Chiara REGLI neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Jugend (U13) Girls | Krátce program | 22.02 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Jugend (U13) Girls | Volné jízdy | 30.92 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Jugend (U13) Girls | Celkové | 52.94 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Jugend A Girls | Celkové | 33.39 | Eulach Cup 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Junior Sev Women | Krátce program | 32.24 | Dreitannencup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Junior Sev Women | Volné jízdy | 61.46 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Sev Women | Celkové | 89.18 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Women | Krátce program | 35.04 | Heiko Fischer Trophy 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Junior Women | Volné jízdy | 59.58 | Heiko Fischer Trophy 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Junior Women | Celkové | 94.62 | Heiko Fischer Trophy 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Mini E Speranze | Krátce program | 16.88 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Mini E Speranze | Volné jízdy | 26.50 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Mini E Speranze | Celkové | 43.38 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Mixed Age | Krátce program | 36.29 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mixed Age | Volné jízdy | 56.86 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mixed Age | Celkové | 93.15 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mixed Age Sev Women | Krátce program | 34.27 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mixed Age Sev Women | Volné jízdy | 61.91 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mixed Age Sev Women | Celkové | 96.18 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mixed Age Women | Krátce program | 39.18 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mixed Age Women | Volné jízdy | 70.92 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mixed Age Women | Celkové | 101.72 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs A Girls | Celkové | 45.09 | Eulachcup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Sev | Celkové | 39.86 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Krátce program | 24.02 | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Volné jízdy | 41.08 | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Celkové | 65.10 | Eulach Cup 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Sev Junior Women | Krátce program | 32.83 | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Junior Women | Volné jízdy | 55.11 | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Junior Women | Celkové | 87.94 | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Mixed Age Women | Krátce program | 41.12 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mixed Age Women | Volné jízdy | 61.67 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mixed Age Women | Celkové | 102.79 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Silver Women | Celkové | 45.05 | Kolin Trophy 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Youngster Younger | Celkové | 30.97 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 (SUI) | 2010/2011 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Krátce program | 35.04 | Heiko Fischer Trophy 2019 (GER) |
| Junior Women | Volné jízdy | 59.58 | Heiko Fischer Trophy 2019 (GER) |
| Junior Women | Celkové | 94.62 | Heiko Fischer Trophy 2019 (GER) |
| Mixed Age | Krátce program | 36.29 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Mixed Age | Volné jízdy | 56.86 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Mixed Age | Celkové | 93.15 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Mixed Age Sev Women | Krátce program | 34.27 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mixed Age Sev Women | Volné jízdy | 61.91 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mixed Age Sev Women | Celkové | 96.18 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mixed Age Women | Krátce program | 39.18 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 (SUI) |
| Mixed Age Women | Volné jízdy | 70.92 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 (SUI) |
| Mixed Age Women | Celkové | 101.72 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Sev Mixed Age Women | Krátce program | 41.12 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mixed Age Women | Volné jízdy | 61.67 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mixed Age Women | Celkové | 102.79 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Sev Women | Krátce program | 29.56 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Junior Sev Women | Volné jízdy | 61.46 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Junior Sev Women | Celkové | 89.18 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Sev Women | Krátce program | 32.24 | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Junior Sev Women | Volné jízdy | 54.88 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Junior Sev Women | Celkové | 81.87 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Junior Women | Krátce program | 30.89 | Championnats romands 2017 (SUI) |
