Ava GRUN Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | Povinný tanec | 16.19 | Crystal Skate Spring 2026 (Tallinn/EST) | 2025/2026 |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | Volný tanec | 25.25 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) | 2024/2025 |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | PD-EUROPEAN-WALTZ-WITH-KEY-POINTS | 11.60 | International Solo Dance Epinal 2025 (Epinal/FRA) | 2025/2026 |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | EUROPEAN-WALTZ-WITH-KEY-POINTS | 9.89 | Unicorn Dance Trophy 2026 (Hoorn/NED) | 2025/2026 |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | PATTERN-FOXTROT | 14.33 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) | 2024/2025 |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | PD-TANGO-WITH-KEY-POINTS | 11.43 | International Solo Dance Epinal 2025 (Epinal/FRA) | 2025/2026 |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | KILLIAN | 15.72 | Cape Inter-Provincial Championships 2024 (Cape Town/RSA) | 2024/2025 |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | AMERICAN-WALTZ | 14.38 | Cape Inter-Provincial Championships 2024 (Cape Town/RSA) | 2024/2025 |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | TANGO-WITH-KEY-POINTS | 9.71 | Unicorn Dance Trophy 2026 (Hoorn/NED) | 2025/2026 |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | PATTERN-AMERICAN-WALTZ | 16.46 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) | 2024/2025 |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | Celkové | 56.04 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) | 2024/2025 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls | Celkové | 24.30 | Cape Inter-Provincial Championships 2024 (Cape Town/RSA) | 2024/2025 |
| Division A | PRE-NOVICE-GIRLS-COMPONENT-PROGRAM | 12.68 | Gauteng Provincial Championship (Tshwane/RSA) | 2022/2023 |
| Division A Pre-Novice Girls | Celkové | 32.03 | Gauteng Provincial Championship (Tshwane/RSA) | 2022/2023 |
| Intermediate Novice Girls | Celkové | 26.52 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) | 2024/2025 |
| Intermediate Novice Girls Intermediate Novice | Volné jízdy | 25.87 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) | 2024/2025 |
| Intermediate Novice Ice Dance s n A | Volný tanec | 24.67 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) | 2024/2025 |
| Intermediate Novice Ice Dance s n A | INTERMEDIATE-NOVICE-SOLO-PATTERN-AMERICAN-WALTZ | 15.05 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) | 2024/2025 |
| Intermediate Novice Ice Dance s n A | INTERMEDIATE-NOVICE-SOLO-KILLIAN | 14.99 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) | 2024/2025 |
| Intermediate Novice Ice Dance s n A | Celkové | 54.71 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) | 2024/2025 |
| Intermediate Novice Intermediate Novice Solo Ice Dance | Volný tanec | 25.18 | Cape Inter-Provincial Championships 2024 (Cape Town/RSA) | 2024/2025 |
| Juvenile Girls | Celkové | 19.19 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2022 (RSA) | 2021/2022 |
| Juvenile Girls Competitive | Celkové | 10.10 | SA National Figure Skating Championships 2021 (RSA) | 2019/2020 |
| Juvenile Girls High Performance | Celkové | 14.38 | 2022 SA National Figure Skating Championships (RSA) | 2021/2022 |
| Pre Novice Free Program | Celkové | 20.97 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2023 (GAUTENG/RSA) | 2022/2023 |
| Pre Novice Girls | COMPETITIVE-COMPONENT-PRE-NOVICE-GIRLS-COMPETITIVE-COMPONENT | 14.00 | SAFSA National Championships 2023 (Pretoria/RSA) | 2022/2023 |
| Pre Novice Girls Competitive Component | Celkové | 14.00 | SAFSA National Championships 2023 (Pretoria/RSA) | 2022/2023 |
| Pre Novice Girls Competitive Free Program | Celkové | 23.41 | SAFSA National Championships 2023 (Pretoria/RSA) | 2022/2023 |
| Pre Novice Girls Competitive Free Program Pre Novice Competitive | Volné jízdy | 23.41 | SAFSA National Championships 2023 (Pretoria/RSA) | 2022/2023 |
| Pre Novice Girls Component | Celkové | 12.00 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) | 2023/2024 |
| Pre Novice Girls Final | Celkové | 12.68 | Gauteng Provincial Championship (Tshwane/RSA) | 2022/2023 |
| Pre Novice Girls Free | PRE-NOVICE-GIRLS-FREE | 23.51 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) | 2023/2024 |
