Jan ANDEL inactiu Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Boys | Programa Curt | 24.91 | VC Koprivnice (CZE) | 2016/2017 |
| Boys | Patinatge Lliure | 38.84 | Orlovska pirueta (CZE) | 2016/2017 |
| Boys | Total | 61.40 | VC Noveho Jicina 2016 (CZE) | 2016/2017 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Chicks Boys | Total | 4.00 | SKATE CELJE 2010 (SLO) | 2010/2011 |
| Cubs Boys (1.7.2003 - 30.6.2005) | Total | 21.96 | SKATE CELJE 2013 (SLO) | 2013/2014 |
| Cubs Boys 2003/2004 | Total | 18.00 | SKATE CELJE 2012 (SLO) | 2012/2013 |
| Ml.-Zaci | Programa Curt | 19.56 | VC Ceskeho Tesina (CZE) | 2014/2015 |
| Ml.-Zaci | Patinatge Lliure | 28.15 | VC Ceskeho Tesina (CZE) | 2014/2015 |
| Ml.-Zaci | Total | 47.71 | VC Ceskeho Tesina (CZE) | 2014/2015 |
| Younger Boys | Programa Curt | 24.10 | VC Noveho Jicina 2016 (CZE) | 2016/2017 |
| Younger Boys | Patinatge Lliure | 35.41 | MCR Zactva, Ml. Zactva a Nej. Zactva Orlova (CZE) | 2014/2015 |
| Younger Boys | Total | 57.11 | VC Noveho Jicina 2016 (CZE) | 2016/2017 |
| Youngest Boys | Total | 28.82 | VC Uherskeho Brodu 2014 (CZE) | 2013/2014 |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2016/2017
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Boys | Programa Curt | 24.91 | VC Koprivnice (CZE) |
| Boys | Patinatge Lliure | 38.84 | Orlovska pirueta (CZE) |
| Boys | Total | 61.40 | VC Noveho Jicina 2016 (CZE) |
| Younger Boys | Programa Curt | 24.10 | VC Noveho Jicina 2016 (CZE) |
| Younger Boys | Patinatge Lliure | 33.01 | VC Noveho Jicina 2016 (CZE) |
| Younger Boys | Total | 57.11 | VC Noveho Jicina 2016 (CZE) |
Millors resultats 2015/2016
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Younger Boys | Programa Curt | 23.21 | MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva Uh. Brod (CZE) |
| Younger Boys | Patinatge Lliure | 33.08 | VC Koprivnice (CZE) |
| Younger Boys | Total | 56.04 | MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva Uh. Brod (CZE) |
Millors resultats 2014/2015
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Ml.-Zaci | Programa Curt | 19.56 | VC Ceskeho Tesina (CZE) |
| Ml.-Zaci | Patinatge Lliure | 28.15 | VC Ceskeho Tesina (CZE) |
| Ml.-Zaci | Total | 47.71 | VC Ceskeho Tesina (CZE) |
| Younger Boys | Programa Curt | 20.33 | MCR Zactva, Ml. Zactva a Nej. Zactva Orlova (CZE) |
| Younger Boys | Patinatge Lliure | 35.41 | MCR Zactva, Ml. Zactva a Nej. Zactva Orlova (CZE) |
| Younger Boys | Total | 55.74 | MCR Zactva, Ml. Zactva a Nej. Zactva Orlova (CZE) |
Millors resultats 2013/2014
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Cubs Boys (1.7.2003 - 30.6.2005) | Patinatge Lliure | 21.96 | SKATE CELJE 2013 (SLO) |
| Cubs Boys (1.7.2003 - 30.6.2005) | Total | 21.96 | SKATE CELJE 2013 (SLO) |
| Youngest Boys | Patinatge Lliure | 28.82 | VC Uherskeho Brodu 2014 (CZE) |
| Youngest Boys | Total | 28.82 | VC Uherskeho Brodu 2014 (CZE) |
Millors resultats 2012/2013
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Cubs Boys 2003/2004 | Patinatge Lliure | 18.00 | SKATE CELJE 2012 (SLO) |
| Cubs Boys 2003/2004 | Total | 18.00 | SKATE CELJE 2012 (SLO) |
Millors resultats 2010/2011
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Chicks Boys | Total | 4.00 | SKATE CELJE 2010 (SLO) |
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2016/2017
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.12.2016 | VC Koprivnice CZE |
Boys | 5 | 60.68 |
Short Program 4 (24.91) Free Skating 6 (35.77)
|
| 26–27.11.2016 | Orlovska pirueta CZE |
Boys | 7 | 60.79 |
