Benjamin REITERER neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 25.97 | 7. HIPPOLYT - CUP ST.PÖLTEN (AUT) | 2016/2017 |
| Junior Men | Volné jízdy | 55.76 | HIPPOLYT-CUP ST.PÖLTEN (AUT) | 2015/2016 |
| Junior Men | Celkové | 71.97 | 8. Hippolyt Cup 2018 (AUT) | 2017/2018 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novice A Boys | Celkové | 18.89 | 6th SANTA CLAUS CUP 2012 - ISU (HUN) | 2012/2013 |
| Basic Novices B Boys (1.7.1998 - 30.6.2000) | Celkové | 22.59 | SKATE CELJE 2013 (SLO) | 2013/2014 |
| Basic Novices B Boys (Debs) 1999/2000 | Celkové | 17.99 | SKATE CELJE 2012 (SLO) | 2012/2013 |
| Österr.juniorenmeisterschaft Men | Krátce program | 26.38 | ÖSTERR. STAATS-MEISTERSCHAFTEN 2017 (AUT) | 2016/2017 |
| Österr.juniorenmeisterschaft Men | Volné jízdy | 51.29 | ÖSTERR. STAATS-MEISTERSCHAFTEN 2017 (AUT) | 2016/2017 |
| Österr.juniorenmeisterschaft Men | Celkové | 77.67 | ÖSTERR. STAATS-MEISTERSCHAFTEN 2017 (AUT) | 2016/2017 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 24.59 | 33. Kasermandl-Laufen 2018 (AUT) |
| Junior Men | Volné jízdy | 47.75 | 8. Hippolyt Cup 2018 (AUT) |
| Junior Men | Celkové | 71.97 | 8. Hippolyt Cup 2018 (AUT) |
| Österr.juniorenmeisterschaft Men | Krátce program | 26.00 | ÖSTERR. STAATS-MEISTERSCHAFTEN 2018 (AUT) |
| Österr.juniorenmeisterschaft Men | Volné jízdy | 45.62 | ÖSTERR. STAATS-MEISTERSCHAFTEN 2018 (AUT) |
| Österr.juniorenmeisterschaft Men | Celkové | 71.62 | ÖSTERR. STAATS-MEISTERSCHAFTEN 2018 (AUT) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Krátce program | 25.97 | 7. HIPPOLYT - CUP ST.PÖLTEN (AUT) |
| Junior Men | Volné jízdy | 49.95 | POKAL STAJERSKE 2017 (SLO) |
| Junior Men | Celkové | 70.99 | POKAL STAJERSKE 2017 (SLO) |
| Österr.juniorenmeisterschaft Men | Krátce program | 26.38 | ÖSTERR. STAATS-MEISTERSCHAFTEN 2017 (AUT) |
| Österr.juniorenmeisterschaft Men | Volné jízdy | 51.29 | ÖSTERR. STAATS-MEISTERSCHAFTEN 2017 (AUT) |
| Österr.juniorenmeisterschaft Men | Celkové | 77.67 | ÖSTERR. STAATS-MEISTERSCHAFTEN 2017 (AUT) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Volné jízdy | 55.76 | HIPPOLYT-CUP ST.PÖLTEN (AUT) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Basic Novices B Boys (1.7.1998 - 30.6.2000) | Volné jízdy | 22.59 | SKATE CELJE 2013 (SLO) |
| Basic Novices B Boys (1.7.1998 - 30.6.2000) | Celkové | 22.59 | SKATE CELJE 2013 (SLO) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Basic Novice A Boys | Volné jízdy | 18.89 | 6th SANTA CLAUS CUP 2012 - ISU (HUN) |
| Basic Novice A Boys | Celkové | 18.89 | 6th SANTA CLAUS CUP 2012 - ISU (HUN) |
| Basic Novices B Boys (Debs) 1999/2000 | Volné jízdy | 17.99 | SKATE CELJE 2012 (SLO) |
| Basic Novices B Boys (Debs) 1999/2000 | Celkové | 17.99 | SKATE CELJE 2012 (SLO) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.03.2018 | 8. Hippolyt Cup 2018 AUT |
Junior Men | 5 | 71.97 |
Short Program 5 (24.22) Free Skating 5 (47.75)
|
| 04–06.01.2018 | 33. Kasermandl-Laufen 2018 AUT |
Junior Men | ODS |
Short Program 4 (24.59)
|
|
| 13–16.12.2017 | ÖSTERR. STAATS-MEISTERSCHAFTEN 2018 Nat. 4 AUT |
Österr.juniorenmeisterschaft Men | 4 | 71.62 |
Short Program 5 (26.00) Free Skating 4 (45.62)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.03–01.04.2017 | 7. HIPPOLYT - CUP ST.PÖLTEN AUT |
Junior Men | 4 | 63.57 |
Short Program 4 (25.97) Free Skating 4 (37.60)
|
| 26.02.2017 | POKAL STAJERSKE 2017 SLO |
Junior Men | 1 | 70.99 |
Short Program 1 (21.04) Free Skating 1 (49.95)
|
| 14–17.12.2016 | ÖSTERR. STAATS-MEISTERSCHAFTEN 2017 Nat. 7 AUT |
Österr.juniorenmeisterschaft Men | 7 | 77.67 |
Short Program 5 (26.38) Free Skating 7 (51.29)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.02.2016 | HIPPOLYT-CUP ST.PÖLTEN AUT |
Junior Men |
Free Skating 2 (55.76)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–28.02.2015 | HELLMUT SEIBT MEMORIAL (Interclub Competition) AUT |
Basic Novice B Boys | |||
| 11–14.11.2014 | 41. LEO SCHEU MEMORIAL 2014 AUT |
Basic Novice B Boys |
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–17.11.2013 | SKATE CELJE 2013 SLO |
Basic Novices B Boys (1.7.1998 - 30.6.2000) | 3 | 22.59 |
Free Skating 3 (22.59)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–09.12.2012 | 6th SANTA CLAUS CUP 2012 - ISU HUN |
Basic Novice A Boys | 7 | 18.89 |
Free Skating 7 (18.89)
|
| 15–18.11.2012 | SKATE CELJE 2012 SLO |
Basic Novices B Boys (Debs) 1999/2000 | 4 | 17.99 |
Free Skating 4 (17.99)
|