| Pre Novice Girls Free | Celkové | 23.51 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) | 2023/2024 |
| Pre Novice Girls Free Pre Novice | Volné jízdy | 23.51 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) | 2023/2024 |
| Pre Novice Short Program | Celkové | 12.00 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2023 (GAUTENG/RSA) | 2022/2023 |
| Pre Novice Solo Ice Dance | Volný tanec | 17.44 | SA National Championship 2024 (Cape Town/RSA) | 2023/2024 |
| Pre Novice Solo Ice Dance | FOURTEEN-STEP | 9.02 | SA National Championship 2024 (Cape Town/RSA) | 2023/2024 |
| Pre Novice Solo Ice Dance | PRE-NOVICE-SOLO-WILLOW-WALTZ | 8.76 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) | 2023/2024 |
| Pre Novice Solo Ice Dance | ICE-DANCE-PRE-NOVICE-SOLO-WILLOW-WALTZ | 8.76 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) | 2023/2024 |
| Pre Novice Solo Ice Dance | ICE-DANCE-PRE-NOVICE-SOLO-FREE | 17.27 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) | 2023/2024 |
| Pre Novice Solo Ice Dance | PRE-NOVICE-SOLO-FREE | 17.27 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) | 2023/2024 |
| Pre Novice Solo Ice Dance | PRE-NOVICE-SOLO-TANGO-CANASTA | 10.23 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) | 2023/2024 |
| Pre Novice Solo Ice Dance | ICE-DANCE-PRE-NOVICE-SOLO-TANGO-CANASTA | 10.23 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) | 2023/2024 |
| Pre Novice Solo Ice Dance | TANGO-CANASTA | 9.88 | SA National Championship 2024 (Cape Town/RSA) | 2023/2024 |
| Pre Novice Solo Ice Dance | Celkové | 36.34 | SA National Championship 2024 (Cape Town/RSA) | 2023/2024 |
| Pre-Novice Girls | Volné jízdy | 19.70 | Cape Inter Provincial Championship 2023 (Cape Town/RSA) | 2023/2024 |
| Pre-Novice Girls | COMPONENT | 13.62 | Cape Inter Provincial Championship 2023 (Cape Town/RSA) | 2023/2024 |
| Pre-Novice Girls | Celkové | 13.62 | Cape Inter Provincial Championship 2023 (Cape Town/RSA) | 2023/2024 |
| Pre-Novice Girls Components | Celkové | 17.00 | KZN Inter Provincial 2022 (RSA) | 2022/2023 |
| Pre-Novice Girls High Performance | Celkové | 26.26 | SA National Championship 2024 (Cape Town/RSA) | 2023/2024 |
| Pre-Novice Girls High Performance Component | Celkové | 14.00 | SA National Championship 2024 (Cape Town/RSA) | 2023/2024 |
| Pre_Novice Girls Free | SKA | 18.44 | KZN Inter Provincial 2022 (RSA) | 2022/2023 |
| Prenovice Girls | Celkové | 17.09 | Cape Inter Provincial 2022 (Cape Town/RSA) | 2022/2023 |
| Sparrows Girls | Celkové | 10.23 | Gauteng Inter-Provincial Figure Skating Championsh (RSA) | 2020/2021 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls | Volné jízdy | 19.81 | Crystal Skate Spring 2026 (Tallinn/EST) |
| Basic Novice Girls | Celkové | 19.81 | Crystal Skate Spring 2026 (Tallinn/EST) |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | Povinný tanec | 16.19 | Crystal Skate Spring 2026 (Tallinn/EST) |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | Volný tanec | 24.49 | Crystal Skate Spring 2026 (Tallinn/EST) |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | PD-EUROPEAN-WALTZ-WITH-KEY-POINTS | 11.60 | International Solo Dance Epinal 2025 (Epinal/FRA) |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | TANGO-WITH-KEY-POINTS | 9.71 | Unicorn Dance Trophy 2026 (Hoorn/NED) |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | EUROPEAN-WALTZ-WITH-KEY-POINTS | 9.89 | Unicorn Dance Trophy 2026 (Hoorn/NED) |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | PD-TANGO-WITH-KEY-POINTS | 11.43 | International Solo Dance Epinal 2025 (Epinal/FRA) |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | Celkové | 55.43 | Crystal Skate Spring 2026 (Tallinn/EST) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls | Volné jízdy | 24.30 | Cape Inter-Provincial Championships 2024 (Cape Town/RSA) |
| Basic Novice Girls | Celkové | 24.30 | Cape Inter-Provincial Championships 2024 (Cape Town/RSA) |
| Intermediate Novice Girls | Volné jízdy | 26.52 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) |
| Intermediate Novice Girls | Celkové | 26.52 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) |
| Intermediate Novice Girls Intermediate Novice | Volné jízdy | 25.87 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) |
