Seline ACKERMANN inactiu Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Jugend Girls | Total | 28.74 | 27. Internationalen Säntis-Cup 2012 (SUI) | 2011/2012 |
| Jugend Girls Older | Total | 28.02 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 (SUI) | 2010/2011 |
| Klasse 3 Women | Total | 45.94 | Ostschweizer Meisterschaft (SUI) | 2014/2015 |
| Klasse 3a Women | Total | 46.86 | OEV Meisterschaft (SUI) | 2017/2018 |
| Klasse 4 Women | Total | 32.69 | Ostschweizer Verbandsmeisterschaft 2011 (SUI) | 2009/2010 |
| Nachwuchs | Total | 35.55 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs A (Silber-Junioren) Women | Total | 43.56 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs Girls | Total | 40.10 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) | 2015/2016 |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2018/2019
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs A (Silber-Junioren) Women | Patinatge Lliure | 43.56 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Nachwuchs A (Silber-Junioren) Women | Total | 43.56 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
Millors resultats 2017/2018
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Klasse 3a Women | Patinatge Lliure | 46.86 | OEV Meisterschaft (SUI) |
| Klasse 3a Women | Total | 46.86 | OEV Meisterschaft (SUI) |
| Nachwuchs Girls | Patinatge Lliure | 36.25 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Girls | Total | 36.25 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
Millors resultats 2015/2016
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Klasse 3 Women | Patinatge Lliure | 39.02 | OEV Meisterschaft 2016 (SUI) |
| Klasse 3 Women | Total | 39.02 | OEV Meisterschaft 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Girls | Patinatge Lliure | 40.10 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Girls | Total | 40.10 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
Millors resultats 2014/2015
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Klasse 3 Women | Patinatge Lliure | 45.94 | Ostschweizer Meisterschaft (SUI) |
| Klasse 3 Women | Total | 45.94 | Ostschweizer Meisterschaft (SUI) |
Millors resultats 2013/2014
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs | Patinatge Lliure | 35.55 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) |
| Nachwuchs | Total | 35.55 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) |
Millors resultats 2012/2013
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls | Patinatge Lliure | 28.52 | 28. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Jugend Girls | Total | 28.52 | 28. Internationaler Säntiscup (SUI) |
Millors resultats 2011/2012
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls | Patinatge Lliure | 28.74 | 27. Internationalen Säntis-Cup 2012 (SUI) |
| Jugend Girls | Total | 28.74 | 27. Internationalen Säntis-Cup 2012 (SUI) |
Millors resultats 2010/2011
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls Older | Patinatge Lliure | 28.02 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 (SUI) |
| Jugend Girls Older | Total | 28.02 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 (SUI) |
Millors resultats 2009/2010
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Klasse 4 Women | Patinatge Lliure | 32.69 | Ostschweizer Verbandsmeisterschaft 2011 (SUI) |
| Klasse 4 Women | Total | 32.69 | Ostschweizer Verbandsmeisterschaft 2011 (SUI) |
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2018/2019
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2019 | OEV Meisterschaft 2019 SUI |
Silver (Junior) Women | WD | ||
| 29.11–02.12.2018 | 29. Flimser Trophy SUI |
Nachwuchs A (Silber-Junioren) Women | 3 | 43.56 |
Free Skating 3 (43.56)
|
| 29.11–02.12.2018 | 29. Flimser Trophy SUI |
Nachwuchs B (Silber-Nachwuchs) Girls |
Temporada 2017/2018
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | OEV Meisterschaft SUI |
Klasse 3a Women | 1 | 46.86 |
Free Skating 1 (46.86)
|
| 08–10.12.2017 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
Nachwuchs Girls | 3 | 36.25 |
Free Skating 3 (36.25)
|
Temporada 2016/2017
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2017 | OEV Meisterschaft 2017 SUI |
Klasse 3 Women | WD |
Temporada 2015/2016
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2016 | 31. Säntiscup 2016 SUI |
Nachwuchs Girls | 3 | 40.10 |
Free Skating 3 (40.10)
|
| 27.02.2016 | OEV Meisterschaft 2016 SUI |
Klasse 3 Women | 1 | 39.02 |
Free Skating 1 (39.02)
|
Temporada 2014/2015
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.04.2015 | 30. Internationaler Säntiscup SUI |
Nachwuchs Girls | WD | ||
| 29.09.2014 | Ostschweizer Meisterschaft SUI |
Klasse 3 Women | 1 | 45.94 |
Free Skating 1 (45.94)
|
Temporada 2013/2014
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.04.2014 | 29. Säntiscup 2014 SUI |
Nachwuchs | 2 | 35.55 |
Free Skating 2 (35.55)
|
Temporada 2012/2013
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.04.2013 | 28. Internationaler Säntiscup SUI |
Jugend Girls | 3 | 28.52 |
Free Skating 3 (28.52)
|
Temporada 2011/2012
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.04.2012 | 27. Internationalen Säntis-Cup 2012 SUI |
Jugend Girls | 5 | 28.74 |
Free Skating 5 (28.74)
|
Temporada 2010/2011
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2011 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 SUI |
Jugend Girls Older | 8 | 28.02 |
Free Skating 8 (28.02)
|
Temporada 2009/2010
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.02.2010 | Ostschweizer Verbandsmeisterschaft 2011 SUI |
Klasse 4 Women | 3 | 32.69 |
Free Skating 3 (32.69)
|