Giulia VANOLI Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Young Novice U12 Girls | Programa Curt | 21.03 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Young Novice U12 Girls | Patinatge Lliure | 34.76 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Young Novice U12 Girls | Total | 55.79 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| 4. Star Girls | Total | 20.08 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) | 2023/2024 |
| Breitensport I 2013-2015 Girls | Total | 26.63 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) | 2024/2025 |
| Breitensport I A) Girls | Total | 31.02 | Montalin-Cup (Chur/SUI) | 2025/2026 |
| Breitensport I Gruppo B | Total | 27.80 | Campionato Ticinese Libero e Stile (Bellinzona/SUI) | 2024/2025 |
| Breitensport I Women Gruppo A | Total | 31.76 | Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI) | 2025/2026 |
| Bronze Girls A | Total | 26.82 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) | 2024/2025 |
| Bs I Girls B | Total | 28.22 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) | 2024/2025 |
| Bs No Test Gr.1 | Total | 15.75 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| No Test Girls | Total | 17.85 | Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI) | 2023/2024 |
| Sport De Masse I +14 | Total | 31.18 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) | 2024/2025 |
| Stellina 1b | Total | 10.37 | GARA DELLE STELLE (SUI) | 2021/2022 |
| Stellina 3 | Total | 14.67 | Gara delle stelle (Chiasso/SUI) | 2022/2023 |
| Stellina 4 Gruppo 2 | Total | 16.89 | Gara delle stelle (SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice U12 | Programa Curt | 18.73 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
| Young Novice U12 | Patinatge Lliure | 39.51 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
| Young Novice U12 | Total | 58.24 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
Millors resultats 2025/2026
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Breitensport I A) Girls | Patinatge Lliure | 31.02 | Montalin-Cup (Chur/SUI) |
| Breitensport I A) Girls | Total | 31.02 | Montalin-Cup (Chur/SUI) |
| Breitensport I Women Gruppo A | Patinatge Lliure | 31.76 | Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI) |
| Breitensport I Women Gruppo A | Total | 31.76 | Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI) |
| Young Novice U12 | Programa Curt | 18.73 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) |
| Young Novice U12 | Patinatge Lliure | 39.51 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) |
| Young Novice U12 | Total | 58.24 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Programa Curt | 21.03 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Patinatge Lliure | 34.76 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Total | 55.79 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Breitensport I 2013-2015 Girls | Patinatge Lliure | 26.63 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) |
| Breitensport I 2013-2015 Girls | Total | 26.63 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) |
| Breitensport I A) Girls | Patinatge Lliure | 26.78 | Montalin Cup (Chur/SUI) |
| Breitensport I A) Girls | Total | 26.78 | Montalin Cup (Chur/SUI) |
| Breitensport I Gruppo B | Patinatge Lliure | 27.80 | Campionato Ticinese Libero e Stile (Bellinzona/SUI) |
| Breitensport I Gruppo B | Total | 27.80 | Campionato Ticinese Libero e Stile (Bellinzona/SUI) |
| Bronze Girls A | Patinatge Lliure | 26.82 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Bronze Girls A | Total | 26.82 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Bs I Girls B | Patinatge Lliure | 28.22 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Bs I Girls B | Total | 28.22 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Sport De Masse I +14 | Patinatge Lliure | 31.18 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse I +14 | Total | 31.18 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| 4. Star Girls | Patinatge Lliure | 20.08 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| 4. Star Girls | Total | 20.08 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| Bs No Test Gr.1 | Patinatge Lliure | 15.75 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Bs No Test Gr.1 | Total | 15.75 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| No Test Girls | Patinatge Lliure | 17.85 | Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI) |
| No Test Girls | Total | 17.85 | Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI) |
| Stellina 4 Gruppo 2 | Patinatge Lliure | 16.89 | Gara delle stelle (SUI) |
| Stellina 4 Gruppo 2 | Total | 16.89 | Gara delle stelle (SUI) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Stellina 3 | Patinatge Lliure | 14.67 | Gara delle stelle (Chiasso/SUI) |
| Stellina 3 | Total | 14.67 | Gara delle stelle (Chiasso/SUI) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Stellina 1b | Patinatge Lliure | 10.37 | GARA DELLE STELLE (SUI) |
| Stellina 1b | Total | 10.37 | GARA DELLE STELLE (SUI) |
Temporada 2025/2026
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–07.12.2025 | PilatusCup25 Luzern/SUI |
Young Novice U12 Girls | 29 | 55.79 |
Short Program 28 (21.03) Free Skating 31 (34.76)
|
| 22–23.11.2025 | Lugano Cup 25 Lugano/SUI |
Young Novice U12 | 11 | 58.24 |
Short Program 11 (18.73) Free Skating 11 (39.51)
|
| 24–26.10.2025 | Montalin-Cup Chur/SUI |
Breitensport I A) Girls | 5 | 31.02 |
Free Skating 5 (31.02)
|
| 10–12.10.2025 | Ticino Cup 2025 Bellinzona/SUI |
Breitensport I Women Gruppo A | 1 | 31.76 |
Free Skating 1 (31.76)
|
| 18–21.09.2025 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Breitensport I A) Girls | 8 | 27.14 |
Free Skating 8 (27.14)
|
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2025 | Trophée de Printemps 24-25 Porrentruy/SUI |
Sport De Masse I +14 | 3 | 31.18 |
Free Skating 3 (31.18)
|
| 15–16.02.2025 | Campionato Ticinese Libero e Stile Bellinzona/SUI |
Breitensport I Gruppo B | 1 | 27.80 |
Free Skating 1 (27.80)
|
| 01–02.02.2025 | Tenini-Graf-Cup 25 Wetzikon/SUI |
Breitensport I 2013-2015 Girls | 4 | 26.63 |
Free Skating 4 (26.63)
|
| 23–24.11.2024 | Lugano-Cup Lugano/SUI |
Bs I Girls B | 5 | 28.22 |
Free Skating 5 (28.22)
|
| 25–27.10.2024 | Montalin Cup Chur/SUI |
Breitensport I A) Girls | 12 | 26.78 |
Free Skating 12 (26.78)
|
| 04–06.10.2024 | Ticino Cup 2024 Bellizona/SUI |
Bronze Girls A | 9 | 26.82 |
Free Skating 9 (26.82)
|
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.03.2024 | Gara delle stelle SUI |
Stellina 4 Gruppo 2 | 1 | 16.89 |
Free Skating 1 (16.89)
|
| 19–21.01.2024 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
4. Star Girls | 1 | 20.08 |
Free Skating 1 (20.08)
|
| 25–26.11.2023 | LuganoCup Lugano/SUI |
Bs No Test Gr.1 | 4 | 15.75 |
Free Skating 4 (15.75)
|
| 06–08.10.2023 | Ticino Cup 2023 Bellinzona/SUI |
No Test Girls | 1 | 17.85 |
Free Skating 1 (17.85)
|
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2023 | Gara delle stelle Chiasso/SUI |
Stellina 3 | 5 | 14.67 |
Free Skating 5 (14.67)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2022 | GARA DELLE STELLE SUI |
Stellina 1b | 3 | 10.37 |
Free Skating 3 (10.37)
|