Short Program 6 (21.95) Free Skating 7 (38.84)
|
| 05–06.11.2016 | VC Ostravy 2016 CZE |
Boys | 5 | 60.16 |
Short Program 1 (24.46) Free Skating 6 (35.70)
|
| 15–16.10.2016 | VC Noveho Jicina 2016 CZE |
Boys | 2 | 61.40 |
Short Program 2 (23.25) Free Skating 2 (38.15)
|
| 15–16.10.2016 | VC Noveho Jicina 2016 CZE |
Younger Boys | 3 | 57.11 |
Short Program 2 (24.10) Free Skating 4 (33.01)
|
Temporada 2015/2016
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.03.2016 | MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva Uh. Brod Nat. 5 CZE |
Younger Boys | 5 | 56.04 |
Short Program 3 (23.21) Free Skating 7 (32.83)
|
| 16–17.01.2016 | VC Breclavi CZE |
Younger Boys | 5 | 49.29 |
Short Program 5 (17.62) Free Skating 5 (31.67)
|
| 11–12.12.2015 | VC Koprivnice CZE |
Younger Boys | 5 | 54.23 |
Short Program 3 (21.15) Free Skating 5 (33.08)
|
| 28–29.11.2015 | Orlovská pirueta CZE |
Younger Boys | 5 | 53.01 |
Short Program 4 (21.28) Free Skating 4 (31.73)
|
| 31.10–01.11.2015 | VC Ostravy 2015 CZE |
Younger Boys | 5 | 54.82 |
Short Program 3 (22.33) Free Skating 5 (32.49)
|
| 24–25.10.2015 | VC Brna 2015 CZE |
Younger Boys | 4 | 51.18 |
Short Program 5 (19.88) Free Skating 4 (31.30)
|
Temporada 2014/2015
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.03.2015 | MCR Zactva, Ml. Zactva a Nej. Zactva Orlova Nat. 5 CZE |
Younger Boys | 5 | 55.74 |
Short Program 8 (20.33) Free Skating 5 (35.41)
|
| 21–22.02.2015 | VC Ceskeho Tesina CZE |
Ml.-Zaci | 3 | 47.71 |
Short Program 3 (19.56) Free Skating 3 (28.15)
|
| 14–15.02.2015 | VC Breclavi 2015 CZE |
Younger Boys | 5 | 47.61 |
Short Program 5 (18.09) Free Skating 5 (29.52)
|
| 07–08.02.2015 | VC Plzne 2015 CZE |
Younger Boys | 5 | 43.11 |
Short Program 5 (16.49) Free Skating 4 (26.62)
|
| 08–09.11.2014 | Orlovska pirueta 2014 CZE |
Younger Boys | 4 | 50.35 |
Short Program 4 (20.12) Free Skating 4 (30.23)
|
| 25–26.10.2014 | VC Koprivnice CZE |
Younger Boys | 5 | 47.49 |
Short Program 7 (19.10) Free Skating 5 (28.39)
|
| 18–19.10.2014 | VC Brna 2014 CZE |
Younger Boys | 3 | 44.11 |
Short Program 3 (19.10) Free Skating 3 (25.01)
|
Temporada 2013/2014
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.03.2014 | MCR Zactva, ml. Zactva a nej. Zactva Ml. Boleslav Nat. 6 CZE |
Youngest Boys | 6 | 26.88 |
Free Skating 6 (26.88)
|
| 22–23.02.2014 | VC Strakonic 2014 CZE |
Youngest Boys | 4 | 24.33 |
Free Skating 4 (24.33)
|
| 15–16.02.2014 | VC Plzne 2014 CZE |
Youngest Boys | 3 | 22.63 |
Free Skating 3 (22.63)
|
| 01–02.02.2014 | VC Uherskeho Brodu 2014 CZE |
Youngest Boys | 5 | 28.82 |
Free Skating 5 (28.82)
|
| 17.01.2014–19.01.2013 | VC Breclav CZE |
Youngest Boys | 7 | 28.31 |
Free Skating 7 (28.31)
|
| 12.01.2014 | Mini VC USK Praha 2014 CZE |
Youngest Boys | 3 | 25.78 |
Free Skating 3 (25.78)
|
| 13–15.12.2013 | VC Koprivnice CZE |
Youngest Boys | 5 | 26.98 |
Free Skating 5 (26.98)
|
| 30.11–01.12.2013 | Orlovská pirueta CZE |
Youngest Boys | 4 | 23.46 |
Free Skating 4 (23.46)
|
| 14–17.11.2013 | SKATE CELJE 2013 SLO |
Cubs Boys (1.7.2003 - 30.6.2005) | 1 | 21.96 |
Free Skating 1 (21.96)
|
| 02–03.11.2013 | VC Ostravy 2013 CZE |
Youngest Boys | 6 | 23.87 |
Free Skating 6 (23.87)
|
| 25.10.2013 | VC Nachoda CZE |
Youngest Boys | 4 | 23.25 |
Free Skating 4 (23.25)
|
Temporada 2012/2013
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–18.11.2012 | SKATE CELJE 2012 SLO |
Cubs Boys 2003/2004 | 4 | 18.00 |
Free Skating 4 (18.00)
|
Temporada 2010/2011
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–07.11.2010 | SKATE CELJE 2010 SLO |
Chicks Boys | 4 | 4.00 |