Lara TEIXEIRA Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Total | 49.68 | Championnats vaudois 2026, Leysin (Leysin/SUI) | 2025/2026 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Programa Curt | 23.88 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Girls | Patinatge Lliure | 46.78 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Girls | Total | 69.03 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Programa Curt | 25.02 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Patinatge Lliure | 48.21 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Total | 73.23 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls Short | Total | 23.15 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice U15 Girls | Programa Curt | 25.81 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Patinatge Lliure | 49.11 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Total | 74.92 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U16 Girls | Programa Curt | 25.94 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice U16 Girls | Patinatge Lliure | 44.66 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice U16 Girls | Total | 70.60 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Cadet U14 | Programa Curt | 22.08 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Cadet U14 | Patinatge Lliure | 42.18 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Cadet U14 | Total | 64.26 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Coupe De Lausanne Advanced Novice Girls Pc | Total | 22.83 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) | 2023/2024 |
| Espoirs Girls | Programa Curt | 18.66 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) | 2021/2022 |
| Espoirs Girls | Patinatge Lliure | 42.39 | Championnats Vaudois 2022 (SUI) | |
| Espoirs Girls | Total | 14.88 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) | 2021/2022 |
| Espoirs U13 | Programa Curt | 21.62 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Espoirs U13 | Patinatge Lliure | 31.91 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend U13 Girls | Programa Curt | 21.41 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend U13 Girls | Patinatge Lliure | 34.05 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend U13 Girls | Total | 55.46 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Minimes Arp Girls | Total | 25.08 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) | 2019/2020 |
| Novice U14 Girls | Programa Curt | 20.37 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) | 2022/2023 |
| Novice U14 Girls | Patinatge Lliure | 42.29 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) | 2022/2023 |
| Novice U14 Girls | Total | 62.66 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 | Programa Curt | 22.63 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Speranze U13 | Patinatge Lliure | 36.62 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Speranze U13 | Total | 59.25 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| U14 | Total | 47.14 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) | 2022/2023 |
Millors resultats 2025/2026
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Patinatge Lliure | 49.68 | Championnats vaudois 2026, Leysin (Leysin/SUI) |
| Mixed Age Women | Total | 49.68 | Championnats vaudois 2026, Leysin (Leysin/SUI) |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Programa Curt | 23.88 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Patinatge Lliure | 46.78 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Total | 69.03 | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Programa Curt | 25.02 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Patinatge Lliure | 48.21 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Total | 73.23 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Advanced Novice Girls Short | Programa Curt | 23.15 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Advanced Novice Girls Short | Total | 23.15 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Programa Curt | 25.94 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Patinatge Lliure | 44.66 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Total | 70.60 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Programa Curt | 24.10 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Patinatge Lliure | 46.16 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Total | 70.26 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Programa Curt | 25.81 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Patinatge Lliure | 49.11 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Total | 74.92 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) |
| Coupe De Lausanne Advanced Novice Girls Pc | Programa Curt | 22.83 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
