Nora KOENIS Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Competicions properes
| Data | Esdeveniment | Categoria |
|---|---|---|
| 24–25.10.2026 | KNSB-CUP B1 2026-2027 ALKMAAR/NED |
Maxi 1 Women |
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Maxi 1 Women | Total | 23.77 | Gewestelijk Kampioenschap Zuid-Holland 2025 (Dordrecht/NED) | 2024/2025 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Letz Skate | Total | 17.44 | Interclub Coupe du Printemps 2026 (Kockelscheuer/LUX) | 2025/2026 |
Millors resultats 2025/2026
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Letz Skate | Patinatge Lliure | 17.44 | Interclub Coupe du Printemps 2026 (Kockelscheuer/LUX) |
| Letz Skate | Total | 17.44 | Interclub Coupe du Printemps 2026 (Kockelscheuer/LUX) |
| Maxi 1 Women | Patinatge Lliure | 23.68 | SPRING INE ICE COMPETITION 2026 (HOORN/NED) |
| Maxi 1 Women | Total | 23.68 | SPRING INE ICE COMPETITION 2026 (HOORN/NED) |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Maxi 1 Women | Patinatge Lliure | 23.77 | Gewestelijk Kampioenschap Zuid-Holland 2025 (Dordrecht/NED) |
| Maxi 1 Women | Total | 23.77 | Gewestelijk Kampioenschap Zuid-Holland 2025 (Dordrecht/NED) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Maxi 1 Women | Patinatge Lliure | 17.94 | VICTORIE CUP 2024 (Alkmaar/NED) |
| Maxi 1 Women | Total | 17.94 | VICTORIE CUP 2024 (Alkmaar/NED) |
Competicions properes
| Data | Esdeveniment | Categoria |
|---|---|---|
| 24–25.10.2026 | KNSB-CUP B1 2026-2027 ALKMAAR/NED |
Maxi 1 Women |
Temporada 2025/2026
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.04.2026 | SPRING INE ICE COMPETITION 2026 HOORN/NED |
Maxi 1 Women | 3 | 23.68 |
Free Skating 3 (23.68)
|
| 21–22.03.2026 | FINALE KNSB-CUP B en SHOW HOORN/NED |
Maxi 1 Women | 3 | 22.20 |
Free Skating 3 (22.20)
|
| 14.03.2026 | Open Gewestelijk Kampioenschap ZUID-HOLLAND 2026 Dordrecht/NED |
Maxi 1 Women |
Free Skating 2 (20.53)
|
||
| 13–15.03.2026 | Interclub Coupe du Printemps 2026 Kockelscheuer/LUX |
Letz Skate | 13 | 17.44 |
Free Skating 13 (17.44)
|
| 14–15.02.2026 | KNSB-CUP B3 2025-2026 Alkmaar/NED |
Maxi-1 Women | 9 | 20.33 |
Free Skating 9 (20.33)
|
| 29–30.11.2025 | KNSB-CUP B2 2025-2026 Eindhoven/NED |
Maxi 1 Women | 1 | 22.31 |
Free Skating 1 (22.31)
|
| 25.10–26.09.2025 | KNSB-CUP B1 2025-2026 Tilburg/NED |
Maxi 1 Women | 4 | 18.77 |
Free Skating 4 (18.77)
|
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.04.2025 | SPRING ONE ICE 2025 HOORN/NED |
Maxi 1 Women | 3 | 19.69 |
Free Skating 3 (19.69)
|
| 22–23.03.2025 | FINALE KNSB-CUP B en SHOW 's-Hertogenbosch/NED |
Maxi 1 Women | 7 | 20.99 |
Free Skating 7 (20.99)
|
| 15–16.03.2025 | Gewestelijk Kampioenschap Zuid-Holland 2025 Dordrecht/NED |
Maxi 1 Women | 2 | 23.77 |
Free Skating 2 (23.77)
|
| 08–09.02.2025 | KNSB-CUP B5B6 2024-2025 ALKMAAR/NED |
Maxi 1 Women | 4 | 18.47 |
Free Skating 4 (18.47)
|
| 30.11–01.12.2024 | KNSB CUP B3 en B4 2024-2025 Eindhoven/NED |
Maxi 1 Women | 8 | 15.34 |
Free Skating 8 (15.34)
|
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2024 | VICTORIE CUP 2024 Alkmaar/NED |
Maxi 1 Women | 3 | 17.94 |
Free Skating 3 (17.94)
|