Alessia BARCELLA neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 36.78 | Championat Suisses Juniors et Seniors B 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Junior Women | Volné jízdy | 68.30 | Championat Suisses Juniors et Seniors B 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Junior Women | Celkové | 98.00 | Heiko-Fischer-Pokal 2014 (GER) | 2013/2014 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Cadet | Krátce program | 28.74 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Cadet | Volné jízdy | 48.73 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Cadet | Celkové | 77.47 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Cadets Girls U14 | Krátce program | 30.16 | Championnats suisses Cadets 2013 (SUI) | 2012/2013 |
| Cadets Girls U14 | Volné jízdy | 52.16 | Championnats suisses Cadets 2013 (SUI) | 2012/2013 |
| Junior Sev Women | Krátce program | 30.06 | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Junior Sev Women | Volné jízdy | 60.26 | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Junior Sev Women | Celkové | 90.32 | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Sev Nachwuchs Women | Krátce program | 27.31 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Sev Nachwuchs Women | Volné jízdy | 52.61 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Sev Nachwuchs Women | Celkové | 79.92 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Speranze | Krátce program | 25.41 | CAMPIONATI TICINESI 2012 (SUI) | 2011/2012 |
| Speranze | Volné jízdy | 48.86 | CAMPIONATI TICINESI 2012 (SUI) | 2011/2012 |
| Speranze | Celkové | 74.27 | CAMPIONATI TICINESI 2012 (SUI) | 2011/2012 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Sev Women | Krátce program | 30.06 | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Junior Sev Women | Volné jízdy | 60.26 | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Junior Sev Women | Celkové | 90.32 | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Junior Women | Krátce program | 36.78 | Championat Suisses Juniors et Seniors B 2014 (SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 68.30 | Championat Suisses Juniors et Seniors B 2014 (SUI) |
| Junior Women | Celkové | 98.00 | Heiko-Fischer-Pokal 2014 (GER) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cadet | Krátce program | 28.74 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) |
| Cadet | Volné jízdy | 48.73 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) |
| Cadet | Celkové | 77.47 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) |
| Cadets Girls U14 | Krátce program | 30.16 | Championnats suisses Cadets 2013 (SUI) |
| Cadets Girls U14 | Volné jízdy | 52.16 | Championnats suisses Cadets 2013 (SUI) |
| Sev Nachwuchs Women | Krátce program | 27.31 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
| Sev Nachwuchs Women | Volné jízdy | 52.61 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
| Sev Nachwuchs Women | Celkové | 79.92 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Speranze | Krátce program | 25.41 | CAMPIONATI TICINESI 2012 (SUI) |
| Speranze | Volné jízdy | 48.86 | CAMPIONATI TICINESI 2012 (SUI) |
| Speranze | Celkové | 74.27 | CAMPIONATI TICINESI 2012 (SUI) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.02.2014 | Heiko-Fischer-Pokal 2014 GER |
Junior Women | 7 | 98.00 |
Short Program 10 (32.96) Free Skating 6 (65.04)
|
| 04–05.01.2014 | Championat Suisses Juniors et Seniors B 2014 Nationals SUI |
Junior Women |
Free Skating 5 (68.30) Short Program 8 (36.78)
|
||
| 08–10.11.2013 | Eulach Cup 2013 SUI |
Junior Sev Women | 9 | 90.32 |
Short Program 14 (30.06) Free Skating 7 (60.26)
|
| 11–13.10.2013 | Trofeo dei Castelli 2013 SUI |
Junior Women | 7 | 94.96 |
Short Program 8 (31.97) Free Skating 5 (62.99)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.01.2013–13.01.2012 | Championnats suisses Cadets 2013 Nationals SUI |
Cadets Girls U14 |
Free Skating 3 (52.16) Short Program 3 (30.16)
|
||
| 01–02.12.2012 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 SUI |
Cadet | 1 | 77.47 |
Short Program 1 (28.74) Free Skating 1 (48.73)
|
| 23–25.11.2012 | Züri-Leu-Cup 2012 SUI |
Sev Nachwuchs Women | 2 | 79.92 |
Short Program 2 (27.31) Free Skating 2 (52.61)
|
Sezóna 2011/2012
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.02.2012 | CAMPIONATI TICINESI 2012 SUI |
Speranze | 1 | 74.27 |
Short Program 2 (25.41) Free Skating 1 (48.86)
|