fsresults

Amicae Aboenses

FIN FIN · TRT (21/22–25/26)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Mupi Tulokkaat R2 Celkové 58.75 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) 2025/2026
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Celkové 41.51 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Tulokkaat Celkové 44.70 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat L1 Celkové 58.99 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) 2025/2026
Tulokkaat R2 Celkové 43.33 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R3, Mupi Celkové 50.09 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi Celkové 52.87 ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi L2 Celkové 56.89 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 Celkové 46.20 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R2 Celkové 50.94 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
Mupi Tulokkaat R2 Celkové 58.75 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN)
Tulokkaat L1 Celkové 58.99 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
Tulokkaat Mupi R2 Volné jízdy 48.05 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 Celkové 48.05 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi Volné jízdy 52.17 LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN)
Tulokkaat, Mupi Celkové 52.17 LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Volné jízdy 56.89 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 Celkové 56.89 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Volné jízdy 41.51 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi Celkové 41.51 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi Volné jízdy 52.87 ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN)
Tulokkaat, Mupi Celkové 52.87 ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Volné jízdy 46.20 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 Celkové 46.20 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Volné jízdy 50.94 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 Celkové 50.94 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
Tulokkaat Volné jízdy 44.70 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat Celkové 44.70 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R2 Volné jízdy 43.33 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R2 Celkové 43.33 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Tulokkaat R3, Mupi Volné jízdy 50.09 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R3, Mupi Celkové 50.09 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi Volné jízdy 39.91 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Tulokkaat, Mupi Celkové 39.91 Tiksi IceClub 2022 (FIN)