fsresults

Team Passion

FIN FIN · PORIT (13/14–14/15) → VAS (20/21–21/22) → PML (21/22–25/26)

Millor Personal

CategoriaSegmentPuntuacióAssolit aTemporada
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Total 36.20 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Senior Synchronized Programa Curt 63.92 Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN) 2021/2022
Senior Synchronized Patinatge Lliure 128.60 Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN) 2021/2022
Senior Synchronized Total 192.52 Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN) 2021/2022
Tulokkaat Total 28.69 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R1 Total 28.54 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R2, Mupi Total 22.92 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Total 57.25 LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi L1 Total 59.76 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Total 64.20 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R2 Total 55.21 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) 2023/2024
Millors puntuacions de temporades anteriors

Millors resultats 2024/2025

CategoriaSegmentPuntuacióAssolit a
Tulokkaat, Mupi Patinatge Lliure 57.25 LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN)
Tulokkaat, Mupi Total 57.25 LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN)
Tulokkaat, Mupi L1 Patinatge Lliure 59.76 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi L1 Total 59.76 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Patinatge Lliure 64.20 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Total 64.20 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)

Millors resultats 2023/2024

CategoriaSegmentPuntuacióAssolit a
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Patinatge Lliure 36.20 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi Total 36.20 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Patinatge Lliure 51.28 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi Total 51.28 Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Patinatge Lliure 55.21 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Total 55.21 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)

Millors resultats 2022/2023

CategoriaSegmentPuntuacióAssolit a
Tulokkaat Patinatge Lliure 28.69 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Total 28.69 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R1 Patinatge Lliure 28.54 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R1 Total 28.54 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Millors resultats 2021/2022

CategoriaSegmentPuntuacióAssolit a
Senior Synchronized Programa Curt 63.92 Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN)
Senior Synchronized Patinatge Lliure 128.60 Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN)
Senior Synchronized Total 192.52 Hungarian National Championships 2022 (Budapest/HUN)
Tulokkaat R2, Mupi Patinatge Lliure 22.92 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R2, Mupi Total 22.92 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)

Millors resultats 2020/2021

CategoriaSegmentPuntuacióAssolit a
Senior Synchronized Programa Curt 62.78 Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN)
Senior Synchronized Patinatge Lliure 121.56 Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN)
Senior Synchronized Total 184.34 Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN)