Zoë PFLAUM Access
Progressió de puntuacions
Mapa d'elements ⓘ
Patinà amb: Linus MAGER (24/25)
Millor Personal
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Programa Curt | 35.74 | Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) | 2025/2026 |
| Junior Women | Patinatge Lliure | 63.22 | Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) | 2025/2026 |
| Junior Women | Total | 98.96 | Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) | 2025/2026 |
Millors personals de categories anteriors
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a | Temporada |
|---|---|---|---|---|
| 2. Star Girls | Total | 10.26 | Kolin Trophy 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| 3. Star Girls | Total | 16.10 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Advanced Novice U15 Girls | Programa Curt | 34.01 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Patinatge Lliure | 61.27 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Total | 95.28 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) | 2023/2024 |
| Bronze Girls C | Total | 19.96 | 6. Klotener Advents-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Bronze Younger Girls | Total | 26.35 | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Cadet (Bronze) Younger Girls | Total | 26.93 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Cadet A1 | Total | 20.52 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) | 2017/2018 |
| Debutant B2 Girls | Total | 11.13 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Espoirs U13 | Programa Curt | 24.25 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Espoirs U13 | Patinatge Lliure | 46.05 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Futurum 1 | Total | 16.53 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2016/2017 |
| Girls U14 | Programa Curt | 25.68 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) | 2022/2023 |
| Girls U14 | Patinatge Lliure | 47.83 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) | 2022/2023 |
| Girls U14 | Total | 73.51 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend Girls | Programa Curt | 24.23 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend Girls | Patinatge Lliure | 42.73 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend Girls | Total | 66.96 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend Girls U13 | Patinatge Lliure | 41.93 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend U13 Girls | Programa Curt | 24.91 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend U13 Girls | Total | 66.81 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Junior Pairs amb Linus MAGER | Programa Curt | 36.65 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) | 2024/2025 |
| Junior Pairs amb Linus MAGER | Patinatge Lliure | 63.26 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) | 2024/2025 |
| Junior Pairs amb Linus MAGER | Total | 99.91 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) | 2024/2025 |
| Klasse 6 Girls Younger | Total | 21.12 | OEV Meisterschaft (SUI) | 2017/2018 |
| Klasse 7a Girls | Total | 17.99 | OEV Meisterschaft 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Novice U14 Girls | Programa Curt | 28.45 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Novice U14 Girls | Patinatge Lliure | 53.24 | OEV Meisterschaft 2023 (Rapperswil/SUI) | 2022/2023 |
| Novice U14 Girls | Total | 79.14 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| U12, Mini | Programa Curt | 18.21 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U12, Mini | Patinatge Lliure | 32.76 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U12, Mini | Total | 50.97 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Youngster Girls Younger | Total | 15.31 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Youngsters Girls Younger | Total | 20.15 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
Millors resultats 2025/2026
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Programa Curt | 35.74 | Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Junior Women | Patinatge Lliure | 63.22 | Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Junior Women | Total | 98.96 | Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) |
Millors puntuacions de temporades anteriors
Millors resultats 2024/2025
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Junior Pairs amb Linus MAGER | Programa Curt | 36.65 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Junior Pairs amb Linus MAGER | Patinatge Lliure | 63.26 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Junior Pairs amb Linus MAGER | Total | 99.91 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
Millors resultats 2023/2024
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice U15 Girls | Programa Curt | 34.01 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Patinatge Lliure | 61.27 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Total | 95.28 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) |
Millors resultats 2022/2023
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Girls U14 | Programa Curt | 25.68 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) |
| Girls U14 | Patinatge Lliure | 47.83 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) |
| Girls U14 | Total | 73.51 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) |
| Novice U14 Girls | Programa Curt | 28.45 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Novice U14 Girls | Patinatge Lliure | 53.24 | OEV Meisterschaft 2023 (Rapperswil/SUI) |
| Novice U14 Girls | Total | 79.14 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
Millors resultats 2021/2022
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Espoirs U13 | Programa Curt | 24.25 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Espoirs U13 | Patinatge Lliure | 46.05 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Jugend Girls | Programa Curt | 24.23 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Jugend Girls | Patinatge Lliure | 42.73 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Jugend Girls | Total | 66.96 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Jugend Girls U13 | Patinatge Lliure | 41.93 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Programa Curt | 24.91 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Total | 66.81 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
Millors resultats 2020/2021
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| U12, Mini | Programa Curt | 18.21 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U12, Mini | Patinatge Lliure | 32.76 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U12, Mini | Total | 50.97 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
Millors resultats 2019/2020
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Bronze Younger Girls | Patinatge Lliure | 26.35 | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| Bronze Younger Girls | Total | 26.35 | Montalin Cup 2019 (SUI) |
Millors resultats 2018/2019
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls C | Patinatge Lliure | 19.96 | 6. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| Bronze Girls C | Total | 19.96 | 6. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| Bronze Younger Girls | Patinatge Lliure | 23.04 | OEV Meisterschaft 2019 (SUI) |
| Bronze Younger Girls | Total | 23.04 | OEV Meisterschaft 2019 (SUI) |
| Cadet (Bronze) Younger Girls | Patinatge Lliure | 26.93 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Cadet (Bronze) Younger Girls | Total | 26.93 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
Millors resultats 2017/2018
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| Cadet A1 | Patinatge Lliure | 20.52 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
| Cadet A1 | Total | 20.52 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
| Klasse 6 Girls Younger | Patinatge Lliure | 21.12 | OEV Meisterschaft (SUI) |
| Klasse 6 Girls Younger | Total | 21.12 | OEV Meisterschaft (SUI) |
| Youngster Girls Younger | Patinatge Lliure | 15.31 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Youngster Girls Younger | Total | 15.31 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Youngsters Girls Younger | Patinatge Lliure | 20.15 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Youngsters Girls Younger | Total | 20.15 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
Millors resultats 2016/2017
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| 3. Star Girls | Patinatge Lliure | 16.10 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| 3. Star Girls | Total | 16.10 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Futurum 1 | Patinatge Lliure | 16.53 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Futurum 1 | Total | 16.53 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Klasse 7a Girls | Patinatge Lliure | 17.99 | OEV Meisterschaft 2017 (SUI) |
| Klasse 7a Girls | Total | 17.99 | OEV Meisterschaft 2017 (SUI) |
Millors resultats 2015/2016
| Categoria | Segment | Puntuació | Assolit a |
|---|---|---|---|
| 2. Star Girls | Patinatge Lliure | 10.26 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| 2. Star Girls | Total | 10.26 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| Debutant B2 Girls | Patinatge Lliure | 11.13 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
| Debutant B2 Girls | Total | 11.13 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
Temporada 2025/2026
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–07.12.2025 | PilatusCup25 Luzern/SUI |
Junior Women | WD | ||
| 13–16.11.2025 | Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Junior Women | 9 | 98.96 |
Short Program 9 (35.74) Free Skating 9 (63.22)
|
Resultats de temporades anteriors
Temporada 2024/2025
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–23.09.2024 | Dreitannen-Cup 24 Olten/SUI |
Junior Pairs amb Linus MAGER | 1 | 99.91 |
Short Program 1 (36.65) Free Skating 1 (63.26)
|
Temporada 2023/2024
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.02.2024 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil Nat. 5 Wil/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 5 | 95.28 |
