Theo BARADEL Access
2005-02-01 Troyes 180 cm Rouen
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Senior Men | Programa Curt | 46.89no oficial | TDF_B6_Cergy_2022 (CERGY PONTOISE/FRA) | 2022/2023 |
| Senior Men | Patinatge Lliure | 91.34no oficial | TDF_B6_Cergy_2022 (CERGY PONTOISE/FRA) | 2022/2023 |
| Senior Men | Total | 138.23no oficial | TDF_B6_Cergy_2022 (CERGY PONTOISE/FRA) | 2022/2023 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Programa Curt | 25.09no oficial | ANTWERP DIAMOND TROPHY (BEL) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Boys | Patinatge Lliure | 36.18no oficial | ANTWERP DIAMOND TROPHY (BEL) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Boys | Total | 61.27no oficial | ANTWERP DIAMOND TROPHY (BEL) | 2019/2020 |
| Cdf Minime A Men | Programa Curt | 25.48no oficial | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) | 2017/2018 |
| Cdf Minime A Men | Patinatge Lliure | 48.65no oficial | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) | 2017/2018 |
| Cdf Minime A Men | Total | 74.13no oficial | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) | 2017/2018 |
| Coupe Senior Men | Total | 78.72no oficial | FFSG CSNPA France Poussins Benjamins 2026 (Courbevoie/FRA) | 2025/2026 |
| Critérium Minime Men | Total | 35.01no oficial | Critérium National + Grand Prix National Seniors (FRA) | 2015/2016 |
| D1 Junior Men | Total | 80.84no oficial | SFC France Club ZNO Rouen (ROUEN/FRA) | 2023/2024 |
| D1 Novice Boys | Total | 58.51no oficial | Selection IDF par club (FRA) | 2019/2020 |
| D1 Senior Men | Total | 90.80no oficial | FFSG CSNPA selection france club zone nord ouest (rouen/FRA) | 2025/2026 |
| D3 Avenir Men | Total | 20.81no oficial | Championnat de France des Clubs (FRA) | 2014/2015 |
| D3 Minime Men | Total | 27.98no oficial | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| D3-Avenir Garçons | Patinatge Lliure | 21.64no oficial | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Junior Men | Programa Curt | 45.00no oficial | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Junior Men | Programa Curt | 50.59no oficial | Challenge Cup 2024 (Tilburg/NED) | 2023/2024 |
| Junior Men | Patinatge Lliure | 68.42no oficial | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Junior Men | Total | 113.42no oficial | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Junior – Men | Patinatge Lliure | 92.91no oficial | TRIGLAV TROPHY 2022 (Jesenice/SLO) | 2021/2022 |
| Junior – Men | Total | 139.08no oficial | TRIGLAV TROPHY 2022 (Jesenice/SLO) | 2021/2022 |
| Minime B Men | Total | 37.89no oficial | Championnats de France 2 (FRA) | 2016/2017 |
| Minime Men | Programa Curt | 23.51no oficial | TDF C9 LE HAVRE 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Minime Men | Patinatge Lliure | 40.38no oficial | TDF C9 LE HAVRE 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Minime Men | Total | 63.89no oficial | TDF C9 LE HAVRE 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| N1-Minime-Messieurs | Programa Curt | 22.59no oficial | TDF 6 GARGES (FRA) | 2017/2018 |
| N1-Minime-Messieurs | Patinatge Lliure | 46.72no oficial | TDF 6 GARGES (FRA) | 2017/2018 |
| N1-Minime-Messieurs | Total | 69.31no oficial | TDF 6 GARGES (FRA) | 2017/2018 |
| N1-Minimes Garçons | Total | 47.91no oficial | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| N2 Minime Men | Total | 49.17no oficial | TDF Dammarie 2017-2018 (FRA) | 2017/2018 |
| N3 Minime Men | Total | 30.35no oficial | Tournoi de France n° 6 - Valence (FRA) | 2015/2016 |
