Julia JACOBER Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| 4* Girls Younger | Total | 13.34 | OEV Meisterschaft 2026 (Wil/SUI) | 2025/2026 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| 3. Star Girls | Total | 10.34 | Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI) | 2022/2023 |
| 3. Star Girls Younger | Total | 15.22 | Saentiscup2024 (Herisau/SUI) | 2023/2024 |
| 4. Star Girls | Total | 12.74 | Aarauer Cup 2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
| 4. Star Girls B | Total | 12.71 | Urdorfer Kuerkonkurrenz 2025 (Urdorf/SUI) | 2024/2025 |
| 4. Star Girls Younger | Total | 13.19 | Glärnisch Cup (Glarus/SUI) | 2025/2026 |
| Basic Novice 4. Star Girls Younger | Total | 12.69 | OEV Meisterschaft 2025 (Glarus/SUI) | 2024/2025 |
Millors resultats 2025/2026
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| 4* Girls Younger | Patinatge Lliure | 13.34 | OEV Meisterschaft 2026 (Wil/SUI) |
| 4* Girls Younger | Total | 13.34 | OEV Meisterschaft 2026 (Wil/SUI) |
| 4. Star Girls Younger | Patinatge Lliure | 13.19 | Glärnisch Cup (Glarus/SUI) |
| 4. Star Girls Younger | Total | 13.19 | Glärnisch Cup (Glarus/SUI) |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| 4. Star Girls | Patinatge Lliure | 12.74 | Aarauer Cup 2025 (Aarau/SUI) |
| 4. Star Girls | Total | 12.74 | Aarauer Cup 2025 (Aarau/SUI) |
| 4. Star Girls B | Patinatge Lliure | 12.71 | Urdorfer Kuerkonkurrenz 2025 (Urdorf/SUI) |
| 4. Star Girls B | Total | 12.71 | Urdorfer Kuerkonkurrenz 2025 (Urdorf/SUI) |
| Basic Novice 4. Star Girls Younger | Patinatge Lliure | 12.69 | OEV Meisterschaft 2025 (Glarus/SUI) |
| Basic Novice 4. Star Girls Younger | Total | 12.69 | OEV Meisterschaft 2025 (Glarus/SUI) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| 3. Star Girls Younger | Patinatge Lliure | 15.22 | Saentiscup2024 (Herisau/SUI) |
| 3. Star Girls Younger | Total | 15.22 | Saentiscup2024 (Herisau/SUI) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| 3. Star Girls | Patinatge Lliure | 10.34 | Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI) |
| 3. Star Girls | Total | 10.34 | Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI) |
Temporada 2025/2026
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | OEV Meisterschaft 2026 Wil/SUI |
4* Girls Younger | 1 | 13.34 |
Free Skating 1 (13.34)
|
| 25.01.2026 | Glärnisch Cup Glarus/SUI |
4. Star Girls Younger | 3 | 13.19 |
Free Skating 3 (13.19)
|
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2025 | OEV Meisterschaft 2025 Glarus/SUI |
Basic Novice 4. Star Girls Younger | 7 | 12.69 |
Free Skating 7 (12.69)
|
| 25–26.01.2025 | Urdorfer Kuerkonkurrenz 2025 Urdorf/SUI |
4. Star Girls B | 6 | 12.71 |
Free Skating 6 (12.71)
|
| 18.01.2025 | Aarauer Cup 2025 Aarau/SUI |
4. Star Girls | 8 | 12.74 |
Free Skating 8 (12.74)
|
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.03.2024 | Saentiscup2024 Herisau/SUI |
3. Star Girls Younger | 13 | 15.22 |
Free Skating 13 (15.22)
|
| 24.02.2024 | Pizokel Cup 2024 Chur/SUI |
3. Star Girls Younger | 7 | 12.88 |
Free Skating 7 (12.88)
|
| 27.01.2024 | Glärnisch Cup 2024 Glarus/SUI |
3. Star Girls Younger | 8 | 10.97 |
Free Skating 8 (10.97)
|
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2023 | Glärnisch-Cup 2023 Glarus/SUI |
3. Star Girls | 7 | 10.34 |
Free Skating 7 (10.34)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2022 | Glärnisch Cup 2022 SUI |
Elements 2 Star | 3 | 13.08 |
Elemente 3 (13.08)
|
Temporada 2019/2020
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2020 | Glärnisch Cup 2020 SUI |
Elements No Star | 13 | 5.58 |
Parcour 13 (5.58)
|