fsresults

Aurelie MACY neaktivní

· FRA (12/13–16/17)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Solos Vermeil Plus Povinný tanec 22.94 TIR 1 Centre-Nord Orleans 2016/2017 (FRA) 2016/2017
Solos Vermeil Plus INTERPRETATION-DANCE 28.44 TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) 2016/2017
Solos Vermeil Plus Celkové 50.63 TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA) 2016/2017
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Solos Argent Plus Povinný tanec 24.06 COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) 2015/2016
Solos Argent Plus INTERPRETATION-DANCE 30.60 COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) 2015/2016
Solos Argent Plus Celkové 54.66 COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) 2015/2016
Solos Bronze Plus Povinný tanec 19.77 CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) 2012/2013
Solos Bronze Plus Volný tanec 24.39 CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) 2012/2013
Solos Bronze Plus Celkové 44.16 CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA) 2012/2013
Solos Novices 2 Povinný tanec 20.01 CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA) 2013/2014
Solos Novices 2 INTERPRETATION-DANCE 25.90 CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA) 2013/2014
Solos Novices 2 Celkové 45.91 CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA) 2013/2014
Solos Novices 3 Povinný tanec 17.07 COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA) 2014/2015
Solos Novices 3 INTERPRETATION-DANCE 27.20 COMPETITION NATIONALE J2 BOR 2014-2015 (FRA) 2014/2015
Solos Novices 3 Celkové 41.18 COMPETITION NATIONALE J2 BOR 2014-2015 (FRA) 2014/2015
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2016/2017

KategorieSegmentSkóreZískané na
Solos Vermeil Plus Povinný tanec 22.94 TIR 1 Centre-Nord Orleans 2016/2017 (FRA)
Solos Vermeil Plus INTERPRETATION-DANCE 28.44 TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA)
Solos Vermeil Plus Celkové 50.63 TIR 2 Centre-Nord Vitry 2016/2017 (FRA)

Nejlepší výsledky 2015/2016

KategorieSegmentSkóreZískané na
Solos Argent Plus Povinný tanec 24.06 COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA)
Solos Argent Plus INTERPRETATION-DANCE 30.60 COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA)
Solos Argent Plus Celkové 54.66 COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA)

Nejlepší výsledky 2014/2015

KategorieSegmentSkóreZískané na
Solos Novices 3 Povinný tanec 17.07 COMPETITION NATIONALE J1 ROUEN 2014-2015 (FRA)
Solos Novices 3 INTERPRETATION-DANCE 27.20 COMPETITION NATIONALE J2 BOR 2014-2015 (FRA)
Solos Novices 3 Celkové 41.18 COMPETITION NATIONALE J2 BOR 2014-2015 (FRA)

Nejlepší výsledky 2013/2014

KategorieSegmentSkóreZískané na
Solos Novices 2 Povinný tanec 20.01 CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA)
Solos Novices 2 INTERPRETATION-DANCE 25.90 CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA)
Solos Novices 2 Celkové 45.91 CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - 2013-2014 (FRA)

Nejlepší výsledky 2012/2013

KategorieSegmentSkóreZískané na
Solos Bronze Plus Povinný tanec 19.77 CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA)
Solos Bronze Plus Volný tanec 24.39 CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA)
Solos Bronze Plus Celkové 44.16 CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE (FRA)