fsresults

Aurora Borealis

FIN FIN · OLK (10/11–25/26)

Osobní rekord

KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Sm Novice Hopeafinaali Celkové 54.93 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2025/2026
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
KategorieSegmentSkóreZískané naSezóna
Advanced Novice Celkové 103.68 Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) 2015/2016
Advanced Novice Celkové 62.96 SPRING CUP 2019 (ITA) 2018/2019
Novice Celkové 56.33 ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN) 2018/2019
Novice Celkové 92.35 Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) 2013/2014
Sm-Novice Celkové 61.53 Tiksi Ice Club 2026 (TIkkurila/FIN) 2025/2026
Sm-Novice L1 Celkové 58.02 mlsm2vk (Espoo / HL/FIN) 2022/2023
Sm-Novice L2 Celkové 65.14 ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN) 2020/2021
Sm-Novice Lohko 1 Celkové 57.71 ML SM 2vk (Helsinki/FIN) 2023/2024
Sm-Novice Lohko 2 Celkové 58.76 ML SM-sarjat 1.VK (FIN) 2018/2019

Nejlepší výsledky 2025/2026

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm Novice Hopeafinaali Volné jízdy 54.93 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Sm Novice Hopeafinaali Celkové 54.93 ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Sm-Novice Volné jízdy 61.53 Tiksi Ice Club 2026 (TIkkurila/FIN)
Sm-Novice Celkové 61.53 Tiksi Ice Club 2026 (TIkkurila/FIN)
Sm-Novice L2 Volné jízdy 50.01 Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN)
Sm-Novice L2 Celkové 50.01 Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN)
Nejlepší výsledky z předchozích sezón

Nejlepší výsledky 2024/2025

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 61.35 Muodostelmaluistelun SM2025 (Helsinki / HL/FIN)
Sm-Novice Celkové 61.35 Muodostelmaluistelun SM2025 (Helsinki / HL/FIN)
Sm-Novice L2 Volné jízdy 54.75 ML SM-sarjojen 1vk (Jyväskylä / JyTLS/FIN)
Sm-Novice L2 Celkové 54.75 ML SM-sarjojen 1vk (Jyväskylä / JyTLS/FIN)

Nejlepší výsledky 2023/2024

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 60.60 Muodostelmaluistelun SM2024 (Turku / Kaari/FIN)
Sm-Novice Celkové 60.60 Muodostelmaluistelun SM2024 (Turku / Kaari/FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Volné jízdy 57.71 ML SM 2vk (Helsinki/FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Celkové 57.71 ML SM 2vk (Helsinki/FIN)

Nejlepší výsledky 2022/2023

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 60.62 Muodostelmaluistelun SM 2023 (Helsinki/FIN)
Sm-Novice Celkové 60.62 Muodostelmaluistelun SM 2023 (Helsinki/FIN)
Sm-Novice L1 Volné jízdy 58.02 mlsm2vk (Espoo / HL/FIN)
Sm-Novice L1 Celkové 58.02 mlsm2vk (Espoo / HL/FIN)

Nejlepší výsledky 2021/2022

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 60.11 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN)
Sm-Novice Celkové 60.11 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN)
Sm-Novice L2 Volné jízdy 56.76 mlsm1vk (Helsinki/FIN)
Sm-Novice L2 Celkové 55.73 mlsm2vk (Espoo/FIN)

Nejlepší výsledky 2020/2021

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice L2 Volné jízdy 65.14 ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN)
Sm-Novice L2 Celkové 65.14 ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN)

Nejlepší výsledky 2019/2020

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 69.79 Muodostelmaluistelun SM 2020, 29.2.-1.3.20 (FIN)
Sm-Novice L2 Volné jízdy 63.27 ML SM-sarjat 1.valinta 2.-3.11.2019 (FIN)
Sm-Novice L2 Celkové 63.27 ML SM-sarjat 1.valinta 2.-3.11.2019 (FIN)

