Briljantit Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Novice | Celkové | 32.75 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) | 2025/2026 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| ISU Novice Lohko 1 | Celkové | 28.05 | ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) | 2025/2026 |
| Kansalliset Minorit Lohko 2 | Celkové | 27.30 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN) | 2012/2013 |
| L1 Novice Mupi | Celkové | 41.94 | Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) | 2023/2024 |
| Lohko 1 Novice Mupi | Celkové | 51.44 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) | 2023/2024 |
| Minorit | Celkové | 23.12 | ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN) | 2013/2014 |
| Minorit Lohko 1 | Celkové | 15.28 | ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN) | 2016/2017 |
| Novice | Celkové | 48.76 | Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Novice L1 | Celkové | 41.44 | Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) | 2022/2023 |
| Novice L1 Mupi | Celkové | 47.42 | ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN) | 2020/2021 |
| Novice L2 | Celkové | 29.51 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) | 2024/2025 |
| Novice L2 Mupi | Celkové | 49.41 | ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) | 2021/2022 |
| Novice Mupi | Celkové | 58.00 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) | 2021/2022 |
| Novice Mupi L1 | Celkové | 41.53 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) | 2025/2026 |
| Novice Mupi L2 | Celkové | 47.21 | ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN) | 2024/2025 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| ISU Novice Lohko 1 | Volné jízdy | 28.05 | ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) |
| ISU Novice Lohko 1 | Celkové | 28.05 | ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) |
| Novice | Volné jízdy | 32.75 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) |
| Novice | Celkové | 32.75 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) |
| Novice Mupi L1 | Volné jízdy | 41.53 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Novice Mupi L1 | Celkové | 41.53 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice | Volné jízdy | 30.14 | ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN) |
| Novice | Celkové | 30.14 | ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN) |
| Novice L2 | Volné jízdy | 29.51 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Novice L2 | Celkové | 29.51 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Novice Mupi | Volné jízdy | 44.92 | EVT Pikkujoulukilpailu 2024 (Vantaa/FIN) |
| Novice Mupi | Celkové | 44.92 | EVT Pikkujoulukilpailu 2024 (Vantaa/FIN) |
| Novice Mupi L2 | Volné jízdy | 47.21 | ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN) |
| Novice Mupi L2 | Celkové | 47.21 | ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| L1 Novice Mupi | Volné jízdy | 41.94 | Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) |
| L1 Novice Mupi | Celkové | 41.94 | Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Lohko 1 Novice Mupi | Volné jízdy | 51.44 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Lohko 1 Novice Mupi | Celkové | 51.44 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Novice Mupi | Volné jízdy | 57.57 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
| Novice Mupi | Celkové | 57.57 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice | Volné jízdy | 48.76 | Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) |
| Novice | Celkové | 48.76 | Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) |
| Novice L1 | Volné jízdy | 41.44 | Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) |
| Novice L1 | Celkové | 41.44 | Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice L2 Mupi | Volné jízdy | 49.41 | ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) |
| Novice L2 Mupi | Celkové | 49.41 | ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 (FIN) |
| Novice Mupi | Volné jízdy | 58.00 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Novice Mupi | Celkové | 58.00 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Novice L1 Mupi | Volné jízdy | 47.42 | ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN) |
| Novice L1 Mupi | Celkové | 47.42 | ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Minorit | Volné jízdy | 19.47 | ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN) |
| Minorit | Celkové | 19.47 | ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN) |
| Minorit Lohko 1 | Volné jízdy | 15.28 | ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN) |
| Minorit Lohko 1 | Celkové | 15.28 | ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Minorit | Volné jízdy | 21.66 | Kansallisten sarjojen 2. vk 6.2.2016 Lohko2 (FIN) |
