Maya HELLINCKX Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls Short Program | Total | 24.81 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) | 2026/2027 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Breitensport I 2008-06.2012 Girls | Total | 31.40 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) | 2024/2025 |
| Bs I Girls B | Total | 27.47 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) | 2024/2025 |
| Inter-Bronze A Girls | Total | 24.16 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile Girls | Programa Curt | 27.93 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile Girls | Patinatge Lliure | 48.70 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile Girls | Total | 76.63 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile Girls U14 | Programa Curt | 22.62 | SMJuvenile26 (Zürich Heuried/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls | Patinatge Lliure | 47.31 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls | Total | 69.79 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Programa Curt | 25.29 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Patinatge Lliure | 47.33 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Total | 70.37 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Minime | Total | 26.75 | Championnats Vaudois 2024 (Vallorbe/SUI) | 2023/2024 |
| Minimes | Total | 24.37 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) | 2023/2024 |
| Minimes Girls | Total | 24.12 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Nickel Jeune Girls | Patinatge Lliure | 6.07 | Championnats Vaudois 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Sport De Masse I +14 | Total | 31.43 | 13ème Coupe d’Ajoie (Porrentruy/SUI) | 2024/2025 |
| Sport De Masse I Girls | Total | 35.88 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) | 2024/2025 |
| Sport De Masse II | Total | 37.44 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) | 2024/2025 |
| Sport De Masse II Girls | Total | 43.89 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) | 2025/2026 |
| Sport De Masse Ib Girls | Total | 34.04 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Sport De Massse II Girls | Total | 46.26 | Coupe du Chasseral 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2024/2025 |
| Steel B | Total | 9.33 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) | 2022/2023 |
| Steel B Girls | Total | 11.30 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) | 2023/2024 |
| Steel B Jeunes | Total | 11.95 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) | 2022/2023 |
| Steel B1 | Total | 12.57 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) | 2022/2023 |
Millors resultats 2026/2027
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls Short Program | Programa Curt | 24.81 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice Girls Short Program | Total | 24.81 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
Millors resultats 2025/2026
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Programa Curt | 27.93 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Juvenile Girls | Patinatge Lliure | 48.70 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Juvenile Girls | Total | 76.63 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Juvenile Girls U14 | Programa Curt | 22.62 | SMJuvenile26 (Zürich Heuried/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Patinatge Lliure | 47.31 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Total | 69.79 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Programa Curt | 25.29 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Patinatge Lliure | 47.33 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Total | 70.37 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Patinatge Lliure | 43.89 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Total | 43.89 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Breitensport I 2008-06.2012 Girls | Patinatge Lliure | 31.40 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Breitensport I 2008-06.2012 Girls | Total | 31.40 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Bs I Girls B | Patinatge Lliure | 27.47 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Bs I Girls B | Total | 27.47 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Sport De Masse I +14 | Patinatge Lliure | 31.43 | 13ème Coupe d’Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse I +14 | Total | 31.43 | 13ème Coupe d’Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse I Girls | Patinatge Lliure | 35.88 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Sport De Masse I Girls | Total | 35.88 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Sport De Masse II | Patinatge Lliure | 37.44 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) |
| Sport De Masse II | Total | 37.44 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Patinatge Lliure | 41.99 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Total | 41.99 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse Ib Girls | Patinatge Lliure | 34.04 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Sport De Masse Ib Girls | Total | 34.04 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Sport De Massse II Girls | Patinatge Lliure | 46.26 | Coupe du Chasseral 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Sport De Massse II Girls | Total | 46.26 | Coupe du Chasseral 2025 (Saint-Imier/SUI) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze A Girls | Patinatge Lliure | 24.16 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Inter-Bronze A Girls | Total | 24.16 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Minime | Patinatge Lliure | 26.75 | Championnats Vaudois 2024 (Vallorbe/SUI) |
| Minime | Total | 26.75 | Championnats Vaudois 2024 (Vallorbe/SUI) |
| Minimes | Patinatge Lliure | 24.37 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Minimes | Total | 24.37 | Coupe Neuchâteloise (Neuchâtel/SUI) |
| Minimes Girls | Patinatge Lliure | 24.12 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Minimes Girls | Total | 24.12 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Steel B Girls | Patinatge Lliure | 11.30 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
| Steel B Girls | Total | 11.30 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Steel B | Patinatge Lliure | 9.33 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) |
| Steel B | Total | 9.33 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) |
| Steel B Jeunes | Patinatge Lliure | 11.95 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Steel B Jeunes | Total | 11.95 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Steel B1 | Patinatge Lliure | 12.57 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
| Steel B1 | Total | 12.57 | ZAEHRINGER CUP 2023 (Fribourg/SUI) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Nickel Jeune Girls | Patinatge Lliure | 6.07 | Championnats Vaudois 2022 (SUI) |
Temporada 2026/2027
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.09.2026 | New Season Cup 2026, Sion Sion/SUI |
Advanced Novice Girls Short Program | 4 | 24.81 |
Short Program 4 (24.81)
|
Temporada 2025/2026
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2024/2025
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2024 | Championnats Vaudois 2024 Vallorbe/SUI |
Minime | 2 | 26.75 |
Free Skating 2 (26.75)
|
| 19–21.01.2024 | Coupe Neuchâteloise Neuchâtel/SUI |
Minimes | 4 | 24.37 |
Free Skating 4 (24.37)
|
| 12–14.01.2024 | Championnat romand 2024, Monthey Monthey/SUI |
Minimes Girls | 7 | 24.12 |
Free Skating 7 (24.12)
|
| 09–10.12.2023 | Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Inter-Bronze A Girls | 1 | 24.16 |
Free Skating 1 (24.16)
|
| 18–19.11.2023 | 19ème Coupe des Franches-Montagnes Franches-Montagnes/SUI |
Inter-Bronze A Girls | 4 | 20.54 |
Free Skating 4 (20.54)
|
| 16–17.09.2023 | Coupe de Lausanne 2023 Lausanne/SUI |
Steel B Girls | 1 | 11.30 |
Free Skating 1 (11.30)
|
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2023 | Championnat vaudois 2023, Yverdon Yverdon/SUI |
Steel B | 5 | 9.33 |
Free Skating 5 (9.33)
|
| 04–05.03.2023 | ZAEHRINGER CUP 2023 Fribourg/SUI |
Steel B1 | 5 | 12.57 |
Free Skating 5 (12.57)
|
| 20–22.01.2023 | Coupe de Neuchâtel Neuchâtel/SUI |
Steel B Jeunes | 8 | 11.95 |
Free Skating 8 (11.95)
|
| 10–11.12.2022 | Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Steel B Jeunes | 3 | 11.09 |
Free Skating 3 (11.09)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.04.2022 | Championnats Vaudois 2022 SUI |
Nickel Jeune Girls |
Free Skating 6 (6.07)
|