Laura ROULIN inactiu Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Inter-Bronze B Girls | Total | 11.66 | Coupe Erguel 2023 (St-Imier/SUI) | 2023/2024 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Bs Inter-Bronze Gr.2 | Total | 15.70 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Bs No Test | Total | 10.40 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Copper B | Total | 10.45 | 18ème Coupe des Franches-Montagnes (Franches-Montagnes/SUI) | 2022/2023 |
| Copper B Girls | Total | 9.59 | Coupe d'Erguel 2022 (St-Imier/SUI) | 2022/2023 |
| Copper B Girls 2009-2011 | Total | 12.83 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) | 2022/2023 |
| Copper B Moyennes | Total | 11.64 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) | 2022/2023 |
| Copper B1 | Total | 10.82 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) | 2022/2023 |
| Inter-Bronze B | Total | 14.55 | Championnat Fribourgeois 2024 (Bulle //SUI) | 2023/2024 |
| Inter-Bronze B Jeunes | Total | 13.26 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) | 2023/2024 |
| Steel B Ainées | Patinatge Lliure | 10.70 | Coupe neuchâteloise 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Steel B Girls | Patinatge Lliure | 12.95 | Championnats fribourgeois 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Steel Bb Girls | Patinatge Lliure | 10.28 | 17ème Coupe des Franches-Montagnees (SUI) | 2021/2022 |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Bs Inter-Bronze Gr.2 | Patinatge Lliure | 15.70 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Bs Inter-Bronze Gr.2 | Total | 15.70 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Inter-Bronze B | Patinatge Lliure | 14.55 | Championnat Fribourgeois 2024 (Bulle //SUI) |
| Inter-Bronze B | Total | 14.55 | Championnat Fribourgeois 2024 (Bulle //SUI) |
| Inter-Bronze B Girls | Patinatge Lliure | 11.66 | Coupe Erguel 2023 (St-Imier/SUI) |
| Inter-Bronze B Girls | Total | 11.66 | Coupe Erguel 2023 (St-Imier/SUI) |
| Inter-Bronze B Jeunes | Patinatge Lliure | 13.26 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Inter-Bronze B Jeunes | Total | 13.26 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Bs No Test | Patinatge Lliure | 10.40 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Bs No Test | Total | 10.40 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Copper B | Patinatge Lliure | 10.45 | 18ème Coupe des Franches-Montagnes (Franches-Montagnes/SUI) |
| Copper B | Total | 10.45 | 18ème Coupe des Franches-Montagnes (Franches-Montagnes/SUI) |
| Copper B Girls | Patinatge Lliure | 9.59 | Coupe d'Erguel 2022 (St-Imier/SUI) |
| Copper B Girls | Total | 9.59 | Coupe d'Erguel 2022 (St-Imier/SUI) |
| Copper B Girls 2009-2011 | Patinatge Lliure | 12.83 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) |
| Copper B Girls 2009-2011 | Total | 12.83 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) |
| Copper B Moyennes | Patinatge Lliure | 11.64 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Copper B Moyennes | Total | 11.64 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Copper B1 | Patinatge Lliure | 10.82 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
| Copper B1 | Total | 10.82 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Steel B Ainées | Patinatge Lliure | 10.70 | Coupe neuchâteloise 2022 (SUI) |
| Steel B Girls | Patinatge Lliure | 12.95 | Championnats fribourgeois 2022 (SUI) |
| Steel Bb Girls | Patinatge Lliure | 10.28 | 17ème Coupe des Franches-Montagnees (SUI) |
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2025 | Championnats fribourgeois 2025, Fribourg Fribourg/SUI |
Inter-Bronze B Girls | WD | ||
| 02.11.2024 | Zaeringer Cup 2024 Fribourg/SUI |
Inter-Bronze B Girls | WD |
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2024 | Championnat Fribourgeois 2024 Bulle //SUI |
Inter-Bronze B | 4 | 14.55 |
Free Skating 4 (14.55)
|
| 19–21.01.2024 | Coupe Neuchâteloise Neuchâtel/SUI |
Inter-Bronze B Jeunes | 11 | 13.26 |
Free Skating 11 (13.26)
|
| 25–26.11.2023 | LuganoCup Lugano/SUI |
Bs Inter-Bronze Gr.2 | 7 | 15.70 |
Free Skating 7 (15.70)
|
| 20–22.10.2023 | Coupe Erguel 2023 St-Imier/SUI |
Inter-Bronze B Girls | 1 | 11.66 |
Free Skating 1 (11.66)
|
| 16–17.09.2023 | Coupe de Lausanne 2023 Lausanne/SUI |
Inter-Bronze B Girls | 1 | 11.39 |
Free Skating 1 (11.39)
|
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.03.2023 | ZAEHRINGER CUP 2023 Fribourg/SUI |
Copper B1 | 10 | 10.82 |
Free Skating 10 (10.82)
|
| 25–26.02.2023 | Ice Trophy 2023 Biel/SUI |
Copper B Girls 2009-2011 | 10 | 12.83 |
Free Skating 10 (12.83)
|
| 10–11.12.2022 | Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Copper B Moyennes | 8 | 11.64 |
Free Skating 8 (11.64)
|
| 26–27.11.2022 | LuganoCup Lugano/SUI |
Bs No Test | 9 | 10.40 |
Free Skating 9 (10.40)
|
| 19–20.11.2022 | 18ème Coupe des Franches-Montagnes Franches-Montagnes/SUI |
Copper B | 12 | 10.45 |
Free Skating 12 (10.45)
|
| 29–30.10.2022 | Coupe d'Erguel 2022 St-Imier/SUI |
Copper B Girls | 9 | 9.59 |
Free Skating 9 (9.59)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.03.2022 | Championnats fribourgeois 2022 SUI |
Steel B Girls |
Free Skating 3 (12.95)
|
||
| 21–23.01.2022 | Coupe neuchâteloise 2022 SUI |
Steel B Ainées |
Free Skating 9 (10.70)
|
||
| 18–19.12.2021 | 29ème Coupe du Rhône SUI |
Steel B Girls |
Free Skating 4 (12.15)
|
||
| 20–21.11.2021 | 17ème Coupe des Franches-Montagnees SUI |
Steel Bb Girls |
Free Skating 11 (10.28)
|