Alisa ALARANTA Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 32.81 | YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN) | 2026/2027 |
| Junior Women | Volné jízdy | 55.92 | YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN) | 2026/2027 |
| Junior Women | Celkové | 88.73 | YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN) | 2026/2027 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Celkové | 31.32 | Hämeen alueen SeasonsBest -virtuaalikilpailu (FIN) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 63.53 | Talvikilpailu 2026 (Tuusula/FIN) | 2025/2026 |
| Debs A Girls Group 2 | Celkové | 48.28 | Easter Skate 2022 (FIN) | 2021/2022 |
| Debytant Girls | Celkové | 50.69 | vtl helmikisat (VTL kisat/FIN) | 2022/2023 |
| Debytant Girls R2 | Celkové | 44.74 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) | 2022/2023 |
| Debytant Kultafinaali | Celkové | 44.88 | YL JT SM-noviisit SM, Debytantit KF 2022 (Helsinki/FIN) | 2021/2022 |
| Debytant R1 | Celkové | 48.00 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) | 2021/2022 |
| Novice A, Girls | Krátce program | 30.45 | Easter Skate 2024 (Rink1) (Riihimäki/FIN) | 2023/2024 |
| Novice A, Girls | Volné jízdy | 56.93 | Easter Skate 2024 (Rink1) (Riihimäki/FIN) | 2023/2024 |
| Novice A, Girls | Celkové | 87.38 | Easter Skate 2024 (Rink1) (Riihimäki/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 37.27 | Easter Skate 2026 (RIIHIMÄKI/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 63.13 | Easter Skate 2026 (RIIHIMÄKI/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 100.40 | Easter Skate 2026 (RIIHIMÄKI/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls Hf | Celkové | 50.85 | Seniorit,Juniorit-LK,Sm-Noviisit,Debytantit-HF (Tuusula/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R1 | Krátce program | 26.87 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls R1 | Volné jízdy | 53.42 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R1 | Celkové | 80.26 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls R2 | Krátce program | 32.81 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls R2 | Volné jízdy | 59.89 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls R2 | Celkové | 92.70 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 2 | Krátce program | 31.47 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 2 | Volné jízdy | 55.32 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 2 | Celkové | 86.77 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) | 2024/2025 |
Nejlepší výsledky 2026/2027
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 32.81 | YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN) |
| Junior Women | Volné jízdy | 55.92 | YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN) |
| Junior Women | Celkové | 88.73 | YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP (Vantaa/FIN) |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Volné jízdy | 63.53 | Talvikilpailu 2026 (Tuusula/FIN) |
| Advanced Novice Girls | Celkové | 63.53 | Talvikilpailu 2026 (Tuusula/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 37.27 | Easter Skate 2026 (RIIHIMÄKI/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 63.13 | Easter Skate 2026 (RIIHIMÄKI/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 100.40 | Easter Skate 2026 (RIIHIMÄKI/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Krátce program | 26.87 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Volné jízdy | 53.39 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Celkové | 80.26 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Krátce program | 32.81 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Volné jízdy | 59.89 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Celkové | 92.70 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 2 | Krátce program | 30.23 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 2 | Volné jízdy | 55.32 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 2 | Celkové | 85.55 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 31.06 | Aloituskilpailu 1 (Hämeenlinna/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 56.19 | Easter Skate 2025, Rink2 (RIIHIMÄKI/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 86.55 | Easter Skate 2025, Rink2 (RIIHIMÄKI/FIN) |
| Sm-Novice Girls Hf | Volné jízdy | 50.85 | Seniorit,Juniorit-LK,Sm-Noviisit,Debytantit-HF (Tuusula/FIN) |
| Sm-Novice Girls Hf | Celkové | 50.85 | Seniorit,Juniorit-LK,Sm-Noviisit,Debytantit-HF (Tuusula/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Krátce program | 24.57 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Volné jízdy | 53.42 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Celkové | 77.99 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Krátce program | 28.91 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Volné jízdy | 47.90 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Celkové | 76.81 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 2 | Krátce program | 31.47 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 2 | Volné jízdy | 55.30 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 2 | Celkové | 86.77 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice A, Girls | Krátce program | 30.45 | Easter Skate 2024 (Rink1) (Riihimäki/FIN) |
