Berenice VOUILLON Access
2008-07-20
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Programa Curt | 44.26no oficial | FFSG French Junior Championships 2024 (Nice/FRA) | 2023/2024 |
| Junior Women | Patinatge Lliure | 80.30no oficial | FFSG French Junior Championships 2024 (Nice/FRA) | 2023/2024 |
| Junior Women | Total | 124.56no oficial | FFSG French Junior Championships 2024 (Nice/FRA) | 2023/2024 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| A Avenir Women | Total | 40.85no oficial | Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Girls | Programa Curt | 33.86no oficial | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SLO) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls | Patinatge Lliure | 60.59no oficial | International Edusport Trophy 2023 (Otopeni/ROU) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Total | 94.17no oficial | International Edusport Trophy 2023 (Otopeni/ROU) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls I | Programa Curt | 31.04no oficial | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls I | Patinatge Lliure | 55.72no oficial | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls I | Total | 86.76no oficial | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) | 2021/2022 |
| Avenir B Women | Total | 30.06no oficial | Championnat de France 3 (FRA) | 2017/2018 |
| Avenir Women | Total | 38.49no oficial | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Basic Novice Girls | Total | 34.41no oficial | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) | 2019/2020 |
| D1 Junior Women | Total | 67.38no oficial | FFSG CSNPA SFC Charleville Meziere 2026 (Charleville Meziere/FRA) | 2025/2026 |
| D1 Minime Women | Total | 54.69no oficial | selection france club nord est (FRA) | 2021/2022 |
| D1 Novice Girls | Total | 62.53no oficial | Championnats de France par Clubs (Annecy/FRA) | 2023/2024 |
| D1 Poussin Women | Total | 20.08no oficial | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) | 2016/2017 |
| D2 Minime Women | Total | 46.71no oficial | Selection par Club Zone Nord Est (FRA) | 2019/2020 |
| D3 Poussin Women | Total | 11.78no oficial | Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA) | 2015/2016 |
| Minime A Women | Programa Curt | 31.81no oficial | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime A Women | Patinatge Lliure | 55.83no oficial | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime A Women | Total | 87.64no oficial | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime Women | Programa Curt | 32.16no oficial | TDF Charleville 21 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime Women | Patinatge Lliure | 55.72no oficial | TDF Charleville 21 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime Women | Total | 87.88no oficial | TDF Charleville 21 (FRA) | 2021/2022 |
| N2 Avenir Women | Total | 28.64no oficial | Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| N2 Minime Women | Total | 48.12no oficial | TDF Mulhouse C9 2020 (FRA) | 2019/2020 |
| N2-Avenirs Filles | Total | 29.82no oficial | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| N3 Avenir Women | Total | 26.70no oficial | TDF Reims (FRA) | 2017/2018 |
| Novice Girls | Programa Curt | 36.40no oficial | FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture (Courbevoie/FRA) | 2023/2024 |
| Novice Girls | Patinatge Lliure | 64.06no oficial | FFSG CSNPA Championnat de France Novice 2024 (Gap/FRA) | 2023/2024 |
| Novice Girls | Total | 97.88no oficial | FFSG CSNPA _tdf_charleville-mezieres_2024 (charleville-mézières/FRA) | 2023/2024 |
| Novices A Girls | Programa Curt | 34.35no oficial | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Novices A Girls | Patinatge Lliure | 57.46no oficial | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Novices A Girls | Total | 91.81no oficial | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Novices Girls | Programa Curt | 16.26no oficial | Coupe de l'ouverture (FRA) | 2020/2021 |
| Novices Girls | Patinatge Lliure | 47.51no oficial | Coupe de l'ouverture (FRA) | 2020/2021 |
| Novices Girls | Total | 63.77no oficial | Coupe de l'ouverture (FRA) | 2020/2021 |