| N3/R1 Minime Men | Total | 33.11no oficial | 10ème trophée Alain CAlmat (FRA) | 2015/2016 |
| Novice A Boys | Programa Curt | 26.79no oficial | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice A Boys | Patinatge Lliure | 47.21no oficial | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice A Boys | Total | 74.00no oficial | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice Boys | Programa Curt | 29.34no oficial | TDF B4 Amiens 2019 (FRA) | 2019/2020 |
| Novice Boys | Patinatge Lliure | 57.64no oficial | Coupe de l'Ouverture (FRA) | 2019/2020 |
| Novice Boys | TOP-ELEMENTS | 18.75no oficial | Coupe de l'Ouverture (FRA) | 2019/2020 |
| Novice Boys | Total | 82.92no oficial | TDF B4 Amiens 2019 (FRA) | 2019/2020 |
| Novice Boys Top | ELEMENTS | 18.75no oficial | Coupe de l'Ouverture (FRA) | 2019/2020 |
| Novices A Boys | Programa Curt | 40.02no oficial | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) | 2019/2020 |
| Novices A Boys | Patinatge Lliure | 62.21no oficial | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) | 2019/2020 |
| Novices A Boys | Total | 102.23no oficial | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) | 2019/2020 |
| Novices Boys | Programa Curt | 26.33no oficial | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) | 2018/2019 |
| Novices Boys | Patinatge Lliure | 45.86no oficial | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) | 2018/2019 |
| Novices Boys | Total | 72.19no oficial | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) | 2018/2019 |
| Novices Garcons | Programa Curt | 30.49no oficial | TDF DE ROUEN 2019 (FRA) | 2019/2020 |
| Novices Garcons | Patinatge Lliure | 38.66no oficial | TDF DE ROUEN 2019 (FRA) | 2019/2020 |
| Novices Garcons | Total | 69.15no oficial | TDF DE ROUEN 2019 (FRA) | 2019/2020 |
| Tdfb4 Novices Boys | Programa Curt | 25.50no oficial | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) | 2018/2019 |
| Tdfb4 Novices Boys | Patinatge Lliure | 43.78no oficial | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) | 2018/2019 |
| Tdfb4 Novices Boys | Total | 69.28no oficial | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) | 2018/2019 |
Millors resultats 2025/2026
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Coupe Senior Men | Patinatge Lliure | 78.72no oficial | FFSG CSNPA France Poussins Benjamins 2026 (Courbevoie/FRA) |
| Coupe Senior Men | Total | 78.72no oficial | FFSG CSNPA France Poussins Benjamins 2026 (Courbevoie/FRA) |
| D1 Senior Men | Patinatge Lliure | 90.80no oficial | FFSG CSNPA selection france club zone nord ouest (rouen/FRA) |
| D1 Senior Men | Total | 90.80no oficial | FFSG CSNPA selection france club zone nord ouest (rouen/FRA) |
| Senior Men | Programa Curt | 40.16no oficial | TDF_A3_NEUILLY_SUR_MARNE 2025 (NEUILLY SUR MARNE/FRA) |
| Senior Men | Patinatge Lliure | 83.70no oficial | TDF_A3_NEUILLY_SUR_MARNE 2025 (NEUILLY SUR MARNE/FRA) |
| Senior Men | Total | 123.86no oficial | TDF_A3_NEUILLY_SUR_MARNE 2025 (NEUILLY SUR MARNE/FRA) |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| D1 Senior Men | Patinatge Lliure | 77.76no oficial | Selection France Club Nord Ouest - Cholet 2025 (CHOLET/FRA) |
| D1 Senior Men | Total | 77.76no oficial | Selection France Club Nord Ouest - Cholet 2025 (CHOLET/FRA) |
| Senior Men | Programa Curt | 36.70no oficial | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) |
| Senior Men | Patinatge Lliure | 72.02no oficial | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) |
