Mini/Jugend Girls | 4 | 42.78 |
Free Skating 4 (42.78)
|
| 22.01.2023 | 22. Rigi Trophy Küssnacht am Rigi/SUI |
Jugend Girls | 2 | 43.55 |
Free Skating 2 (43.55)
|
| 13–15.01.2023 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Mini U12 Girls | 22 | 64.32 |
Short Program 27 (23.22) Free Skating 21 (41.10)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Mini U12 Girls | 19 | 62.38 |
Short Program 18 (22.69) Free Skating 17 (39.69)
|
| 26–27.11.2022 | LuganoCup Lugano/SUI |
Mini U12 | 16 | 56.62 |
Short Program 20 (20.51) Free Skating 14 (36.11)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Bronze Girls | 4 | 26.93 |
Free Skating 4 (26.93)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Bronze | 4 | 31.46 |
Free Skating 4 (31.46)
|
| 23–25.09.2022 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Bronze Girls 2011-2014 | 4 | 26.18 |
Free Skating 4 (26.18)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–27.02.2022 | 25. Internationale Ice-Trophy SUI |
Bronze A Jul. 2010-2012 Girls | 2 | 28.35 |
Free Skating 2 (28.35)
|
| 05–06.02.2022 | 20. Tenini-Graf-Cup SUI |
Bronze Girls 2011-2012 | 1 | 29.83 |
Free Skating 1 (29.83)
|
| 05–06.02.2022 | 20. Tenini-Graf-Cup SUI |
Bronze Women Stil | 1 | 9.50 |
Free Skating 1 (9.50)
|
| 20–21.11.2021 | LUGANO CUP 21 SUI |
Bs Bronze B | 9 | 26.13 |
Free Skating 9 (26.13)
|
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Bronze Girls 2011-2013 | 4 | 29.35 |
Free Skating 4 (29.35)
|
Temporada 2019/2020
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2019 | 7. Klotener Advents-Cup SUI |
4. Star Girls | 12 | 16.45 |
Free Skating 12 (16.45)
|