| Poussin Women | Total | 20.85no oficial | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES ET POUSSINS (FRA) | 2016/2017 |
| Tdfb4 Avenir Women | Total | 33.87no oficial | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) | 2018/2019 |
Millors resultats 2025/2026
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Women | Patinatge Lliure | 67.38no oficial | FFSG CSNPA SFC Charleville Meziere 2026 (Charleville Meziere/FRA) |
| D1 Junior Women | Total | 67.38no oficial | FFSG CSNPA SFC Charleville Meziere 2026 (Charleville Meziere/FRA) |
| Junior Women | Programa Curt | 41.34no oficial | FINALE FRANCE JUNIOR 2026 (CERGY PONTOISE/FRA) |
| Junior Women | Patinatge Lliure | 76.51no oficial | FINALE FRANCE JUNIOR 2026 (CERGY PONTOISE/FRA) |
| Junior Women | Total | 117.85no oficial | FINALE FRANCE JUNIOR 2026 (CERGY PONTOISE/FRA) |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| D1 Novice Girls | Patinatge Lliure | 56.62no oficial | FFSG CSNPA selection france club nord est2025 (charleville meziere/FRA) |
| D1 Novice Girls | Total | 56.62no oficial | FFSG CSNPA selection france club nord est2025 (charleville meziere/FRA) |
| Junior Women | Programa Curt | 37.81no oficial | ISU Competition Edusport TROPHY<ROMANIA> 2024 (OTOPENI/ROU) |
| Junior Women | Patinatge Lliure | 71.78no oficial | ISU Competition Edusport TROPHY<ROMANIA> 2024 (OTOPENI/ROU) |
| Junior Women | Total | 109.59no oficial | ISU Competition Edusport TROPHY<ROMANIA> 2024 (OTOPENI/ROU) |
| Novice Girls | Programa Curt | 33.55no oficial | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES 2025 (Charleville Mézières/FRA) |
| Novice Girls | Patinatge Lliure | 63.05no oficial | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES 2025 (Charleville Mézières/FRA) |
| Novice Girls | Total | 96.60no oficial | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES 2025 (Charleville Mézières/FRA) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Programa Curt | 28.50no oficial | Swiss Ice Skating Open 2023, Lausanne SUI (Lausanne/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Patinatge Lliure | 53.12no oficial | Swiss Ice Skating Open 2023, Lausanne SUI (Lausanne/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Total | 81.62no oficial | Swiss Ice Skating Open 2023, Lausanne SUI (Lausanne/SUI) |
| D1 Novice Girls | Patinatge Lliure | 62.53no oficial | Championnats de France par Clubs (Annecy/FRA) |
| D1 Novice Girls | Total | 62.53no oficial | Championnats de France par Clubs (Annecy/FRA) |
| Junior Women | Programa Curt | 44.26no oficial | FFSG French Junior Championships 2024 (Nice/FRA) |
| Junior Women | Patinatge Lliure | 80.30no oficial | FFSG French Junior Championships 2024 (Nice/FRA) |
| Junior Women | Total | 124.56no oficial | FFSG French Junior Championships 2024 (Nice/FRA) |
| Novice Girls | Programa Curt | 36.40no oficial | FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture (Courbevoie/FRA) |
| Novice Girls | Patinatge Lliure | 64.06no oficial | FFSG CSNPA Championnat de France Novice 2024 (Gap/FRA) |
| Novice Girls | Total | 97.88no oficial | FFSG CSNPA _tdf_charleville-mezieres_2024 (charleville-mézières/FRA) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Programa Curt | 33.58no oficial | International Edusport Trophy 2023 (Otopeni/ROU) |
| Advanced Novice Girls | Patinatge Lliure | 60.59no oficial | International Edusport Trophy 2023 (Otopeni/ROU) |
| Advanced Novice Girls | Total | 94.17no oficial | International Edusport Trophy 2023 (Otopeni/ROU) |
| D1 Novice Girls | Patinatge Lliure | 57.42no oficial | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| D1 Novice Girls | Total | 57.42no oficial | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| Junior Women | Programa Curt | 38.64no oficial | TDF_B6_Cergy_2022 (CERGY PONTOISE/FRA) |
| Junior Women | Patinatge Lliure | 74.26no oficial | TDF_B6_Cergy_2022 (CERGY PONTOISE/FRA) |
| Junior Women | Total | 112.90no oficial | TDF_B6_Cergy_2022 (CERGY PONTOISE/FRA) |
| Novice Girls | Programa Curt | 34.96no oficial | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 (Courbevoie/FRA) |
