Margaux JAYAT inactiu Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Solos Minime 2 | Dansa Obligatòria | 15.57 | CHAMPIONNAT NATIONAL- TROPHEE DES PORTES DU SOLEIL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Minime 2 | Dansa Lliure | 17.57 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Minime 2 | Total | 32.87 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) | 2011/2012 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Solos Pre-Bronze 2 | Dansa Obligatòria | 17.13 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 2 | Dansa Lliure | 18.57 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze 2 | Total | 35.70 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze Imposee | Total | 16.98 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Pre-Bronze Libre | Total | 16.36 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) | 2010/2011 |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2011/2012
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Solos Minime 2 | Dansa Obligatòria | 15.57 | CHAMPIONNAT NATIONAL- TROPHEE DES PORTES DU SOLEIL (FRA) |
| Solos Minime 2 | Dansa Lliure | 17.57 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) |
| Solos Minime 2 | Total | 32.87 | CHAMPIONNAT NATIONAL (FRA) |
Millors resultats 2010/2011
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Solos Pre-Bronze 2 | Dansa Obligatòria | 17.13 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 2 | Dansa Lliure | 18.57 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS (FRA) |
| Solos Pre-Bronze 2 | Total | 35.70 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Imposee | Dansa Obligatòria | 16.98 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Imposee | Total | 16.98 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Libre | Dansa Lliure | 16.36 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Libre | Total | 16.36 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais (FRA) |
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2011/2012
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.03.2012 | CHAMPIONNAT NATIONAL-J5-Trophée de la Soie 2012 FRA |
Solos Minime 2 amb Mav SOLO | WD | ||
| 04–05.02.2012 | CHAMPIONNAT NATIONAL FRA |
Solos Minime 2 amb Mav SOLO | 18 | 32.87 |
Compulsory Dance 18 (15.30) Free Dance 18 (17.57)
|
| 10–11.12.2011 | CHAMPIONNAT NATIONAL- TROPHEE DES PORTES DU SOLEIL FRA |
Solos Minime 2 amb Mav SOLO | 11 | 28.75 |
Compulsory Dance 11 (15.57) Free Dance 11 (13.18)
|
Temporada 2010/2011
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2011 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais FRA |
Solos Pre-Bronze Libre amb Mav SOLO | 6 | 16.36 |
Free Dance 6 (16.36)
|
| 26.03.2011 | INTERLIGUES-2010/2011- Rhône Alpes -Saint-Gervais FRA |
Solos Pre-Bronze Imposee amb Mav SOLO | 3 | 16.98 |
Compulsory Dance 3 (16.98)
|
| 05–06.03.2011 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP FRA |
Solos Pre-Bronze 2 amb Mav SOLO | 15 | 28.43 |
Compulsory Dance 20 (12.29) Free Dance 11 (16.14)
|
| 11–12.12.2010 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J3-SAINT-GERVAIS FRA |
Solos Pre-Bronze 2 amb Mav SOLO | 5 | 30.91 |
Compulsory Dance 6 (15.38) Free Dance 4 (15.53)
|
| 13–14.11.2010 | TOURNOI DE FRANCE-TROPHEE des VOLCANS 2011 FRA |
Solos Pre-Bronze 2 amb Mor SOLO | 11 | 30.64 |
Compulsory Dance 9 (16.03) Free Dance 13 (14.61)
|
| 13–14.11.2010 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS FRA |
Solos Pre-Bronze 2 amb Mav SOLO | 6 | 35.70 |
Compulsory Dance 7 (17.13) Free Dance 7 (18.57)
|