Adjana MISINI Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Poussin Arp Girls | Celkové | 11.51 | Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) | 2025/2026 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Chrom (3. Stern) 2013-2017 | Celkové | 6.02 | Ice Trophy 2024 (Biel/SUI) | 2023/2024 |
| Chrome A Girls | Celkové | 8.41 | Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI) | 2023/2024 |
| Iron | Celkové | 4.82 | Championnats genevois 2023, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2022/2023 |
| Poussin Girls | Celkové | 10.52 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Poussins Arp | Celkové | 10.80 | Coupe Neuchâteloise 2026 (Neuchâtel/SUI) | 2025/2026 |
| Steel A | Celkové | 9.36 | Coupe 13 étoiles 2025 (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Steel A Girls | Celkové | 9.80 | 10ème Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) | 2024/2025 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Poussin Arp Girls | Volné jízdy | 11.51 | Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) |
| Poussin Arp Girls | Celkové | 11.51 | Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) |
| Poussin Girls | Volné jízdy | 10.52 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Poussin Girls | Celkové | 10.52 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Poussins Arp | Volné jízdy | 10.80 | Coupe Neuchâteloise 2026 (Neuchâtel/SUI) |
| Poussins Arp | Celkové | 10.80 | Coupe Neuchâteloise 2026 (Neuchâtel/SUI) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Steel A | Volné jízdy | 9.36 | Coupe 13 étoiles 2025 (Sion/SUI) |
| Steel A | Celkové | 9.36 | Coupe 13 étoiles 2025 (Sion/SUI) |
| Steel A Girls | Volné jízdy | 9.80 | 10ème Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Steel A Girls | Celkové | 9.80 | 10ème Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Chrom (3. Stern) 2013-2017 | Volné jízdy | 6.02 | Ice Trophy 2024 (Biel/SUI) |
| Chrom (3. Stern) 2013-2017 | Celkové | 6.02 | Ice Trophy 2024 (Biel/SUI) |
| Chrome A Girls | Volné jízdy | 8.41 | Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI) |
| Chrome A Girls | Celkové | 8.41 | Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Iron | Volné jízdy | 4.82 | Championnats genevois 2023, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Iron | Celkové | 4.82 | Championnats genevois 2023, Meyrin (Meyrin/SUI) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.03.2026 | Coupe 13 étoiles 2026 Sion/SUI |
Poussin Arp Girls | 2 | 11.09 |
Free Skating 2 (11.09)
|
| 28.02–01.03.2026 | Ice Trophy 2026 Biel/SUI |
Poussin Arp Girls +++ | 1 | 10.49 |
Free Skating 1 (10.49)
|
| 21.02.2026 | Trophée des Etoiles Saint-Imier/SUI |
Poussin Arp Girls | 2 | 10.95 |
Free Skating 2 (10.95)
|
| 30.01–01.02.2026 | Trophée romand 2026, Meyrin Meyrin/SUI |
Poussin Girls | 3 | 10.52 |
Free Skating 3 (10.52)
|
| 29.01.2026 | Championnat genevois 2026 Thônex/SUI |
Poussin Arp Girls | 1 | 11.51 |
Free Skating 1 (11.51)
|
| 24–25.01.2026 | Coupe prévôtoise 2026 Moutier/SUI |
Poussin Arp Girls | ODS | ||
| 16–18.01.2026 | Coupe Neuchâteloise 2026 Neuchâtel/SUI |
Poussins Arp | 3 | 10.80 |
Free Skating 3 (10.80)
|
| 06–07.12.2025 | 11ème Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Poussin Arp Girls | 4 | 8.70 |
Free Skating 4 (8.70)
|
| 15–16.11.2025 | 20ème Coupe des Franches-Montagnes Saignelégier/SUI |
Poussin Arp Girls | 2 | 11.03 |
Free Skating 2 (11.03)
|
| 31.10–02.11.2025 | 14ème Zäringer Cup Fribourg/SUI |
Poussin Arp Girls | 2 | 11.11 |
Free Skating 2 (11.11)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2025 | Championnat genevois 2025, Meyrin Meyrin/SUI |
Steel A Girls | 2 | 9.44 |
Free Skating 2 (9.44)
|
| 15–16.03.2025 | Coupe 13 étoiles 2025 Sion/SUI |
Steel A | 4 | 9.36 |
Free Skating 4 (9.36)
|
| 22–23.02.2025 | Trophée des Etoiles 2025 Saint-Imier/SUI |
Steel A Girls | 2 | 9.08 |
Free Skating 2 (9.08)
|
| 17–19.01.2025 | Coupe de Neuchâtel 2025 Neuchâtel/SUI |
Steel A Girls | 3 | 9.45 |
Free Skating 3 (9.45)
|
| 07–08.12.2024 | 10ème Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Steel A Girls | 3 | 9.80 |
Free Skating 3 (9.80)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2024 | Championnats genevois 2024, Trois-Chêne Thônex/SUI |
Chrome A Girls | 3 | 8.41 |
Free Skating 3 (8.41)
|
| 24–25.02.2024 | Ice Trophy 2024 Biel/SUI |
Chrom (3. Stern) 2013-2017 | 9 | 6.02 |
Free Skating 9 (6.02)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2023 | Championnats genevois 2023, Meyrin Meyrin/SUI |
Iron | 1 | 4.82 |
Free Skating 1 (4.82)
|
| 04–05.03.2023 | ZAEHRINGER CUP 2023 Fribourg/SUI |
Iron | 7 | 3.59 |
Free Skating 7 (3.59)
|
| 17–18.12.2022 | 11ème Coupe d'Ajoie Porrentruy/SUI |
Iron |