Veera MÄKELÄ inactiu Access
També ha oficiat → perfil d'oficial
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Kansalliset Junior Women | Programa Curt | 29.69 | Jackson Haines Memorial Cup 2022 (KOKKOLA/FIN) | 2022/2023 |
| Kansalliset Junior Women | Patinatge Lliure | 59.14 | Jackson Haines Memorial Cup 2022 (KOKKOLA/FIN) | 2022/2023 |
| Kansalliset Junior Women | Total | 88.83 | Jackson Haines Memorial Cup 2022 (KOKKOLA/FIN) | 2022/2023 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Programa Curt | 24.32 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) | 2021/2022 |
| Junior | Patinatge Lliure | 46.77 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) | 2021/2022 |
| Junior | Total | 71.09 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) | 2021/2022 |
| Junior Women | Programa Curt | 29.35 | L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) | 2020/2021 |
| Junior Women | Patinatge Lliure | 57.77 | Pohjanmaa Trophy 2023 (Seinäjoki/FIN) | 2002/2003 |
| Junior Women | Total | 83.47 | L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) | 2020/2021 |
| Novice Girls | Total | 33.90 | Noviisien 2L 2. VK. 18.2.2018 (FIN) | 2017/2018 |
| Novice Hopeafinaali | Total | 33.77 | Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 (FIN) | 2018/2019 |
| Novice Ikäryhmä 1 | Total | 32.22 | 1. lohkokilpailu L4 24-25.11.2018 (FIN) | 2018/2019 |
| Novice R1 | Total | 38.23 | 2.lohkokilpailu L4 Rauma 12.-13.1.2019 (FIN) | 2018/2019 |
| Sm-Novice Girls | Programa Curt | 20.96 | SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice Girls | Patinatge Lliure | 39.85 | SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) | 2019/2020 |
| Sm-Novice Girls | Total | 60.81 | SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) | 2019/2020 |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Kansalliset Junior Women | Programa Curt | 29.69 | Jackson Haines Memorial Cup 2022 (KOKKOLA/FIN) |
| Kansalliset Junior Women | Patinatge Lliure | 59.14 | Jackson Haines Memorial Cup 2022 (KOKKOLA/FIN) |
| Kansalliset Junior Women | Total | 88.83 | Jackson Haines Memorial Cup 2022 (KOKKOLA/FIN) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior | Programa Curt | 24.32 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) |
| Junior | Patinatge Lliure | 46.77 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) |
| Junior | Total | 71.09 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. (FIN) |
| Junior Women | Programa Curt | 28.03 | Seniorit ja Juniorit SB-kilpailu (Tampere/FIN) |
| Junior Women | Patinatge Lliure | 53.72 | Seniorit ja Juniorit SB-kilpailu (Tampere/FIN) |
| Junior Women | Total | 81.75 | Seniorit ja Juniorit SB-kilpailu (Tampere/FIN) |
Millors resultats 2020/2021
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Programa Curt | 29.35 | L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) |
| Junior Women | Patinatge Lliure | 54.12 | L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) |
| Junior Women | Total | 83.47 | L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 (FIN) |
Millors resultats 2019/2020
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Programa Curt | 20.96 | SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Patinatge Lliure | 39.85 | SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) |
| Sm-Novice Girls | Total | 60.81 | SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 (FIN) |
Millors resultats 2018/2019
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Novice Hopeafinaali | Patinatge Lliure | 33.77 | Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 (FIN) |
| Novice Hopeafinaali | Total | 33.77 | Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 (FIN) |
| Novice Ikäryhmä 1 | Patinatge Lliure | 32.22 | 1. lohkokilpailu L4 24-25.11.2018 (FIN) |
| Novice Ikäryhmä 1 | Total | 32.22 | 1. lohkokilpailu L4 24-25.11.2018 (FIN) |
| Novice R1 | Patinatge Lliure | 38.23 | 2.lohkokilpailu L4 Rauma 12.-13.1.2019 (FIN) |
| Novice R1 | Total | 38.23 | 2.lohkokilpailu L4 Rauma 12.-13.1.2019 (FIN) |
Millors resultats 2017/2018
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Novice Girls | Patinatge Lliure | 33.90 | Noviisien 2L 2. VK. 18.2.2018 (FIN) |
| Novice Girls | Total | 33.90 | Noviisien 2L 2. VK. 18.2.2018 (FIN) |
Millors resultats 2002/2003
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Patinatge Lliure | 57.77 | Pohjanmaa Trophy 2023 (Seinäjoki/FIN) |
| Junior Women | Total | 57.77 | Pohjanmaa Trophy 2023 (Seinäjoki/FIN) |
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.09–02.10.2022 | Jackson Haines Memorial Cup 2022 KOKKOLA/FIN |
Kansalliset Junior Women | 8 | 88.83 |
Short Program 14 (29.69) Free Skating 5 (59.14)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.02.2022 | Seniorit ja Juniorit SB-kilpailu Tampere/FIN |
Junior Women | 18 | 81.75 |
Short Program 21 (28.03) Free Skating 16 (53.72)
|
| 29–30.01.2022 | WallRiverSkate FIN |
Junior Women | 8 | 49.58 |
Free Skating 8 (49.58)
|
| 15–16.01.2022 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 2LK (3L) FIN |
Junior Women | 13 | 76.89 |
Short Program 13 (26.42) Free Skating 9 (50.47)
|
| 06–07.11.2021 | Seniorit, Juniorit ja Noviisit 1. lohkokilpailu 3. FIN |
Junior | 18 | 71.09 |
Short Program 19 (24.32) Free Skating 15 (46.77)
|
Temporada 2020/2021
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.11.2020 | L3 Seniorit, juniorit, noviisit LK1 FIN |
Junior Women | 17 | 83.47 |
Short Program 17 (29.35) Free Skating 18 (54.12)
|
Temporada 2019/2020
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.12.2019 | SM-noviisit, debytantit 4L 2/3.lk. 7.-8.12.19 FIN |
Sm-Novice Girls | 33 | 60.81 |
Short Program 36 (20.96) Free Skating 31 (39.85)
|
Temporada 2018/2019
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2019 | Deb Nov KF HF 16.-17.3.19 FIN |
Novice Hopeafinaali | 12 | 33.77 |
Free Skating 12 (33.77)
|
| 03.12.2018 | 2.lohkokilpailu L4 Rauma 12.-13.1.2019 FIN |
Novice R1 | 7 | 38.23 |
Free Skating 7 (38.23)
|
| 24–25.11.2018 | 1. lohkokilpailu L4 24-25.11.2018 FIN |
Novice Ikäryhmä 1 | 20 | 32.22 |
Free Skating 20 (32.22)
|
Temporada 2017/2018
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Noviisien 2L 2. VK. 18.2.2018 FIN |
Novice Girls | 25 | 33.90 |
Free Skating 25 (33.90)
|
Temporada 2002/2003
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2003–22.01.2023 | Pohjanmaa Trophy 2023 Seinäjoki/FIN |
Junior Women | 5 | 57.77 |
Free Skating 5 (57.77)
|