| Novice Girls | Patinatge Lliure | 62.61no oficial | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 (Courbevoie/FRA) |
| Novice Girls | Total | 97.57no oficial | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 (Courbevoie/FRA) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Programa Curt | 33.86no oficial | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SLO) |
| Advanced Novice Girls | Patinatge Lliure | 56.48no oficial | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SLO) |
| Advanced Novice Girls | Total | 90.34no oficial | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SLO) |
| Advanced Novice Girls I | Programa Curt | 31.04no oficial | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Patinatge Lliure | 55.72no oficial | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Total | 86.76no oficial | Bavarian Open 2022 (Oberstdorf/GER) |
| D1 Minime Women | Patinatge Lliure | 54.69no oficial | selection france club nord est (FRA) |
| D1 Minime Women | Total | 54.69no oficial | selection france club nord est (FRA) |
| Minime A Women | Programa Curt | 31.81no oficial | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) |
| Minime A Women | Patinatge Lliure | 55.83no oficial | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) |
| Minime A Women | Total | 87.64no oficial | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) |
| Minime Women | Programa Curt | 32.16no oficial | TDF Charleville 21 (FRA) |
| Minime Women | Patinatge Lliure | 55.72no oficial | TDF Charleville 21 (FRA) |
| Minime Women | Total | 87.88no oficial | TDF Charleville 21 (FRA) |
| Novice Girls | Programa Curt | 31.86no oficial | TDF BERCY - 2022 (FRA) |
| Novice Girls | Patinatge Lliure | 58.04no oficial | TDF BERCY - 2022 (FRA) |
| Novice Girls | Total | 89.90no oficial | TDF BERCY - 2022 (FRA) |
| Novices A Girls | Programa Curt | 34.35no oficial | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
| Novices A Girls | Patinatge Lliure | 57.46no oficial | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
| Novices A Girls | Total | 91.81no oficial | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
Millors resultats 2020/2021
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Novices Girls | Programa Curt | 16.26no oficial | Coupe de l'ouverture (FRA) |
| Novices Girls | Patinatge Lliure | 47.51no oficial | Coupe de l'ouverture (FRA) |
| Novices Girls | Total | 63.77no oficial | Coupe de l'ouverture (FRA) |
Millors resultats 2019/2020
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls | Patinatge Lliure | 34.41no oficial | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
| Basic Novice Girls | Total | 34.41no oficial | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
| D2 Minime Women | Patinatge Lliure | 46.71no oficial | Selection par Club Zone Nord Est (FRA) |
| D2 Minime Women | Total | 46.71no oficial | Selection par Club Zone Nord Est (FRA) |
| N2 Minime Women | Patinatge Lliure | 48.12no oficial | TDF Mulhouse C9 2020 (FRA) |
| N2 Minime Women | Total | 48.12no oficial | TDF Mulhouse C9 2020 (FRA) |
Millors resultats 2018/2019
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| A Avenir Women | Patinatge Lliure | 40.85no oficial | Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA) |
| A Avenir Women | Total | 40.85no oficial | Championnat de France n° 3 - 2019 (FRA) |
| Avenir Women | Patinatge Lliure | 38.49no oficial | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
| Avenir Women | Total | 38.49no oficial | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
| Tdfb4 Avenir Women | Patinatge Lliure | 33.87no oficial | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
| Tdfb4 Avenir Women | Total | 33.87no oficial | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
Millors resultats 2017/2018
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Avenir B Women | Patinatge Lliure | 30.06no oficial | Championnat de France 3 (FRA) |
| Avenir B Women | Total | 30.06no oficial | Championnat de France 3 (FRA) |
| N2 Avenir Women | Patinatge Lliure | 28.64no oficial | Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) |
