Nella SULENTO Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls R1 | Programa Curt | 26.95 | SM-Noviisit ja Debytantit, lohko 1, 2. lohkokilpailu (Kauniainen/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls R1 | Patinatge Lliure | 52.19 | SM-Noviisit ja Debytantit, lohko 1, 2. lohkokilpailu (Kauniainen/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls R1 | Total | 79.14 | SM-Noviisit ja Debytantit, lohko 1, 2. lohkokilpailu (Kauniainen/FIN) | 2025/2026 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Total | 36.72 | Silta Cup 2023 (HEINOLA/FIN) | 2022/2023 |
| A-Silmut Girls Kf | Total | 38.43 | A-silmut KF ja HF 2023 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Programa Curt | 26.12 | Gliss Extra 2025 (Tallinn/EST) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls | Patinatge Lliure | 51.34 | Talvikilpailu 2026 (Tuusula/FIN) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls | Total | 75.30 | Gliss Extra 2025 (Tallinn/EST) | 2025/2026 |
| Basic Novice 8-9 | Total | 32.01 | Skate Copenhagen (DEN) | 2021/2022 |
| Debytant Girls | Total | 50.99 | SM-noviisit SM2024 ja Debytantit kultafinaali (Espoo/FIN) | 2023/2024 |
| Debytant Girls L2 | Total | 49.04 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) | 2023/2024 |
| Debytant Girls R1 | Total | 49.96 | SM-noviisien ja debytanttien 2. lk L1 (Helsinki/FIN) | 2024/2025 |
| Debytant Girls Ryhmä 1 | Total | 48.43 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) | 2024/2025 |
| Intermediate Novice Girls | Total | 38.05 | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls | Programa Curt | 29.27 | Aloituskilpailu 4 (Savonlinna / SaTu/FIN) | 2026/2027 |
| Sm-Novice Girls | Patinatge Lliure | 50.83 | ISU-Kutsukilpailu (Kauniainen / KaTa/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls | Total | 78.04 | ISU-Kutsukilpailu (Kauniainen / KaTa/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls R2 | Programa Curt | 26.07 | SM-Noviisit,Debytantit,Sen,Jun,A-silmut-L1-LK1 (Järvenpää/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls R2 | Patinatge Lliure | 51.04 | SM-Noviisit,Debytantit,Sen,Jun,A-silmut-L1-LK1 (Järvenpää/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls R2 | Total | 77.11 | SM-Noviisit,Debytantit,Sen,Jun,A-silmut-L1-LK1 (Järvenpää/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Programa Curt | 23.44 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Patinatge Lliure | 41.39 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Total | 64.83 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) | 2025/2026 |
Millors resultats 2026/2027
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Programa Curt | 29.27 | Aloituskilpailu 4 (Savonlinna / SaTu/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Patinatge Lliure | 48.06 | Aloituskilpailu 4 (Savonlinna / SaTu/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Total | 77.33 | Aloituskilpailu 4 (Savonlinna / SaTu/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Programa Curt | 25.97 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) |
| Sm-Novice Girls R1 | Patinatge Lliure | 51.92 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) |
| Sm-Novice Girls R1 | Total | 77.89 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) |
Millors resultats 2025/2026