| Novice A, Girls | Volné jízdy | 56.93 | Easter Skate 2024 (Rink1) (Riihimäki/FIN) |
| Novice A, Girls | Celkové | 87.38 | Easter Skate 2024 (Rink1) (Riihimäki/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Krátce program | 25.70 | Skate Espoo 2023 (Espoo //FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 46.61 | Skate Espoo 2023 (Espoo //FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 72.31 | Skate Espoo 2023 (Espoo //FIN) |
| Sm-Novice R2 Girls | Krátce program | 27.83 | SM-seniorit,SM-juniorit,SM-noviisit aloituskisa (TAMPERE/FIN) |
| Sm-Novice R2 Girls | Volné jízdy | 45.54 | SM-seniorit,SM-juniorit,SM-noviisit aloituskisa (TAMPERE/FIN) |
| Sm-Novice R2 Girls | Celkové | 73.37 | SM-seniorit,SM-juniorit,SM-noviisit aloituskisa (TAMPERE/FIN) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Volné jízdy | 50.69 | vtl helmikisat (VTL kisat/FIN) |
| Debytant Girls | Celkové | 50.69 | vtl helmikisat (VTL kisat/FIN) |
| Debytant Girls R2 | Volné jízdy | 44.74 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) |
| Debytant Girls R2 | Celkové | 44.74 | ylsmnovdeb3vk (Helsinki / HL/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Volné jízdy | 48.19 | SM NOVIISIT KUTSUKILPAILU (Tampere / TapTL/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Celkové | 48.19 | SM NOVIISIT KUTSUKILPAILU (Tampere / TapTL/FIN) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Debs A Girls Group 2 | Volné jízdy | 48.28 | Easter Skate 2022 (FIN) |
| Debs A Girls Group 2 | Celkové | 48.28 | Easter Skate 2022 (FIN) |
| Debytant Girls | Volné jízdy | 45.46 | SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2) (FIN) |
| Debytant Girls | Celkové | 45.46 | SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2) (FIN) |
| Debytant Kultafinaali | Volné jízdy | 44.88 | YL JT SM-noviisit SM, Debytantit KF 2022 (Helsinki/FIN) |
| Debytant Kultafinaali | Celkové | 44.88 | YL JT SM-noviisit SM, Debytantit KF 2022 (Helsinki/FIN) |
| Debytant R1 | Volné jízdy | 48.00 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) |
| Debytant R1 | Celkové | 48.00 | ylsmnovdeb3vk (Vantaa/FIN) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Volné jízdy | 31.32 | Hämeen alueen SeasonsBest -virtuaalikilpailu (FIN) |
| A-Silmut Girls | Celkové | 31.32 | Hämeen alueen SeasonsBest -virtuaalikilpailu (FIN) |
Sezóna 2026/2027
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.10.2026 | YL SM-sen SM-jun 1. vk ja ML Synchro Tour SP Vantaa/FIN |
Junior Women | 33 | 88.73 |
Short Program 31 (32.81) Free Skating 34 (55.92)
|
| 11–13.09.2026 | Aloituskilpailu1 Hämeenlinna/FIN |
Junior Women | 18 | 82.73 |
Short Program 17 (30.50) Free Skating 18 (52.23)
|
Sezóna 2025/2026
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–07.04.2024 | Easter Skate 2024 (Rink1) Riihimäki/FIN |
Novice A, Girls | 1 | 87.38 |
Short Program 3 (30.45) Free Skating 3 (56.93)
|
| 22–24.09.2023 | Skate Espoo 2023 Espoo //FIN |
Sm-Novice Girls | 17 | 72.31 |
Short Program 13 (25.70) Free Skating 20 (46.61)
|
| 08–10.09.2023 | SM-seniorit,SM-juniorit,SM-noviisit aloituskisa TAMPERE/FIN |
Sm-Novice R2 Girls | 9 | 73.37 |
Short Program 9 (27.83) Free Skating 11 (45.54)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2023 | SM-noviisien SM2023 ja Debytanttien KF Nat. 15 Rauma/FIN |
Debytant Girls | 15 | 49.04 |
Free Skating 15 (49.04)
|
| 17.02.2023 | SM NOVIISIT KUTSUKILPAILU Tampere / TapTL/FIN |
Sm-Novice Girls | 12 | 48.19 |
Free Skating 12 (48.19)
|
| 10–12.02.2023 | ylsmnovdeb3vk Helsinki / HL/FIN |
Debytant Girls R2 | 12 | 44.74 |
Free Skating 12 (44.74)
|
| 03–05.02.2023 | vtl helmikisat VTL kisat/FIN |
Debytant Girls | 1 | 50.69 |
Free Skating 1 (50.69)
|
| 19–20.11.2022 | SM-Noviisit ja Debytantit L2 Kuopio / KuLS/FIN |
Debytant Girls | 3 | 47.76 |
Free Skating 3 (47.76)
|
| 22–23.10.2022 | Debytanttien ja SM-noviisien 1. vk L2 22.-23.10.2022 Jyväskylä/FIN |
Debytant Girls | 8 | 43.26 |
Free Skating 8 (43.26)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.04.2022 | Easter Skate 2022 FIN |
Debs A Girls Group 2 | 1 | 48.28 |
Free Skating 1 (48.28)
|
| 26–27.03.2022 | YL JT SM-noviisit SM, Debytantit KF 2022 Nat. 15 Helsinki/FIN |
Debytant Kultafinaali | 15 | 44.88 |
Free Skating 15 (44.88)
|
| 18–20.03.2022 | VTL Kutsukilpailu 18.-20.3.2022 FIN |
Debytant Girls | 5 | 45.21 |
Free Skating 5 (45.21)
|
| 04–06.02.2022 | ylsmnovdeb3vk Vantaa/FIN |
Debytant R1 | 5 | 48.00 |
Free Skating 5 (48.00)
|
| 27–28.11.2021 | YL SM-noviisit ja debytantit L2 Kuopio/FIN |
Debytant Girls |
Free Skating 7 (44.32)
|
||
| 23–24.10.2021 | SM-noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (L2) FIN |
Debytant Girls | 7 | 45.46 |
Free Skating 7 (45.46)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2021–31.10.2020 | Hämeen alueen SeasonsBest -virtuaalikilpailu FIN |
A-Silmut Girls | 6 | 31.32 |
Free Skating 6 (31.32)
|