| N2 Avenir Women | Total | 28.64no oficial | Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) |
| N2-Avenirs Filles | Patinatge Lliure | 29.82no oficial | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
| N2-Avenirs Filles | Total | 29.82no oficial | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
| N3 Avenir Women | Patinatge Lliure | 26.70no oficial | TDF Reims (FRA) |
| N3 Avenir Women | Total | 26.70no oficial | TDF Reims (FRA) |
Millors resultats 2016/2017
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| D1 Poussin Women | Patinatge Lliure | 20.08no oficial | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) |
| D1 Poussin Women | Total | 20.08no oficial | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) |
| Poussin Women | Patinatge Lliure | 20.85no oficial | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES ET POUSSINS (FRA) |
| Poussin Women | Total | 20.85no oficial | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES ET POUSSINS (FRA) |
Millors resultats 2015/2016
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| D3 Poussin Women | Patinatge Lliure | 11.78no oficial | Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA) |
| D3 Poussin Women | Total | 11.78no oficial | Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA) |
Temporada 2025/2026
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.02.2026 | FINALE FRANCE JUNIOR 2026 Nat. 5 CERGY PONTOISE/FRA |
Junior Women | 5 | 117.85 |
Short Program 6 (41.34) Free Skating 6 (76.51)
|
| 07–08.02.2026 | FFSG CSNPA SFC Charleville Meziere 2026 Charleville Meziere/FRA |
D1 Junior Women | 4 | 67.38 |
Free Skating 4 (67.38)
|
| 24–25.01.2026 | FFSG CSNPA TDF C9 2026 Charleville Mezieres/FRA |
Junior Women | 2 | 106.23 |
Short Program 1 (40.53) Free Skating 3 (65.70)
|
| 13–14.12.2025 | TDF B6 CAEN 2025 CAEN/FRA |
Junior Women | 1 | 108.15 |
Short Program 2 (39.06) Free Skating 1 (69.09)
|
| 22–23.11.2025 | TDF_A3_NEUILLY_SUR_MARNE 2025 NEUILLY SUR MARNE/FRA |
Junior Women | 2 | 102.26 |
Short Program 2 (36.89) Free Skating 2 (65.37)
|
| 27–28.09.2025 | COUPE de l'OUVERTURE ANNECY/FRA |
Junior Women | 4 | 104.62 |
Short Program 5 (37.04) Free Skating 4 (67.58)
|
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.04.2025 | FFSG CSNPA Championnat de France Clubs 2025 Nat. 4 Courbevoie/FRA |
D1 Novice Girls | 4 | 54.77 |
Free Skating 4 (54.77)
|
| 15–16.03.2025 | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES 2025 Nat. 6 Charleville Mézières/FRA |
Novice Girls | 6 | 96.60 |
Short Program 8 (33.55) Free Skating 5 (63.05)
|
| 08–09.02.2025 | FFSG CSNPA selection france club nord est2025 charleville meziere/FRA |
D1 Novice Girls | 1 | 56.62 |
Free Skating 1 (56.62)
|
| 31.01–02.02.2025 | French Junior Championships 2025 Nat. 5 Villard de Lans/FRA |
Junior Women | 5 | 117.10 |
Short Program 9 (40.79) Free Skating 6 (76.31)
|
| 30.01–01.02.2025 | Ice Talent Trophy 2025 Hasselt/BEL |
Advanced Novice Girls Group 2 | WD | ||
| 18–19.01.2025 | TDF C8 DAMMARIE-LES-LYS DAMMARIE-LES-LYS/FRA |
Junior Women | 6 | 107.75 |
Short Program 3 (41.84) Free Skating 6 (65.91)
|
| 14–15.12.2024 | TDF B6 Nantes 2024 NANTES/FRA |
Junior Women | WD | ||
| 09–15.12.2024 | ISU Competition Edusport TROPHY<ROMANIA> 2024 OTOPENI/ROU |
Junior Women | 16 | 109.59 |
Short Program 19 (37.81) Free Skating 16 (71.78)
|
| 16–17.11.2024 | FFSG CSNPA TDF A3 2024 Charleville Mezieres/FRA |
Junior Women | 3 | 108.60 |
Short Program 4 (40.47) Free Skating 5 (68.13)
|
| 05–06.10.2024 | Coupe de l'Ouverture 2024 Annecy/FRA |
Junior Women | 6 | 105.84 |
Short Program 6 (37.39) Free Skating 6 (68.45)
|
| 26–28.09.2024 | FFSG MASTERS 2024 Nat. 7 Villard de Lans/FRA |
Junior Women | 7 | 95.78 |
Short Program 8 (33.58) Free Skating 7 (62.20)
|
Temporada 2023/2024
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2023 | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 🥇 Nat. champion Courbevoie/FRA |
D1 Novice Girls | 1 | 57.42 |
Free Skating 1 (57.42)
|
| 11–12.03.2023 | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 Nat. 4 Courbevoie/FRA |