| Senior Men | Total | 108.72no oficial | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Men | Patinatge Lliure | 80.84no oficial | SFC France Club ZNO Rouen (ROUEN/FRA) |
| D1 Junior Men | Total | 80.84no oficial | SFC France Club ZNO Rouen (ROUEN/FRA) |
| Junior Men | Programa Curt | 50.59no oficial | Challenge Cup 2024 (Tilburg/NED) |
| Junior Men | Patinatge Lliure | 86.88no oficial | Challenge Cup 2024 (Tilburg/NED) |
| Junior Men | Total | 137.47no oficial | Challenge Cup 2024 (Tilburg/NED) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| D1 Senior Men | Patinatge Lliure | 85.68no oficial | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| D1 Senior Men | Total | 85.68no oficial | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| Junior Men | Programa Curt | 40.71no oficial | ISU Coupe Du Printemps 2023 (Kockelscheuer/LUX) |
| Junior Men | Patinatge Lliure | 68.88no oficial | ISU Coupe Du Printemps 2023 (Kockelscheuer/LUX) |
| Junior Men | Total | 109.59no oficial | ISU Coupe Du Printemps 2023 (Kockelscheuer/LUX) |
| Senior Men | Programa Curt | 46.89no oficial | TDF_B6_Cergy_2022 (CERGY PONTOISE/FRA) |
| Senior Men | Patinatge Lliure | 91.34no oficial | TDF_B6_Cergy_2022 (CERGY PONTOISE/FRA) |
| Senior Men | Total | 138.23no oficial | TDF_B6_Cergy_2022 (CERGY PONTOISE/FRA) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Men | Patinatge Lliure | 79.79no oficial | Selection France club IDF (FRA) |
| D1 Junior Men | Total | 79.79no oficial | Selection France club IDF (FRA) |
| Junior Men | Programa Curt | 45.00no oficial | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior Men | Patinatge Lliure | 68.42no oficial | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior Men | Total | 113.42no oficial | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior – Men | Programa Curt | 46.17no oficial | TRIGLAV TROPHY 2022 (Jesenice/SLO) |
| Junior – Men | Patinatge Lliure | 92.91no oficial | TRIGLAV TROPHY 2022 (Jesenice/SLO) |
| Junior – Men | Total | 139.08no oficial | TRIGLAV TROPHY 2022 (Jesenice/SLO) |
Millors resultats 2020/2021
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Programa Curt | 35.92no oficial | MASTERS 2020 (FRA) |
| Junior Men | Patinatge Lliure | 74.95no oficial | Coupe de l'ouverture (FRA) |
| Junior Men | Total | 106.09no oficial | MASTERS 2020 (FRA) |
Millors resultats 2019/2020
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Programa Curt | 25.09no oficial | ANTWERP DIAMOND TROPHY (BEL) |
| Advanced Novice Boys | Patinatge Lliure | 36.18no oficial | ANTWERP DIAMOND TROPHY (BEL) |
| Advanced Novice Boys | Total | 61.27no oficial | ANTWERP DIAMOND TROPHY (BEL) |
| D1 Novice Boys | Patinatge Lliure | 58.51no oficial | Selection IDF par club (FRA) |
| D1 Novice Boys | Total | 58.51no oficial | Selection IDF par club (FRA) |
| Novice Boys | Programa Curt | 29.34no oficial | TDF B4 Amiens 2019 (FRA) |
| Novice Boys | Patinatge Lliure | 57.64no oficial | Coupe de l'Ouverture (FRA) |
| Novice Boys | TOP-ELEMENTS | 18.75no oficial | Coupe de l'Ouverture (FRA) |
| Novice Boys | Total | 82.92no oficial | TDF B4 Amiens 2019 (FRA) |
| Novice Boys Top | ELEMENTS | 18.75no oficial | Coupe de l'Ouverture (FRA) |
| Novices A Boys | Programa Curt | 40.02no oficial | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) |
| Novices A Boys | Patinatge Lliure | 62.21no oficial | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) |
| Novices A Boys | Total | 102.23no oficial | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) |