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Programa Curt | 26.12 | Gliss Extra 2025 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Patinatge Lliure | 51.34 | Talvikilpailu 2026 (Tuusula/FIN) |
| Advanced Novice Girls | Total | 75.30 | Gliss Extra 2025 (Tallinn/EST) |
| Sm-Novice Girls | Programa Curt | 28.34 | Aloituskisa 4 (Hämeenlinna/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Patinatge Lliure | 50.83 | ISU-Kutsukilpailu (Kauniainen / KaTa/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Total | 78.04 | ISU-Kutsukilpailu (Kauniainen / KaTa/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Programa Curt | 26.95 | SM-Noviisit ja Debytantit, lohko 1, 2. lohkokilpailu (Kauniainen/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Patinatge Lliure | 52.19 | SM-Noviisit ja Debytantit, lohko 1, 2. lohkokilpailu (Kauniainen/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Total | 79.14 | SM-Noviisit ja Debytantit, lohko 1, 2. lohkokilpailu (Kauniainen/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Programa Curt | 26.07 | SM-Noviisit,Debytantit,Sen,Jun,A-silmut-L1-LK1 (Järvenpää/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Patinatge Lliure | 51.04 | SM-Noviisit,Debytantit,Sen,Jun,A-silmut-L1-LK1 (Järvenpää/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Total | 77.11 | SM-Noviisit,Debytantit,Sen,Jun,A-silmut-L1-LK1 (Järvenpää/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Programa Curt | 23.44 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Patinatge Lliure | 41.39 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Total | 64.83 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Patinatge Lliure | 49.89 | Finnish Championships 2025 (Singles, Novice, Debutants Final) (Tampere/FIN) |
| Debytant Girls | Total | 49.89 | Finnish Championships 2025 (Singles, Novice, Debutants Final) (Tampere/FIN) |
| Debytant Girls R1 | Patinatge Lliure | 49.96 | SM-noviisien ja debytanttien 2. lk L1 (Helsinki/FIN) |
| Debytant Girls R1 | Total | 49.96 | SM-noviisien ja debytanttien 2. lk L1 (Helsinki/FIN) |
| Debytant Girls Ryhmä 1 | Patinatge Lliure | 48.43 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
| Debytant Girls Ryhmä 1 | Total | 48.43 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
| Intermediate Novice Girls | Patinatge Lliure | 38.05 | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) |
| Intermediate Novice Girls | Total | 38.05 | Tallink Hotels Cup 2025 (Tallinn/EST) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Patinatge Lliure | 50.99 | SM-noviisit SM2024 ja Debytantit kultafinaali (Espoo/FIN) |
| Debytant Girls | Total | 50.99 | SM-noviisit SM2024 ja Debytantit kultafinaali (Espoo/FIN) |
| Debytant Girls L2 | Patinatge Lliure | 49.04 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
| Debytant Girls L2 | Total | 49.04 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Patinatge Lliure | 36.72 | Silta Cup 2023 (HEINOLA/FIN) |
| A-Silmut Girls | Total | 36.72 | Silta Cup 2023 (HEINOLA/FIN) |
| A-Silmut Girls Kf | Patinatge Lliure | 38.43 | A-silmut KF ja HF 2023 (VANTAA/FIN) |
| A-Silmut Girls Kf | Total | 38.43 | A-silmut KF ja HF 2023 (VANTAA/FIN) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Patinatge Lliure | 34.37 | Pääkaupunkiseudun mestaruus ISU-sarjat (FIN) |
| A-Silmut Girls | Total | 34.37 | Pääkaupunkiseudun mestaruus ISU-sarjat (FIN) |