Nejlepší výsledky 2018/2019

KategorieSegmentSkóreZískané na
Advanced Novice Volné jízdy 62.96 SPRING CUP 2019 (ITA)
Advanced Novice Celkové 62.96 SPRING CUP 2019 (ITA)
Novice Volné jízdy 56.33 ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN)
Novice Celkové 56.33 ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN)
Sm-Novice L2 Volné jízdy 59.80 ML SM-sarjojen 2.vk. 8.-9.12.18 (FIN)
Sm-Novice L2 Celkové 59.80 ML SM-sarjojen 2.vk. 8.-9.12.18 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Volné jízdy 58.76 ML SM-sarjat 1.VK (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Celkové 58.76 ML SM-sarjat 1.VK (FIN)

Nejlepší výsledky 2017/2018

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 48.60 ML SM 2018 3.-4.3.2018 (FIN)
Sm-Novice Celkové 48.60 ML SM 2018 3.-4.3.2018 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Volné jízdy 38.97 ML SM-sarjojen 1.vk. 4.-5.11.2017 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Celkové 38.97 ML SM-sarjojen 1.vk. 4.-5.11.2017 (FIN)

Nejlepší výsledky 2016/2017

KategorieSegmentSkóreZískané na
Novice Volné jízdy 38.68 ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 (FIN)
Novice Celkové 38.68 ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Volné jízdy 40.71 ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Celkové 40.71 ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 (FIN)

Nejlepší výsledky 2015/2016

KategorieSegmentSkóreZískané na
Advanced Novice Volné jízdy 52.37 Leon Lurje Trophy 2016 (SWE)
Advanced Novice Celkové 103.68 Leon Lurje Trophy 2016 (SWE)
Sm-Novice Volné jízdy 54.06 ML SM-kilpailut 27.-28.2.2016 (FIN)
Sm-Novice Celkové 54.06 ML SM-kilpailut 27.-28.2.2016 (FIN)

Nejlepší výsledky 2014/2015

KategorieSegmentSkóreZískané na
Advanced Novice Volné jízdy 47.59 Leon Lurje Trophy - 2015 - ISU (SWE)
Advanced Novice Celkové 93.14 Leon Lurje Trophy - 2015 - ISU (SWE)
Novice Volné jízdy 45.23 ML SM 2015 -kilpailut (FIN)
Novice Celkové 45.23 ML SM 2015 -kilpailut (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Volné jízdy 47.23 ML SM-sarjojen 2.vk. 13-.14.12.2014 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Celkové 47.23 ML SM-sarjojen 2.vk. 13-.14.12.2014 (FIN)

Nejlepší výsledky 2013/2014

KategorieSegmentSkóreZískané na
Novice Volné jízdy 47.37 Leon Lurje Trophy 2014 (SWE)
Novice Celkové 92.35 Leon Lurje Trophy 2014 (SWE)
Sm-Novice Volné jízdy 48.49 ML SM 2014 22.-23.2.2014 (FIN)
Sm-Novice Celkové 48.49 ML SM 2014 22.-23.2.2014 (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Volné jízdy 49.75 ML 2. SM-sarjojen valinta 6.-8.12.2013 (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Celkové 49.75 ML 2. SM-sarjojen valinta 6.-8.12.2013 (FIN)

Nejlepší výsledky 2012/2013

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 39.42 SM-kilpailut 23.-24.2.2013 (FIN)
Sm-Novice Celkové 39.42 SM-kilpailut 23.-24.2.2013 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Volné jízdy 39.98 SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 1.vk.9.-11.11.12 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Celkové 39.39 SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 (FIN)

Nejlepší výsledky 2011/2012

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 44.02 ML SM-kilpailut 24.-26.2.2012 (FIN)
Sm-Novice Celkové 44.02 ML SM-kilpailut 24.-26.2.2012 (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Volné jízdy 39.62 ML SM-sarjojen 2. vk. 6.-8.1.2012 (FIN)
Sm-Novice Lohko 1 Celkové 39.62 ML SM-sarjojen 2. vk. 6.-8.1.2012 (FIN)

Nejlepší výsledky 2010/2011

KategorieSegmentSkóreZískané na
Sm-Novice Volné jízdy 42.00 ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 (FIN)
Sm-Novice Celkové 42.00 ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Volné jízdy 40.70 ML SM-sarjojen 1. vk. 12.-14.11.2010 (FIN)
Sm-Novice Lohko 2 Celkové 40.70 ML SM-sarjojen 1. vk. 12.-14.11.2010 (FIN)