| Novices Garcons | Programa Curt | 30.49no oficial | TDF DE ROUEN 2019 (FRA) |
| Novices Garcons | Patinatge Lliure | 38.66no oficial | TDF DE ROUEN 2019 (FRA) |
| Novices Garcons | Total | 69.15no oficial | TDF DE ROUEN 2019 (FRA) |
Millors resultats 2018/2019
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Novice A Boys | Programa Curt | 26.79no oficial | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
| Novice A Boys | Patinatge Lliure | 47.21no oficial | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
| Novice A Boys | Total | 74.00no oficial | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
| Novice Boys | Programa Curt | 28.65no oficial | TDF Annecy (FRA) |
| Novice Boys | Patinatge Lliure | 49.29no oficial | TDF Annecy (FRA) |
| Novice Boys | Total | 77.94no oficial | TDF Annecy (FRA) |
| Novices Boys | Programa Curt | 26.33no oficial | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) |
| Novices Boys | Patinatge Lliure | 45.86no oficial | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) |
| Novices Boys | Total | 72.19no oficial | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) |
| Tdfb4 Novices Boys | Programa Curt | 25.50no oficial | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
| Tdfb4 Novices Boys | Patinatge Lliure | 43.78no oficial | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
| Tdfb4 Novices Boys | Total | 69.28no oficial | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
Millors resultats 2017/2018
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Cdf Minime A Men | Programa Curt | 25.48no oficial | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| Cdf Minime A Men | Patinatge Lliure | 48.65no oficial | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| Cdf Minime A Men | Total | 74.13no oficial | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| Minime Men | Programa Curt | 23.51no oficial | TDF C9 LE HAVRE 2018 (FRA) |
| Minime Men | Patinatge Lliure | 40.38no oficial | TDF C9 LE HAVRE 2018 (FRA) |
| Minime Men | Total | 63.89no oficial | TDF C9 LE HAVRE 2018 (FRA) |
| N1-Minime-Messieurs | Programa Curt | 22.59no oficial | TDF 6 GARGES (FRA) |
| N1-Minime-Messieurs | Patinatge Lliure | 46.72no oficial | TDF 6 GARGES (FRA) |
| N1-Minime-Messieurs | Total | 69.31no oficial | TDF 6 GARGES (FRA) |
| N1-Minimes Garçons | Patinatge Lliure | 47.91no oficial | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
| N1-Minimes Garçons | Total | 47.91no oficial | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
| N2 Minime Men | Patinatge Lliure | 49.17no oficial | TDF Dammarie 2017-2018 (FRA) |
| N2 Minime Men | Total | 49.17no oficial | TDF Dammarie 2017-2018 (FRA) |
Millors resultats 2016/2017
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Minime B Men | Patinatge Lliure | 37.89no oficial | Championnats de France 2 (FRA) |
| Minime B Men | Total | 37.89no oficial | Championnats de France 2 (FRA) |
| N2 Minime Men | Patinatge Lliure | 39.75no oficial | selection clubs IDF Centre (FRA) |
| N2 Minime Men | Total | 39.75no oficial | selection clubs IDF Centre (FRA) |
Millors resultats 2015/2016
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Critérium Minime Men | Patinatge Lliure | 35.01no oficial | Critérium National + Grand Prix National Seniors (FRA) |
| Critérium Minime Men | Total | 35.01no oficial | Critérium National + Grand Prix National Seniors (FRA) |
| D3 Minime Men | Patinatge Lliure | 27.98no oficial | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) |