| Intermediate Novice Ice Dance s n A | Volný tanec | 24.67 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) |
| Intermediate Novice Ice Dance s n A | INTERMEDIATE-NOVICE-SOLO-PATTERN-AMERICAN-WALTZ | 15.05 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) |
| Intermediate Novice Ice Dance s n A | INTERMEDIATE-NOVICE-SOLO-KILLIAN | 14.99 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) |
| Intermediate Novice Ice Dance s n A | Celkové | 54.71 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2025 (Tshwane/RSA) |
| Intermediate Novice Intermediate Novice Solo Ice Dance | Volný tanec | 25.18 | Cape Inter-Provincial Championships 2024 (Cape Town/RSA) |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | Volný tanec | 25.25 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | KILLIAN | 15.72 | Cape Inter-Provincial Championships 2024 (Cape Town/RSA) |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | PATTERN-FOXTROT | 14.33 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | AMERICAN-WALTZ | 14.38 | Cape Inter-Provincial Championships 2024 (Cape Town/RSA) |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | PATTERN-AMERICAN-WALTZ | 16.46 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) |
| Intermediate Novice Solo Ice Dance | Celkové | 56.04 | Central Gauteng Provincial Championships 2024 (Johannesburg/RSA) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Pre Novice Girls Component | PRE-NOVICE-GIRLS-COMPONENT | 12.00 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) |
| Pre Novice Girls Component | Celkové | 12.00 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) |
| Pre Novice Girls Free | PRE-NOVICE-GIRLS-FREE | 23.51 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) |
| Pre Novice Girls Free | Celkové | 23.51 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) |
| Pre Novice Girls Free Pre Novice | Volné jízdy | 23.51 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) |
| Pre Novice Solo Ice Dance | Volný tanec | 17.44 | SA National Championship 2024 (Cape Town/RSA) |
| Pre Novice Solo Ice Dance | FOURTEEN-STEP | 9.02 | SA National Championship 2024 (Cape Town/RSA) |
| Pre Novice Solo Ice Dance | PRE-NOVICE-SOLO-WILLOW-WALTZ | 8.76 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) |
| Pre Novice Solo Ice Dance | PRE-NOVICE-SOLO-FREE | 17.27 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) |
| Pre Novice Solo Ice Dance | ICE-DANCE-PRE-NOVICE-SOLO-FREE | 17.27 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) |
| Pre Novice Solo Ice Dance | ICE-DANCE-PRE-NOVICE-SOLO-TANGO-CANASTA | 10.23 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) |
| Pre Novice Solo Ice Dance | ICE-DANCE-PRE-NOVICE-SOLO-WILLOW-WALTZ | 8.76 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) |
| Pre Novice Solo Ice Dance | PRE-NOVICE-SOLO-TANGO-CANASTA | 10.23 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2024 (Pretoria/RSA) |
| Pre Novice Solo Ice Dance | TANGO-CANASTA | 9.88 | SA National Championship 2024 (Cape Town/RSA) |
| Pre Novice Solo Ice Dance | Celkové | 36.34 | SA National Championship 2024 (Cape Town/RSA) |
| Pre-Novice Girls | Volné jízdy | 19.70 | Cape Inter Provincial Championship 2023 (Cape Town/RSA) |
| Pre-Novice Girls | COMPONENT | 13.62 | Cape Inter Provincial Championship 2023 (Cape Town/RSA) |
| Pre-Novice Girls | Celkové | 13.62 | Cape Inter Provincial Championship 2023 (Cape Town/RSA) |
| Pre-Novice Girls High Performance | Volné jízdy | 26.26 | SA National Championship 2024 (Cape Town/RSA) |
| Pre-Novice Girls High Performance | Celkové | 26.26 | SA National Championship 2024 (Cape Town/RSA) |
| Pre-Novice Girls High Performance Component | PROGRAM | 14.00 | SA National Championship 2024 (Cape Town/RSA) |
| Pre-Novice Girls High Performance Component | Celkové | 14.00 | SA National Championship 2024 (Cape Town/RSA) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Division A | PRE-NOVICE-GIRLS-COMPONENT-PROGRAM | 12.68 | Gauteng Provincial Championship (Tshwane/RSA) |
| Division A Pre-Novice Girls | Volné jízdy | 19.35 | Gauteng Provincial Championship (Tshwane/RSA) |
| Division A Pre-Novice Girls | Celkové | 32.03 | Gauteng Provincial Championship (Tshwane/RSA) |
