Aurélie DAVANT neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Argent Solo Ice Dance | Povinný tanec | 23.96 | Coupe de la Violette 2024 (TOULOUSE/FRA) | 2023/2024 |
| Argent Solo Ice Dance | Volný tanec | 41.85 | Coupe de la Violette 2024 (TOULOUSE/FRA) | 2023/2024 |
| Argent Solo Ice Dance | Celkové | 41.85 | Coupe de la Violette 2024 (TOULOUSE/FRA) | 2023/2024 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 7ème Cristal Niveau 2 Solo Ice Dance | Celkové | 18.50 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet (FRA) | 2012/2013 |
| Preparatoire Plus Niveau 2 | Povinný tanec | 15.12 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| Preparatoire Plus Niveau 2 | Volný tanec | 13.72 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| Preparatoire Plus Niveau 2 | Celkové | 28.84 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus | N2-DANSE-LIBRE | 11.32 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus N2 | Povinný tanec | 14.60 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus N2 | Volný tanec | 11.32 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Préparatoire Plus N2 | Celkové | 25.92 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 18.76 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Volný tanec | 22.42 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkové | 36.40 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 23.11 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Prebronze Plus | Volný tanec | 21.80 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Prebronze Plus | Celkové | 41.90 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 (FRA) | 2016/2017 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Argent Solo Ice Dance | Povinný tanec | 23.96 | Coupe de la Violette 2024 (TOULOUSE/FRA) |
| Argent Solo Ice Dance | Volný tanec | 41.85 | Coupe de la Violette 2024 (TOULOUSE/FRA) |
| Argent Solo Ice Dance | Celkové | 41.85 | Coupe de la Violette 2024 (TOULOUSE/FRA) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 23.11 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Volný tanec | 21.80 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Celkové | 41.90 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 20.90 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Volný tanec | 19.95 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Celkové | 40.85 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Pre-Bronze Plus | Povinný tanec | 18.76 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Volný tanec | 22.42 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Celkové | 36.40 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Preparatoire Plus Niveau 2 | Povinný tanec | 15.12 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| Preparatoire Plus Niveau 2 | Volný tanec | 13.72 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| Preparatoire Plus Niveau 2 | Celkové | 28.84 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd (FRA) |
| Préparatoire Plus | N2-DANSE-LIBRE | 11.32 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Préparatoire Plus N2 | Povinný tanec | 14.60 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Préparatoire Plus N2 | Volný tanec | 11.32 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
| Préparatoire Plus N2 | Celkové | 25.92 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde (FRA) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 7ème Cristal Niveau 2 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 18.50 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet (FRA) |
| 7ème Cristal Niveau 2 Solo Ice Dance | Celkové | 18.50 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet (FRA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.04.2024 | Coupe de la Violette 2024 TOULOUSE/FRA |
Argent Solo Ice Dance s Solo CSNDG | 1 | 41.85 |
Pattern Dance Tango 3 (23.96) Free Dance 1 (41.85)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.04.2017 | Coupe Inter-Régionale Solos 2017 FRA |
Solos Prebronze Plus s Ant SOLO | 14 | 35.38 |
Pattern Dance (Sans Kp) 14 (15.17) Free Dance 14 (20.21)
|
| 11–12.03.2017 | TIR 2 Zone Sud-Ouest - Toulouse 2016/2017 FRA |
Solos Prebronze Plus s Ant SOLO | 5 | 39.45 |
Pattern Dance (Sans Kp) 6 (17.65) Free Dance 3 (21.80)
|
| 17–18.12.2016 | Tournoi Interregional 1 - Sud Ouest - Brive - 1617 FRA |
Solos Prebronze Plus s Ant SOLO | 2 | 41.90 |
Pattern Dance (Sans Kp) 2 (23.11) Free Dance 2 (18.79)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.02.2016 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 Sud Ouest Limoges 2016 FRA |
Solos Prebronze Plus s Ant SOLO | 3 | 40.85 |
Pattern Dance (Sans Kp) 4 (20.90) Free Dance 2 (19.95)
|
| 16–17.01.2016 | Tournoi Inter-Régional 1-Zone Sud-Ouest-Brive 2016 FRA |
Solos Prebronze Plus s Ant SOLO | 6 | 33.24 |
Pattern Dance (Sans Kp) 7 (15.35) Free Dance 6 (17.89)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.03.2015 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND FRA |
Solos Pre-Bronze Plus s Ant SOLO | 17 | 33.53 |
Pattern Dance (Sans Kp) 25 (11.11) Free Dance 4 (22.42)
|
| 31.01–01.02.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 ANGLET 2015 FRA |
Solos Pre-Bronze Plus s Ant SOLO | 6 | 36.40 |
Pattern Dance (Sans Kp) 4 (18.76) Free Dance 6 (17.64)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2014 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde FRA |
Préparatoire Plus N2 s Ant SOLO | 8 | 25.92 |
Pattern Dance (Sans Kp) 6 (14.60) Free Dance 10 (11.32)
|
| 15.03.2014 | CIR2-Sud-Ouest-Brive la Gaillarde FRA |
Préparatoire Plus s Ant SOLO |
N2 - Danse Libre 10 (11.32)
|
||
| 01.02.2014 | CIR1 - Sud-Ouest - Clermont Fd FRA |
Preparatoire Plus Niveau 2 s Ant SOLO | 5 | 28.84 |
Pattern Dance (Sans Kp) 5 (15.12) Free Dance 3 (13.72)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.02–02.03.2013 | CIR2- Trophée des Arts du feu - Limoges FRA |
7ème Cristal Niveau 2 Solo Ice Dance s Ant SOLO | 1 | 16.12 |
Compulsory Dance 1 (16.12)
|
| 01.12.2012 | Championnat Inter Régional Zone Sud-Ouest - Anglet FRA |
7ème Cristal Niveau 2 Solo Ice Dance s Ant SOLO | 1 | 18.50 |
Compulsory Dance 1 (18.50)
|