| D3 Minime Men | Total | 27.98no oficial | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) |
| N3 Minime Men | Patinatge Lliure | 30.35no oficial | Tournoi de France n° 6 - Valence (FRA) |
| N3 Minime Men | Total | 30.35no oficial | Tournoi de France n° 6 - Valence (FRA) |
| N3/R1 Minime Men | Patinatge Lliure | 33.11no oficial | 10ème trophée Alain CAlmat (FRA) |
| N3/R1 Minime Men | Total | 33.11no oficial | 10ème trophée Alain CAlmat (FRA) |
Millors resultats 2014/2015
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| D3 Avenir Men | Patinatge Lliure | 20.81no oficial | Championnat de France des Clubs (FRA) |
| D3 Avenir Men | Total | 20.81no oficial | Championnat de France des Clubs (FRA) |
| D3-Avenir Garçons | Patinatge Lliure | 21.64no oficial | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 (FRA) |
Temporada 2026/2027
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.10.2026 | Coupe d'Automne 2026 Briancon/FRA |
Senior Men | WD |
Temporada 2025/2026
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.03.2026 | FFSG CSNPA France Poussins Benjamins 2026 🥇 Nat. champion Courbevoie/FRA |
Coupe Senior Men | 1 | 78.72 |
Free Skating 1 (78.72)
|
| 07–08.02.2026 | FFSG CSNPA selection france club zone nord ouest rouen/FRA |
D1 Senior Men | 1 | 90.80 |
Free Skating 1 (90.80)
|
| 17–18.01.2026 | TDF_C8_GARGES_2026 GARGES_LES_GONESSE/FRA |
Senior Men | WD | ||
| 13–14.12.2025 | TDF B6 CAEN 2025 CAEN/FRA |
Senior Men | 1 | 113.38 |
Short Program 1 (31.29) Free Skating 1 (82.09)
|
| 22–23.11.2025 | TDF_A3_NEUILLY_SUR_MARNE 2025 NEUILLY SUR MARNE/FRA |
Senior Men | 1 | 123.86 |
Short Program 1 (40.16) Free Skating 1 (83.70)
|
| 27–28.09.2025 | COUPE de l'OUVERTURE ANNECY/FRA |
Senior Men | 3 | 116.86 |
Short Program 3 (39.64) Free Skating 3 (77.22)
|
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.03.2025 | FFSG CSNPA CF3 TOULOUSE 2025 Nationals TOULOUSE/FRA |
Coupe Senior Men | WD | ||
| 22–23.02.2025 | Selection France Club Nord Ouest - Cholet 2025 CHOLET/FRA |
D1 Senior Men | 1 | 77.76 |
Free Skating 1 (77.76)
|
| 13–16.02.2025 | Merano Ice Trophy 2025 Merano/ITA |
Senior Men | 16 | 108.72 |
Short Program 16 (36.70) Free Skating 16 (72.02)
|
| 11–12.01.2025 | FFSG CSNPA TDFC7 2024 LOUVIERS LOUVIERS/FRA |
Senior Men | 1 | 97.00 |
Short Program 1 (30.49) Free Skating 1 (66.51)
|
| 23–24.11.2024 | TOURNOI DE FRANCE DE TOURS 2024 TOURS/FRA |
Senior Men | 1 | 109.73 |
Short Program 1 (41.70) Free Skating 1 (68.03)
|
| 13–17.11.2024 | NRW-Trophy 2024 Dortmund/GER |
Senior Men | 7 | 120.96 |
Short Program 7 (39.02) Free Skating 7 (81.94)
|
| 26–28.09.2024 | FFSG MASTERS 2024 Nat. 11 Villard de Lans/FRA |
Senior Men | 11 | 112.98 |
Short Program 11 (38.23) Free Skating 11 (74.75)
|
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–07.04.2024 | Championnats de France par Clubs Nat. 7 Annecy/FRA |
D1 Junior Men | 7 | 71.26 |
Free Skating 7 (71.26)
|
| 22–25.02.2024 | Challenge Cup 2024 Tilburg/NED |
Junior Men | 5 | 137.47 |
Short Program 3 (50.59) Free Skating 4 (86.88)
|
| 17–18.02.2024 | SFC France Club ZNO Rouen ROUEN/FRA |
D1 Junior Men | 2 | 80.84 |
Free Skating 2 (80.84)
|
| 12–14.01.2024 | FFSG French Junior Championships 2024 Nat. 7 Nice/FRA |
Junior Men | 7 | 127.92 |
Short Program 8 (43.17) Free Skating 7 (84.75)
|
| 06–10.12.2023 | EDUSPORT TROPHY 2023 OTOPENI/ROU |
Junior Men | 7 | 112.03 |
Short Program 7 (37.79) Free Skating 7 (74.24)
|
| 25–26.11.2023 | FFSG CSNPA tdf REIMS 2023 reims/FRA |
Junior Men | 1 | 130.77 |