Short Program 7 (34.01) Free Skating 4 (61.27)
|
| 19–21.01.2024 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | WD | ||
| 08–10.12.2023 | PilatusCup 2023 / 2024 Luzern/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | WD | ||
| 30.11–03.12.2023 | 34. Flimser Trophy 2023 Flims/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 1 | 90.37 |
Short Program 2 (32.50) Free Skating 1 (57.87)
|
| 17–19.11.2023 | Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 5 | 79.16 |
Short Program 3 (29.57) Free Skating 7 (49.59)
|
| 10–12.11.2023 | 19. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 15 | 77.19 |
Short Program 12 (28.82) Free Skating 16 (48.37)
|
| 27–29.10.2023 | Montalin Cup 2023 Chur/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 10 | 72.07 |
Short Program 14 (23.57) Free Skating 8 (48.50)
|
| 22–24.09.2023 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Advanced Novice U15 Girls | 11 | 77.61 |
Short Program 13 (25.04) Free Skating 9 (52.57)
|
Temporada 2022/2023
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2023 | OEV Meisterschaft 2023 Rapperswil/SUI |
Novice U14 Girls | 1 | 53.24 |
Free Skating 1 (53.24)
|
| 10–12.02.2023 | SM Novice 23 Nat. 12 Heuried/SUI |
Girls U14 | 12 | 73.51 |
Short Program 15 (25.68) Free Skating 11 (47.83)
|
| 28.01.2023 | Glärnisch-Cup 2023 Glarus/SUI |
Novice U14 Girls | 1 | 47.24 |
Free Skating 1 (47.24)
|
| 13–15.01.2023 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Novice U14 Girls | 4 | 79.14 |
Short Program 6 (28.45) Free Skating 5 (50.69)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Novice U14 Girls | WD | ||
| 18–20.11.2022 | 25. Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Novice U14 Girls | 8 | 74.71 |
Short Program 9 (25.86) Free Skating 8 (48.85)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Novice U14 Girls | 11 | 74.14 |
Short Program 17 (24.34) Free Skating 9 (49.80)
|
Temporada 2021/2022
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.02.2022 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 Nat. 20 SUI |
Jugend Girls U13 | 20 | 66.03 |
Short Program 21 (24.10) Free Skating 20 (41.93)
|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Espoirs U13 |
Free Skating 14 (46.05) Short Program 19 (24.25)
|
||
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Jugend Girls | 12 | 66.96 |
Short Program 11 (24.23) Free Skating 12 (42.73)
|
| 03–05.12.2021 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2021 SUI |
Jugend U13 Girls | 10 | 61.45 |
Short Program 8 (24.02) Free Skating 10 (37.43)
|
| 19–21.11.2021 | 24. Züri Leu Cup 2021 SUI |
Jugend Girls | 12 | 64.55 |
Short Program 12 (24.07) Free Skating 13 (40.48)
|
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Jugend U13 Girls | 25 | 60.00 |
Short Program 22 (22.31) Free Skating 26 (37.69)
|
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Jugend U13 Girls | 15 | 66.81 |
Short Program 13 (24.91) Free Skating 16 (41.90)
|
Temporada 2020/2021
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2020 | Montalin Cup 2020 SUI |
U12, Mini | 19 | 50.97 |
Short Program 19 (18.21) Free Skating 20 (32.76)
|
Temporada 2019/2020
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–15.12.2019 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Cadet (Bronze) Girls Younger | WD | ||
| 25–27.10.2019 | Montalin Cup 2019 SUI |
Bronze Younger Girls | 11 | 26.35 |
Free Skating 11 (26.35)
|
Temporada 2018/2019
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2019 | OEV Meisterschaft 2019 SUI |
Bronze Younger Girls | 7 | 23.04 |
Free Skating 7 (23.04)
|
| 10.02.2019 | Pizokel Cup 2019 SUI |
Bronze Girls Younger | 7 | 20.37 |
Free Skating 7 (20.37)
|
| 15.12.2018 | 6. Klotener Advents-Cup SUI |
Bronze Girls C | 12 | 19.96 |
Free Skating 12 (19.96)
|
| 29.11–02.12.2018 | 29. Flimser Trophy SUI |
Cadet (Bronze) Younger Girls | 5 | 26.93 |
Free Skating 5 (26.93)
|
Temporada 2017/2018
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.04.2018 | 33. internationaler Säntiscup SUI |
Cadet A1 | 11 | 20.52 |
Free Skating 11 (20.52)
|
| 24.02.2018 | OEV Meisterschaft SUI |
Klasse 6 Girls Younger | 3 | 21.12 |
Free Skating 3 (21.12)
|
| 08–10.12.2017 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
Youngster Girls Younger | 16 | 15.31 |
Free Skating 16 (15.31)
|
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Youngsters Girls Younger | 7 | 20.15 |
Free Skating 7 (20.15)
|
Temporada 2016/2017
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.04.2017 | 32. Internationaler Säntiscup SUI |
Futurum 1 | 2 | 16.53 |
Free Skating 2 (16.53)
|
| 25.02.2017 | OEV Meisterschaft 2017 SUI |
Klasse 7a Girls | 2 | 17.99 |
Free Skating 2 (17.99)
|
| 20–22.01.2017 | Kolin Trophy 2017 SUI |
3. Star Girls | 4 | 16.10 |
Free Skating 4 (16.10)
|
Temporada 2015/2016
| Data | Esdeveniment | Categoria | Lloc | Punts | Segments |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2016 | 31. Säntiscup 2016 SUI |
Debutant B2 Girls | 6 | 11.13 |
Free Skating 6 (11.13)
|
| 15–17.01.2016 | Kolin Trophy 2016 SUI |
2. Star Girls | 6 | 10.26 |
Free Skating 6 (10.26)
|