| Basic Novice 8-9 | Patinatge Lliure | 32.01 | Skate Copenhagen (DEN) |
| Basic Novice 8-9 | Total | 32.01 | Skate Copenhagen (DEN) |
Temporada 2026/2027
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.10.2026 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 Järvenpää/JTL |
Sm-Novice Girls R1 | 18 | 77.89 |
Short Program 20 (25.97) Free Skating 18 (51.92)
|
| 19–20.09.2026 | Aloituskilpailu 4 Savonlinna / SaTu/FIN |
Sm-Novice Girls | 8 | 77.33 |
Short Program 6 (29.27) Free Skating 10 (48.06)
|
Temporada 2025/2026
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2025 | Finnish Championships 2025 (Singles, Novice, Debutants Final) Nat. 14 Tampere/FIN |
Debytant Girls | 14 | 49.89 |
Free Skating 14 (49.89)
|
| 12–15.02.2025 | Tallink Hotels Cup 2025 Tallinn/EST |
Intermediate Novice Girls | 3 | 38.05 |
Free Skating 3 (38.05)
|
| 08–09.02.2025 | Helmikilpailu Espoo/FIN |
Debytant Girls | 4 | 49.26 |
Free Skating 4 (49.26)
|
| 31.01–02.02.2025 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat Pori/FIN |
Debytant Girls Ryhmä 1 | 9 | 48.43 |
Free Skating 9 (48.43)
|
| 04–06.01.2025 | Funderson Trophy Kutsukilpailu 2025 Kauniainen/FIN |
Debytant Girls | 4 | 47.44 |
Free Skating 4 (47.44)
|
| 08.12.2024 | Tikkurila Trophy 2024 VANTAA/FIN |
Debytant Girls | 4 | 45.21 |
Free Skating 4 (45.21)
|
| 23–24.11.2024 | SM-noviisien ja debytanttien 2. lk L1 Helsinki/FIN |
Debytant Girls R1 | 3 | 49.96 |
Free Skating 3 (49.96)
|
| 13–15.09.2024 | Skate Espoo 2024 Espoo/FIN |
Debytant Girls R1 | 8 | 42.59 |
Free Skating 8 (42.59)
|
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2024 | SM-noviisit SM2024 ja Debytantit kultafinaali Nat. 18 Espoo/FIN |
Debytant Girls | 18 | 50.99 |
Free Skating 18 (50.99)
|
| 02–03.03.2024 | Akatemia Cup 2024 HELSINKI/FIN |
Debytant Girls | 10 | 44.87 |
Free Skating 10 (44.87)
|
| 01–03.12.2023 | Joulupiruetit 2023 (HH2) JOENSUU/FIN |
Debytant Girls | 9 | 47.54 |
Free Skating 9 (47.54)
|
| 24–26.11.2023 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 TAMPERE/FIN |
Debytant Girls L2 | 5 | 49.04 |
Free Skating 5 (49.04)
|
| 22–24.09.2023 | Skate Espoo 2023 Espoo //FIN |
Debytant Girls | 4 | 47.68 |
Free Skating 4 (47.68)
|
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2023 | A-silmut KF ja HF 2023 VANTAA/FIN |
A-Silmut Girls Kf | 1 | 38.43 |
Free Skating 1 (38.43)
|
| 17–19.02.2023 | Silta Cup 2023 HEINOLA/FIN |
A-Silmut Girls | 3 | 36.72 |
Free Skating 3 (36.72)
|
| 04–05.02.2023 | A- ja B-silmut SB, Nov,Jun,Deb,SM-Nov KK Espoo/FIN |
A-Silmut Girls | 3 | 35.20 |
Free Skating 3 (35.20)
|
| 10–11.12.2022 | Akatemia Cup 2022 HELSINKI/FIN |
A-Silmut Girls | 2 | 35.76 |
Free Skating 2 (35.76)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.04.2022 | Skate Copenhagen DEN |
Basic Novice 8-9 | 2 | 32.01 |
Free Skating 2 (32.01)
|
| 12–13.03.2022 | Spring Carnival 2022 FIN |
A-Silmut Girls | WD | ||
| 12–13.02.2022 | Pääkaupunkiseudun mestaruus ISU-sarjat FIN |
A-Silmut Girls | 3 | 34.37 |
Free Skating 3 (34.37)
|
| 06.01.2022 | PKS A-silmut 2.SB, Debytantit, SM-Noviisit KK FIN |
A-Silmut Girls | 4 | 32.68 |
Free Skating 4 (32.68)
|
| 11–12.12.2021 | Akatemia Cup 2021 FIN |
A-Silmut Girls | 4 | 29.43 |
Free Skating 4 (29.43)
|
| 03.10.2021 | Aktia 2021 3.10.2021 FIN |
A-Silmut Girls | 7 | 31.83 |
Free Skating 7 (31.83)
|
| 03–05.09.2021 | Skate Espoo 2021 FIN |
A-Silmut | WD |