Short Program 1 (41.86) Free Skating 1 (88.91)
|
| 18–19.11.2023 | FFSG CSNPA TDFA3 ROUEN ROUEN/FRA |
Junior Men | 1 | 130.75 |
Short Program 1 (53.84) Free Skating 1 (76.91)
|
| 07–08.10.2023 | FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture Courbevoie/FRA |
Junior Men | 4 | 108.86 |
Short Program 4 (39.47) Free Skating 4 (69.39)
|
| 28–30.09.2023 | MASTERS 2023 Nat. 5 VILLARD DE LANS/FRA |
Junior Men | 5 | 123.18 |
Short Program 5 (41.68) Free Skating 5 (81.50)
|
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2023 | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 🏅 Nat. 3 Courbevoie/FRA |
D1 Senior Men | 3 | 85.68 |
Free Skating 3 (85.68)
|
| 17–19.03.2023 | ISU Coupe Du Printemps 2023 Kockelscheuer/LUX |
Junior Men | 15 | 109.59 |
Short Program 15 (40.71) Free Skating 14 (68.88)
|
| 12.02.2023 | Selection_France_Club_Reze_23 Reze/FRA |
Senior Men | 1 | 70.15 |
Free Skating 1 (70.15)
|
| 03–05.02.2023 | Championnat de France JUNIOR 2023 Nat. 10 BORDEAUX/FRA |
Junior Men | 10 | 104.93 |
Short Program 10 (30.83) Free Skating 10 (74.10)
|
| 14–15.01.2023 | FFSG CSNPA TDFC7 TF LE HAVRE LE HAVRE/FRA |
Junior Men | 3 | 111.91 |
Short Program 4 (37.30) Free Skating 4 (74.61)
|
| 03–04.12.2022 | TDF_B6_Cergy_2022 CERGY PONTOISE/FRA |
Senior Men | 2 | 138.23 |
Short Program 2 (46.89) Free Skating 2 (91.34)
|
| 17–20.11.2022 | Open Andorra 2022 Canillo/AND |
Junior Men | 15 | 120.04 |
Short Program 14 (43.97) Free Skating 14 (76.07)
|
| 15–16.10.2022 | FFSG CSNPA TDF COLMAR A1 15-16 octobre 2022 Colmar/FRA |
Senior Men | 1 | 125.06 |
Short Program 1 (41.19) Free Skating 1 (83.87)
|
| 06–08.10.2022 | FFSG MASTERS Nat. 5 VILLARD DE LANS/FRA |
Junior Men | 5 | 124.20 |
Short Program 7 (39.93) Free Skating 4 (84.27)
|
| 17–18.09.2022 | FFSG CSNPA COUPE DE L OUVERTURE Annecy/FRA |
Junior Men | 3 | 97.17 |
Short Program 2 (34.28) Free Skating 3 (62.89)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–17.04.2022 | TRIGLAV TROPHY 2022 Jesenice/SLO |
Junior – Men | 4 | 139.08 |
Short Program 6 (46.17) Free Skating 3 (92.91)
|
| 08–10.04.2022 | France Clubs Nat. 5 FRA |
Junior Men | 5 | 61.68 |
Free Skating 5 (61.68)
|
| 19–20.02.2022 | Selection France club IDF FRA |
D1 Junior Men | 1 | 79.79 |
Free Skating 1 (79.79)
|
| 04–06.02.2022 | French Junior Championships 2022 Nat. 7 Charleville-Mézières/FRA |
Junior Men | 7 | 113.42 |
Short Program 6 (45.00) Free Skating 9 (68.42)
|
| 22–23.01.2022 | TDF C8 Garges 2022 FRA |
Junior Men | 1 | 130.60 |
Short Program 1 (46.91) Free Skating 1 (83.69)
|
| 04–05.12.2021 | TDF B5 LOUVIERS 2021 FRA |
Junior Men | 2 | 121.71 |
Short Program 2 (44.99) Free Skating 2 (76.72)
|
| 09–10.10.2021 | TDF Courbevoie FRA |
Junior Men | WD |
Temporada 2020/2021
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.10.2020 | MASTERS 2020 Nat. 6 FRA |
Junior Men | 6 | 106.09 |
Short Program 6 (35.92) Free Skating 6 (70.17)
|
| 17–18.09.2020 | Coupe de l'ouverture FRA |
Junior Men | 3 | 94.74 |
Short Program 3 (19.79) Free Skating 3 (74.95)
|
Temporada 2019/2020
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.03.2020 | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES 🏅 Nat. 3 FRA |
Novices A Boys | 3 | 102.23 |
Short Program 1 (40.02) Free Skating 3 (62.21)
|
| 01–02.02.2020 | Selection IDF par club FRA |
D1 Novice Boys | 1 | 58.51 |
Free Skating 1 (58.51)
|
| 25–26.01.2020 | Tournois de France C8 FRA |
Novice Boys | 1 | 77.75 |
Short Program 1 (27.03) Free Skating 1 (50.72)
|
| 09–10.11.2019 | TDF B4 Amiens 2019 FRA |