| Coupe De Lausanne Advanced Novice Girls Pc | Total | 22.83 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Programa Curt | 22.08 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Cadet U14 | Patinatge Lliure | 42.18 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Cadet U14 | Total | 64.26 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Novice U14 Girls | Programa Curt | 20.37 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) |
| Novice U14 Girls | Patinatge Lliure | 42.29 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) |
| Novice U14 Girls | Total | 62.66 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) |
| U14 | Patinatge Lliure | 47.14 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) |
| U14 | Total | 47.14 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Espoirs Girls | Programa Curt | 18.66 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) |
| Espoirs Girls | Patinatge Lliure | 32.11 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) |
| Espoirs Girls | Total | 14.88 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) |
| Espoirs U13 | Programa Curt | 21.62 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Espoirs U13 | Patinatge Lliure | 31.91 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Programa Curt | 21.41 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Patinatge Lliure | 34.05 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Total | 55.46 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Speranze U13 | Programa Curt | 22.63 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Speranze U13 | Patinatge Lliure | 36.62 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Speranze U13 | Total | 59.25 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
Millors resultats 2019/2020
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Minimes Arp Girls | Patinatge Lliure | 27.35 | Championnats Romands 2019 (SUI) |
| Minimes Arp Girls | Total | 25.08 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) |
Temporada 2025/2026
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–29.03.2026 | Championnats vaudois 2026, Leysin Leysin/SUI |
Mixed Age Women | 2 | 49.68 |
Free Skating 2 (49.68)
|
Resultats de temporades anteriors
Temporada Unknown season
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| Championnats Vaudois 2022 SUI |
Espoirs Girls |
Free Skating 2 (42.39)
|
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–16.02.2025 | SMAdvanced2025 Nat. 26 Aarau/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 26 | 69.03 |
Short Program 27 (23.88) Free Skating 25 (45.15)
|
| 31.01–02.02.2025 | Trophée romand 2025, Sion Sion/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 21 | 70.60 |
Short Program 22 (25.94) Free Skating 25 (44.66)
|
| 10–12.01.2025 | Open ARP & Championnats romands 2025 Champéry/SUI |
Advanced Novice Girls | 10 | 73.23 |
Short Program 12 (25.02) Free Skating 10 (48.21)
|
| 06–08.12.2024 | Pilatus Cup 24 Luzern/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 26 | 60.73 |
Short Program 31 (20.44) Free Skating 25 (40.29)
|
| 23–24.11.2024 | Lugano-Cup Lugano/SUI |
Adv. Novice U16 Girls | 10 | 65.96 |
Short Program 19 (19.18) Free Skating 6 (46.78)
|
| 19–23.09.2024 | Dreitannen-Cup 24 Olten/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 20 | 65.85 |
Short Program 25 (21.44) Free Skating 17 (44.41)
|
| 14–15.09.2024 | Coupe de Lausanne 2024 Lausanne/SUI |
Advanced Novice Girls Short | 2 | 23.15 |
Short Program 2 (23.15)
|
Temporada 2023/2024
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2023 | Championnat vaudois 2023, Yverdon Yverdon/SUI |
U14 | 1 | 47.14 |
Free Skating 1 (47.14)
|
| 02–04.12.2022 | Coupe du Rhône 2022 Monthey/SUI |
Novice U14 Girls | 7 | 62.66 |
Short Program 9 (20.37) Free Skating 5 (42.29)
|
| 26–27.11.2022 | LuganoCup Lugano/SUI |
Cadet U14 | 8 | 64.26 |
Short Program 12 (22.08) Free Skating 7 (42.18)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.02.2022 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 Nat. 37 SUI |
Jugend Girls U13 | 37 | 50.90 |
Short Program 38 (18.50) Free Skating 34 (32.40)
|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Espoirs U13 |
Free Skating 33 (31.91) Short Program 27 (21.62)
|
||
| 20–21.11.2021 | LUGANO CUP 21 SUI |
Speranze U13 | 12 | 59.25 |
Short Program 11 (22.63) Free Skating 15 (36.62)
|
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Jugend U13 Girls | 28 | 55.46 |
Short Program 26 (21.41) Free Skating 31 (34.05)
|
| 15–17.10.2021 | 13ème Trophée romand, Lausanne SUI |
Espoirs Girls |
Short Program 16 (18.66) Free Skating 16 (32.11)
|
||
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Jugend U13 Girls | 27 | 51.88 |
Short Program 27 (20.65) Free Skating 27 (31.23)
|
| 19.09.2021 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand SUI |
Espoirs Girls | 2 | 14.88 |
Short Program 2 (14.88)
|
Temporada 2019/2020
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.02.2020 | 24. Int. Ice-Trophy SUI |
Minimes Arp Girls | 10 | 25.08 |
Free Skating 10 (25.08)
|
| 19–22.12.2019 | Championnats Romands 2019 SUI |
Minimes Arp Girls |
Free Skating 3 (27.35)
|