Alizee VINDIOLET Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Argent + Solo Ice Dance | Volný tanec | 41.33 | Coupe de France Solos D2 2026 (Rouen/FRA) | 2025/2026 |
| Argent+ Solo Ice Dance | Povinný tanec | 47.36 | TROPHEE de la Porcelaine (LIMOGES/FRA) | 2024/2025 |
| Argent+ Solo Ice Dance | Celkové | 85.80 | TROPHEE de la Porcelaine (LIMOGES/FRA) | 2024/2025 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Preliminaire | Povinný tanec | 16.06 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire | LIBRE-LAME | 9.16 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire | Celkové | 25.22 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 (FRA) | 2016/2017 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Argent + Solo Ice Dance | Povinný tanec | 43.14 | Coupe de France Solos D2 2026 (Rouen/FRA) |
| Argent + Solo Ice Dance | Volný tanec | 41.33 | Coupe de France Solos D2 2026 (Rouen/FRA) |
| Argent + Solo Ice Dance | Celkové | 84.47 | Coupe de France Solos D2 2026 (Rouen/FRA) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Argent+ Solo Ice Dance | Povinný tanec | 47.36 | TROPHEE de la Porcelaine (LIMOGES/FRA) |
| Argent+ Solo Ice Dance | Volný tanec | 38.44 | TROPHEE de la Porcelaine (LIMOGES/FRA) |
| Argent+ Solo Ice Dance | Celkové | 85.80 | TROPHEE de la Porcelaine (LIMOGES/FRA) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Argent+ Solo Ice Dance | Povinný tanec | 40.98 | Coupe Roger Kennerson (BRIVE La Gaillarde/FRA) |
| Argent+ Solo Ice Dance | Volný tanec | 36.84 | Coupe Roger Kennerson (BRIVE La Gaillarde/FRA) |
| Argent+ Solo Ice Dance | Celkové | 77.82 | Coupe Roger Kennerson (BRIVE La Gaillarde/FRA) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preliminaire | Povinný tanec | 16.06 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 (FRA) |
| Solos Preliminaire | LIBRE-LAME | 9.16 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 (FRA) |
| Solos Preliminaire | Celkové | 25.22 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 (FRA) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.04.2026 | Coupe de France Solos D2 2026 Nat. 5 Rouen/FRA |
Argent + Solo Ice Dance | 5 | 84.47 |
Pattern Dance American Waltz 5 (43.14) Free Dance 5 (41.33)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2025–14.11.2024 | Coupe KENNERSON Castres/FRA |
Argent+ Solo Ice Dance s Solo CSNDG | 7 | 65.50 |
Pattern Dance (Without Key Points) 6 (38.06) Free Dance 8 (27.44)
|
| 14.12–14.11.2024 | TROPHEE de la Porcelaine LIMOGES/FRA |
Argent+ Solo Ice Dance s Solo CSNDG | 5 | 85.80 |
Pattern Dance (Without Key Points) 4 (47.36) Free Dance 4 (38.44)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2024 | Coupe Roger Kennerson BRIVE La Gaillarde/FRA |
Argent+ Solo Ice Dance s Solo CSNDG | 4 | 77.82 |
Pattern Dance Kilian 5 (40.98) Free Dance 4 (36.84)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.03.2017 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 FRA |
Solos Preliminaire s Bor SOLO | 20 | 20.20 |
Pattern Dance (Sans Kp) 20 (11.27) Libre Lame 14 (8.93)
|
| 17–18.12.2016 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 FRA |
Solos Preliminaire s Bor SOLO | 5 | 25.22 |
Pattern Dance (Sans Kp) 5 (16.06) Libre Lame 6 (9.16)
|