| Minorit | Celkové | 21.66 | Kansallisten sarjojen 2. vk 6.2.2016 Lohko2 (FIN) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Minorit | Volné jízdy | 23.12 | ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN) |
| Minorit | Celkové | 23.12 | ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Kansalliset Minorit Lohko 2 | Volné jízdy | 27.30 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN) |
| Kansalliset Minorit Lohko 2 | Celkové | 27.30 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k Helsinki/FIN |
Novice | 2 | 32.75 |
Free Skating 2 (32.75)
|
| 14–15.02.2026 | Tiksi Ice Club 2026 TIkkurila/FIN |
Novice | 13 | 23.34 |
Free Skating 13 (23.34)
|
| 06.02.2026 | Kevatkilpailu ESPOO/FIN |
Novice | 2 | 31.57 |
Free Skating 2 (31.57)
|
| 31.01–01.02.2026 | ML Kans 2K ISU Lahti/FIN |
ISU Novice Lohko 1 | 10 | 28.05 |
Free Skating 10 (28.05)
|
| 17.01.2026 | ML PK-Aluemestaruus 2026 Espoo/FIN |
Novice | 8 | 26.77 |
Free Skating 8 (26.77)
|
| 29.11.2025 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) Kouvola / KKJT/FIN |
Novice Mupi L1 | 8 | 41.53 |
Free Skating 8 (41.53)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.03.2025 | ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF Helsinki/FIN |
Novice | 12 | 30.14 |
Free Skating 12 (30.14)
|
| 15–16.02.2025 | ML Tiksi IceClub 2025 Vantaa/FIN |
Novice | 11 | 19.56 |
Free Skating 11 (19.56)
|
| 25–26.01.2025 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 Seinäjoki / SeiTL/FIN |
Novice L2 | 6 | 29.51 |
Free Skating 6 (29.51)
|
| 11–12.01.2025 | Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 Helsinki/FIN |
Novice | 3 | 28.03 |
Free Skating 3 (28.03)
|
| 30.11.2024 | EVT Pikkujoulukilpailu 2024 Vantaa/FIN |
Novice Mupi | 8 | 44.92 |
Free Skating 8 (44.92)
|
| 24.11.2024 | ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI Vantaa/FIN |
Novice Mupi L2 | 6 | 47.21 |
Free Skating 6 (47.21)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2024 | Lahti Synchro 2024 Lahti/FIN |
Novice Mupi | 1 | 57.57 |
Free Skating 1 (57.57)
|
| 04.02.2024 | Tappara Synchro seurakilpailu Tampere / TapTL/FIN |
Novice Mupi | 6 | 47.83 |
Free Skating 6 (47.83)
|
| 20–21.01.2024 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 Kerava / KeMu/FIN |
Lohko 1 Novice Mupi | 6 | 51.44 |
Free Skating 6 (51.44)
|
| 25.11.2023 | Pikkujoulukilpailut 2023 Vantaa/FIN |
Novice Mupi | 7 | 44.44 |
Free Skating 7 (44.44)
|
| 18.11.2023 | Kansalliset 1k mupi Kouvola / KKJT/FIN |
L1 Novice Mupi | 6 | 41.94 |
Free Skating 6 (41.94)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2023 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit Turku / Kaari/FIN |
Novice | 3 | 48.45 |
Free Skating 3 (48.45)
|
| 11–12.02.2023 | Tiksi Ice Club 2023 VANTAA/FIN |
Novice | 9 | 48.76 |
Free Skating 9 (48.76)
|
| 14.01.2023 | AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 VANTAA/FIN |
Novice | 9 | 42.89 |
Free Skating 9 (42.89)
|
| 20.11.2022 | Kansallisten sarjojen 1.kilpailu Lappeenranta/FIN |
Novice L1 | 10 | 41.44 |
Free Skating 10 (41.44)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2022 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu FIN |
Novice Mupi | 1 | 58.00 |
Free Skating 1 (58.00)
|
| 29–30.01.2022 | MLkans2vkNov FIN |
Novice L2 Mupi | 7 | 44.34 |
Free Skating 7 (44.34)
|
| 20–21.11.2021 | ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 FIN |
Novice L2 Mupi | 6 | 49.41 |
Free Skating 6 (49.41)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.11.2020 | ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 FIN |
Novice L1 Mupi | 7 | 47.42 |
Free Skating 7 (47.42)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2017 | ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 FIN |
Minorit | 20 | 19.47 |
Free Skating 20 (19.47)
|
| 11–12.02.2017 | ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 FIN |
Minorit Lohko 1 | 10 | 15.28 |
Free Skating 10 (15.28)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.03.2016 | ML KANS. SARJOJEN 3. KILPAILU FIN |
Minorit | 21 | 20.01 |
Free Skating 21 (20.01)
|
| 06.02.2016 | Kansallisten sarjojen 2. vk 6.2.2016 Lohko2 FIN |
Minorit | 11 | 21.66 |
Free Skating 11 (21.66)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–23.03.2014 | ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU FIN |
Minorit | 17 | 23.12 |
Free Skating 17 (23.12)
|
| 25.01.2014 | ML kans. sarjojen 2. vk 25.-26.1.2014 L1 FIN |
Minorit | 9 | 19.03 |
Free Skating 9 (19.03)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2013 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk FIN |
Kansalliset Minorit Lohko 2 | 7 | 27.30 |
Free Skating 7 (27.30)
|
Sezóna 2010/2011
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.12.2010 | ML 2. lohkon 1. kilpailu 12.12.2010 FIN |
Tulokkaat |