Novice Girls | 4 | 97.57 |
Short Program 7 (34.96) Free Skating 6 (62.61)
|
| 11–12.02.2023 | FFSG_CSNPA_SELECTION_FRANCE_CLUBS NORD EST Charleville-Méziere/FRA |
D1 Novice Girls | 3 | 49.25 |
Free Skating 3 (49.25)
|
| 03–04.02.2023 | Ice Talent Trophy 2023 Hasselt/BEL |
Advanced Novice Girls | 1 | 90.69 |
Short Program 5 (30.70) Free Skating 1 (59.99)
|
| 28–29.01.2023 | TDF C9 Caen 2023 CAEN/FRA |
Junior Women | 1 | 107.81 |
Short Program 1 (38.50) Free Skating 2 (69.31)
|
| 11–15.01.2023 | International Edusport Trophy 2023 Otopeni/ROU |
Advanced Novice Girls | 6 | 94.17 |
Short Program 6 (33.58) Free Skating 6 (60.59)
|
| 03–04.12.2022 | TDF_B6_Cergy_2022 CERGY PONTOISE/FRA |
Junior Women | 2 | 112.90 |
Short Program 2 (38.64) Free Skating 2 (74.26)
|
| 22–23.10.2022 | TdF A2 BELFORT Belfort/FRA |
Junior Women | 4 | 91.34 |
Short Program 6 (30.22) Free Skating 3 (61.12)
|
| 06–08.10.2022 | FFSG MASTERS Nat. 8 VILLARD DE LANS/FRA |
Junior Women | 8 | 92.51 |
Short Program 9 (32.22) Free Skating 8 (60.29)
|
| 17–18.09.2022 | FFSG CSNPA COUPE DE L OUVERTURE Annecy/FRA |
Novice Girls | WD |
Temporada 2021/2022
Temporada 2020/2021
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–18.09.2020 | Coupe de l'ouverture FRA |
Novices Girls | 10 | 63.77 |
Short Program 6 (16.26) Free Skating 10 (47.51)
|
Temporada 2019/2020
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–23.02.2020 | CHALLENGE CUP 2020 The Hague/NED |
Basic Novice Girls | 4 | 34.41 |
Free Skating 4 (34.41)
|
| 15–16.02.2020 | Selection par Club Zone Nord Est FRA |
D2 Minime Women | 1 | 46.71 |
Free Skating 1 (46.71)
|
| 01.02.2020 | TDF Mulhouse C9 2020 FRA |
N2 Minime Women | 1 | 48.12 |
Free Skating 1 (48.12)
|
| 23–24.11.2019 | 2019-2020-TDF B6 ASNIERES FRA |
N2 Minime Women | 4 | 43.53 |
Free Skating 4 (43.53)
|
| 19–20.10.2019 | TDF A3 Dammarie FRA |
N2 Minime Women | 2 | 44.00 |
Free Skating 2 (44.00)
|
Temporada 2018/2019
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.04.2019 | Championnat de France par Clubs 2019 Nat. 4 FRA |
Avenir Women | 4 | 38.49 |
Free Skating 4 (38.49)
|
| 30–31.03.2019 | Championnat de France n° 3 - 2019 Nat. 8 FRA |
A Avenir Women | 8 | 40.85 |
Free Skating 8 (40.85)
|
| 02–03.03.2019 | Sélection France Clubs Nord Est 2019 FRA |
Avenir Women | 1 | 37.67 |
Free Skating 1 (37.67)
|
| 02–03.02.2019 | TOURNOI DE FRANCE C7 FRA |
Avenir Women | 3 | 34.88 |
Free Skating 3 (34.88)
|
| 12–13.01.2019 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) FRA |
Tdfb4 Avenir Women | 4 | 33.87 |
Free Skating 4 (33.87)
|
| 08–09.12.2018 | TDF COURBEVOIE FRA |
Avenir Women | 5 | 35.65 |
Free Skating 5 (35.65)
|
Temporada 2017/2018
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–29.04.2018 | FRANCE CLUBS 2018 Nat. 8 FRA |
N2-Avenirs Filles | 8 | 29.82 |
Free Skating 8 (29.82)
|
| 14–15.04.2018 | Championnat de France 3 Nat. 8 FRA |
Avenir B Women | 8 | 30.06 |
Free Skating 8 (30.06)
|
| 17–18.03.2018 | Sélections France Clubs Nord Est 2018 FRA |
N2 Avenir Women | 2 | 28.64 |
Free Skating 2 (28.64)
|
| 03–04.03.2018 | Tournoi de France C11 FRA |
N2 Avenir Women | 3 | 28.04 |
Free Skating 3 (28.04)
|
| 27.01.2018 | TDF Reims FRA |
N3 Avenir Women | 2 | 26.70 |
Free Skating 2 (26.70)
|
| 25–26.11.2017 | TDF Dammarie 2017-2018 FRA |
N3 Avenir Women | WD |
Temporada 2016/2017
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.04.2017 | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS Nat. 7 FRA |
D1 Poussin Women | 7 | 20.08 |
Free Skating 7 (20.08)
|
| 18–19.03.2017 | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES ET POUSSINS Nat. 6 FRA |
Poussin Women | 6 | 20.85 |
Free Skating 6 (20.85)
|
| 04–05.03.2017 | TDF12 - Paris FRA |
Poussin Women | 3 | 19.30 |
Free Skating 3 (19.30)
|
| 21–22.01.2017 | TDF CHARLEVILLE-MEZIERES FRA |
Poussin Women | 3 | 18.31 |
Free Skating 3 (18.31)
|
| 26–27.11.2016 | TDF LYON FRA |
Poussin Women | 2 | 20.28 |
Free Skating 2 (20.28)
|
Temporada 2015/2016
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2016 | Selection Championnat de France Nord-Est D3 FRA |
D3 Poussin Women | 4 | 11.78 |
Free Skating 4 (11.78)
|