Team Ice Fire Junior Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Junior Synchronized Skating | Programa Curt | 57.28 | 10th PGE Hevelius Cup 2026 (Gdansk/POL) | 2025/2026 |
| Junior Synchronized Skating | Patinatge Lliure | 106.18 | 10th PGE Hevelius Cup 2026 (Gdansk/POL) | 2025/2026 |
| Junior Synchronized Skating | Total | 163.46 | 10th PGE Hevelius Cup 2026 (Gdansk/POL) | 2025/2026 |
Millors resultats 2025/2026
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized Skating | Programa Curt | 57.28 | 10th PGE Hevelius Cup 2026 (Gdansk/POL) |
| Junior Synchronized Skating | Patinatge Lliure | 106.18 | 10th PGE Hevelius Cup 2026 (Gdansk/POL) |
| Junior Synchronized Skating | Total | 163.46 | 10th PGE Hevelius Cup 2026 (Gdansk/POL) |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized Skating | Programa Curt | 41.67 | 9th PGE Hevelius Cup 2025 (Gdansk/POL) |
| Junior Synchronized Skating | Patinatge Lliure | 92.01 | 9th PGE Hevelius Cup 2025 (Gdansk/POL) |
| Junior Synchronized Skating | Total | 133.68 | 9th PGE Hevelius Cup 2025 (Gdansk/POL) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior Synchronized Skating | Programa Curt | 48.89 | ISU CS 8th Hevelius Cup 2024 (Gdansk/POL) |
| Junior Synchronized Skating | Patinatge Lliure | 96.47 | ISU CS 8th Hevelius Cup 2024 (Gdansk/POL) |
| Junior Synchronized Skating | Total | 145.36 | ISU CS 8th Hevelius Cup 2024 (Gdansk/POL) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior | Programa Curt | 49.87 | Lumière Cup 2022 International (Eindhoven/NED) |
| Junior | Patinatge Lliure | 103.62 | Lumière Cup 2022 International (Eindhoven/NED) |
| Junior | Total | 153.49 | Lumière Cup 2022 International (Eindhoven/NED) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior | Programa Curt | 51.83 | ISU CS SYS Hevelius Cup 2022 (POL) |
| Junior | Patinatge Lliure | 88.67 | ISU CS SYS Hevelius Cup 2022 (POL) |
| Junior | Total | 140.50 | ISU CS SYS Hevelius Cup 2022 (POL) |
Millors resultats 2019/2020
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior | Programa Curt | 39.05 | Spring Cup 2020 (ITA) |
| Junior | Patinatge Lliure | 64.63 | Spring Cup 2020 (ITA) |
| Junior | Total | 103.68 | Spring Cup 2020 (ITA) |
Millors resultats 2018/2019
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior | Programa Curt | 38.23 | BUDAPEST CUP 2019_ISU (HUN) |
| Junior | Patinatge Lliure | 64.86 | BUDAPEST CUP 2019_ISU (HUN) |
| Junior | Total | 103.09 | BUDAPEST CUP 2019_ISU (HUN) |
Temporada 2025/2026
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.01.2026 | 10th PGE Hevelius Cup 2026 Gdansk/POL |
Junior Synchronized Skating | 6 | 163.46 |
Short Program 7 (57.28) Free Skating 6 (106.18)
|
| 20–21.12.2025 | Mistrzostwa Polski w Lyzwiarstwie Synchronicznym 2026 🥇 Nat. champion Gdansk/POL |
Junior | 1 | 166.40 |
Short Program 1 (56.43) Free Skating 1 (109.97)
|
| 28–29.11.2025 | French Cup 2025 Rouen/FRA |
Junior Synchronized Skating | 1 | 153.18 |
Short Program 1 (52.67) Free Skating 1 (100.51)
|
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.02.2025 | 9th PGE Hevelius Cup 2025 Gdansk/POL |
Junior Synchronized Skating | 6 | 133.68 |
Short Program 8 (41.67) Free Skating 6 (92.01)
|
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–04.02.2024 | ISU CS 8th Hevelius Cup 2024 Gdansk/POL |
Junior Synchronized Skating | 8 | 145.36 |
Short Program 8 (48.89) Free Skating 8 (96.47)
|
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.03.2023 | Spring Cup 2023 Sesto San Giovanni/ITA |
Junior Synchronized Skating | 7 | 137.40 |
Short Program 7 (45.84) Free Skating 7 (91.56)
|
| 10–11.02.2023 | 7th Hevelius Cup 2023 Gdansk/POL |
Junior Synchronized Skating | 7 | 142.68 |
Short Program 8 (47.55) Free Skating 5 (95.13)
|
| 08–10.12.2022 | Lumière Cup 2022 International Eindhoven/NED |
Junior | 4 | 153.49 |
Short Program 5 (49.87) Free Skating 3 (103.62)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.02.2022 | FrenchCup 2022 FRA |
Junior | 3 | 142.93 |
Short Program 3 (51.26) Free Skating 3 (91.67)
|
| 05–08.01.2022 | ISU CS SYS Hevelius Cup 2022 POL |
Junior | 5 | 140.50 |
Short Program 4 (51.83) Free Skating 5 (88.67)
|
Temporada 2019/2020
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.02.2020 | Spring Cup 2020 ITA |
Junior | 10 | 103.68 |
Short Program 10 (39.05) Free Skating 11 (64.63)
|
Temporada 2018/2019
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.02–03.03.2019 | BUDAPEST CUP 2019_ISU HUN |
Junior | 5 | 103.09 |
Short Program 5 (38.23) Free Skating 5 (64.86)
|