Novice Boys | 1 | 82.92 |
Short Program 1 (29.34) Free Skating 1 (53.58)
|
| 18–19.10.2019 | ANTWERP DIAMOND TROPHY BEL |
Advanced Novice Boys | 3 | 61.27 |
Short Program 2 (25.09) Free Skating 3 (36.18)
|
| 12–13.10.2019 | TDF DE ROUEN 2019 FRA |
Novices Garcons | 3 | 69.15 |
Short Program 2 (30.49) Free Skating 4 (38.66)
|
| 21–22.09.2019 | Coupe de l'Ouverture FRA |
Novice Boys Top |
Elements 2 (18.75)
|
||
| 21–22.09.2019 | Coupe de l'Ouverture FRA |
Novice Boys | 1 | 76.39 |
Top Elements 2 (18.75) Free Skating 1 (57.64)
|
Temporada 2018/2019
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2019 | Championnat de France Novices A et B 2019 Nat. 8 FRA |
Novice A Boys | 8 | 74.00 |
Short Program 8 (26.79) Free Skating 7 (47.21)
|
| 09–10.03.2019 | selection IDF par Club FRA |
Novices Boys | 3 | 45.18 |
Free Skating 3 (45.18)
|
| 09–10.02.2019 | TDF Annecy FRA |
Novice Boys | 2 | 77.94 |
Short Program 3 (28.65) Free Skating 2 (49.29)
|
| 12–13.01.2019 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) FRA |
Tdfb4 Novices Boys | 3 | 69.28 |
Short Program 3 (25.50) Free Skating 3 (43.78)
|
| 17–18.11.2018 | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 FRA |
Novices Boys | 1 | 72.19 |
Short Program 1 (26.33) Free Skating 1 (45.86)
|
Temporada 2017/2018
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–29.04.2018 | FRANCE CLUBS 2018 Nat. 4 FRA |
N1-Minimes Garçons | 4 | 47.91 |
Free Skating 4 (47.91)
|
| 07–08.04.2018 | Championnats de France 2 MULHOUSE Nat. 5 FRA |
Cdf Minime A Men | 5 | 74.13 |
Short Program 5 (25.48) Free Skating 5 (48.65)
|
| 17–18.03.2018 | France Club Selection Cergy 2018 FRA |
Minime Men | |||
| 10–11.02.2018 | TDF C9 LE HAVRE 2018 FRA |
Minime Men | 1 | 63.89 |
Short Program 1 (23.51) Free Skating 1 (40.38)
|
| 20–21.01.2018 | TDF 6 GARGES FRA |
N1-Minime-Messieurs | 1 | 69.31 |
Short Program 1 (22.59) Free Skating 1 (46.72)
|
| 25–26.11.2017 | TDF Dammarie 2017-2018 FRA |
N2 Minime Men | 2 | 49.17 |
Free Skating 2 (49.17)
|
Temporada 2016/2017
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.04.2017 | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS Nationals FRA |
D2 Minime Men | WD | ||
| 25–26.03.2017 | Championnats de France 2 Nat. 9 FRA |
Minime B Men | 9 | 37.89 |
Free Skating 9 (37.89)
|
| 11–12.03.2017 | selection clubs IDF Centre FRA |
N2 Minime Men | 3 | 39.75 |
Free Skating 3 (39.75)
|
| 04–05.03.2017 | TDF12 - Paris FRA |
N2 Minime Men | 4 | 37.37 |
Free Skating 4 (37.37)
|
Temporada 2015/2016
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.04.2016 | Championnat de France des Clubs 2016 Nat. 4 FRA |
D3 Minime Men | 4 | 27.98 |
Free Skating 4 (27.98)
|
| 12–13.03.2016 | Critérium National + Grand Prix National Seniors 🥇 Nat. champion FRA |
Critérium Minime Men | 1 | 35.01 |
Free Skating 1 (35.01)
|
| 05–06.03.2016 | 10ème trophée Alain CAlmat FRA |
N3/R1 Minime Men | 1 | 33.11 |
Free Skating 1 (33.11)
|
| 09.01.2016–10.01.2015 | Tournoi de France n° 6 - Valence FRA |
N3 Minime Men | 2 | 30.35 |
Free Skating 2 (30.35)
|
| 07–08.11.2015 | Tournoi de France n° 2 FRA |
N3 Minime Men | 4 | 27.03 |
Free Skating 4 (27.03)
|
| 31.10–01.11.2015 | TDF Saint-Ouen FRA |
N3 Minime Men | 6 | 27.38 |
Free Skating 6 (27.38)
|
Temporada 2014/2015
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.04.2015 | Championnat de France des Clubs 🏅 Nat. 2 FRA |
D3 Avenir Men | 2 | 20.81 |
Free Skating 2 (20.81)
|
| 07–08.03.2015 | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 FRA |
D3-Avenir Garçons |
Free Skating 3 (21.64)
|