| Pre Novice Free Program | DIVISION-A | 20.97 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2023 (GAUTENG/RSA) |
| Pre Novice Free Program | Celkové | 20.97 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2023 (GAUTENG/RSA) |
| Pre Novice Girls | COMPETITIVE-COMPONENT-PRE-NOVICE-GIRLS-COMPETITIVE-COMPONENT | 14.00 | SAFSA National Championships 2023 (Pretoria/RSA) |
| Pre Novice Girls Competitive Component | Celkové | 14.00 | SAFSA National Championships 2023 (Pretoria/RSA) |
| Pre Novice Girls Competitive Free Program | Celkové | 23.41 | SAFSA National Championships 2023 (Pretoria/RSA) |
| Pre Novice Girls Competitive Free Program Pre Novice Competitive | Volné jízdy | 23.41 | SAFSA National Championships 2023 (Pretoria/RSA) |
| Pre Novice Girls Final | PRE-NOVICE-COMPONENT | 12.68 | Gauteng Provincial Championship (Tshwane/RSA) |
| Pre Novice Girls Final | Celkové | 12.68 | Gauteng Provincial Championship (Tshwane/RSA) |
| Pre Novice Short Program | DIVISION-A | 12.00 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2023 (GAUTENG/RSA) |
| Pre Novice Short Program | Celkové | 12.00 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2023 (GAUTENG/RSA) |
| Pre-Novice Girls Components | PRE-NOVICE-GIRLS-COMPONENT-PROGRAMS | 17.00 | KZN Inter Provincial 2022 (RSA) |
| Pre-Novice Girls Components | Celkové | 17.00 | KZN Inter Provincial 2022 (RSA) |
| Pre_Novice Girls Free | SKA | 18.44 | KZN Inter Provincial 2022 (RSA) |
| Pre_Novice Girls Free | Celkové | 18.44 | KZN Inter Provincial 2022 (RSA) |
| Prenovice Girls | Volné jízdy | 17.09 | Cape Inter Provincial 2022 (Cape Town/RSA) |
| Prenovice Girls | Celkové | 17.09 | Cape Inter Provincial 2022 (Cape Town/RSA) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Volné jízdy | 19.19 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2022 (RSA) |
| Juvenile Girls | Celkové | 19.19 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2022 (RSA) |
| Juvenile Girls High Performance | JUVENILE-GIRLS-HIGH-PERFORMANCE | 14.38 | 2022 SA National Figure Skating Championships (RSA) |
| Juvenile Girls High Performance | Celkové | 14.38 | 2022 SA National Figure Skating Championships (RSA) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Sparrows Girls | Volné jízdy | 10.23 | Gauteng Inter-Provincial Figure Skating Championsh (RSA) |
| Sparrows Girls | Celkové | 10.23 | Gauteng Inter-Provincial Figure Skating Championsh (RSA) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls Competitive | Volné jízdy | 10.10 | SA National Figure Skating Championships 2021 (RSA) |
| Juvenile Girls Competitive | Celkové | 10.10 | SA National Figure Skating Championships 2021 (RSA) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–29.03.2026 | Unicorn Dance Trophy 2026 Hoorn/NED |
Intermediate Novice Solo Ice Dance | 8 | 38.87 |
European Waltz (With Key Points) 8 (9.89) Tango (With Key Points) 7 (9.71) Free Dance 7 (19.27)
|
| 20–22.03.2026 | Crystal Skate Spring 2026 Tallinn/EST |
Intermediate Novice Solo Ice Dance | 2 | 55.43 |
Pattern Dance (European Waltz) 2 (14.75) Pattern Dance (Tango) 1 (16.19) Free Dance 2 (24.49)
|
| 20–22.03.2026 | Crystal Skate Spring 2026 Tallinn/EST |
Basic Novice Girls | 16 | 19.81 |
Free Skating 16 (19.81)
|
| 05–07.12.2025 | International Solo Dance Epinal 2025 Epinal/FRA |
Intermediate Novice Solo Ice Dance | 16 | 43.65 |
PD European Waltz (With Key Points) 16 (11.60) PD Tango (With Key Points) 17 (11.43) Free Dance 16 (20.62)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
Sezóna 2023/2024
Sezóna 2022/2023
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.05.2022 | 2022 SA National Figure Skating Championships Nat. 6 RSA |
Juvenile Girls High Performance | 6 | 14.38 |
Juvenile Girls High Performance 6 (14.38)
|
| 13–14.03.2022 | Gauteng Inter-Provincial Championships 2022 RSA |
Juvenile Girls | 3 | 19.19 |
Free Skating 3 (19.19)
|
| 06.02.2022 | GNFSA Provincials 2022 RSA |
Juvenile Girls | 4 | 15.79 |
Free Skating 4 (15.79)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.04.2021 | Gauteng Inter-Provincial Figure Skating Championsh RSA |
Sparrows Girls | 1 | 10.23 |
Free Skating 1 (10.23)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.06.2021 | SA National Figure Skating Championships 2021 Nat. 5 RSA |
Juvenile Girls Competitive | 5 | 10.10 |
Free Skating 5 (10.10)
|