| Junior Women | Volné jízdy | 52.99 | Championnats romands 2017 (SUI) |
| Sev Junior Women | Krátce program | 32.83 | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Sev Junior Women | Volné jízdy | 55.11 | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Sev Junior Women | Celkové | 87.94 | Eulachcup 2016 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs A Girls | Volné jízdy | 45.09 | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Nachwuchs A Girls | Celkové | 45.09 | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Silver Women | Volné jízdy | 45.05 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| Silver Women | Celkové | 45.05 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Sev | Volné jízdy | 39.54 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Nachwuchs Sev | Celkové | 39.54 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Krátce program | 24.02 | Eulach Cup 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Volné jízdy | 41.08 | Eulach Cup 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Celkové | 65.10 | Eulach Cup 2014 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Jugend A Girls | Volné jízdy | 33.39 | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Jugend A Girls | Celkové | 33.39 | Eulach Cup 2013 (SUI) |
| Nachwuchs Sev | Volné jízdy | 39.86 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev | Celkové | 39.86 | 29. Säntiscup 2014 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Jugend (U13) Girls | Krátce program | 22.02 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend (U13) Girls | Volné jízdy | 30.92 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend (U13) Girls | Celkové | 52.94 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini E Speranze | Krátce program | 16.88 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) |
| Mini E Speranze | Volné jízdy | 26.50 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) |
| Mini E Speranze | Celkové | 43.38 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2010/2011
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Youngster Younger | Volné jízdy | 30.97 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 (SUI) |
| Youngster Younger | Celkové | 30.97 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 (SUI) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–15.12.2019 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Mixed Age Women Swiss Ice Skating | ODS | ||
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Mixed Age Women | ODS |
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–24.02.2019 | Heiko Fischer Trophy 2019 GER |
Junior Women | 6 | 94.62 |
Short Program 3 (35.04) Free Skating 8 (59.58)
|
| 05–06.01.2019 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 Nationals SUI |
Mixed Age Women |
Free Skating 1 (70.92) Short Program 2 (39.18)
|
||
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Mixed Age Women | 4 | 102.79 |
Short Program 3 (41.12) Free Skating 9 (61.67)
|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Mixed Age Sev Women | 4 | 96.18 |
Short Program 7 (34.27) Free Skating 4 (61.91)
|
| 20–21.10.2018 | LUGANO CUP 2018 SUI |
Mixed Age | 3 | 93.15 |
Short Program resega 2 (36.29) Free Skating resega 3 (56.86)
|
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Mixed Age Women | 1 | 101.72 |
Short Program 1 (36.64) Free Skating 1 (65.08)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.12.2017 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
Junior Sev Women | 12 | 89.18 |
Short Program 18 (27.72) Free Skating 9 (61.46)
|
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Junior Sev Women | 15 | 86.59 |
Short Program 19 (29.56) Free Skating 15 (57.03)
|
| 16–19.11.2017 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Junior Sev Women | 17 | 80.15 |
Short Program 21 (26.61) Free Skating 17 (53.54)
|
| 27–29.10.2017 | Montalin Cup 2017 SUI |
Junior Women Sev | 24 | 65.01 |
Short Program 18 (28.77) Free Skating 25 (36.24)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Junior Sev Women | 21 | 81.87 |
Short Program 28 (26.99) Free Skating 17 (54.88)
|
| 11–13.11.2016 | Eulachcup 2016 SUI |
Sev Junior Women | 11 | 87.94 |
Short Program 9 (32.83) Free Skating 11 (55.11)
|
| 04–06.11.2016 | Championnats romands 2017 SUI |
Junior Women |
Free Skating 15 (52.99) Short Program 16 (30.89)
|
||
| 23–25.09.2016 | Dreitannencup 2016 SUI |
Junior Sev Women | 21 | 80.32 |
Short Program 18 (32.24) Free Skating 24 (48.08)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.01.2016 | Kolin Trophy 2016 SUI |
Silver Women | 1 | 45.05 |
Free Skating 1 (45.05)
|
| 05–07.11.2015 | Eulachcup 2015 SUI |
Nachwuchs A Girls | 2 | 45.09 |
Free Skating 2 (45.09)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.04.2015 | 30. Internationaler Säntiscup SUI |
Nachwuchs Sev | 1 | 39.54 |
Free Skating 1 (39.54)
|
| 07–09.11.2014 | Eulach Cup 2014 SUI |
Nachwuchs Sev Girls U15 | 8 | 65.10 |
Short Program 8 (24.02) Free Skating 7 (41.08)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.04.2014 | 29. Säntiscup 2014 SUI |
Nachwuchs Sev | 3 | 39.86 |
Free Skating 3 (39.86)
|
| 08–10.11.2013 | Eulach Cup 2013 SUI |
Jugend A Girls | 3 | 33.39 |
Free Skating 3 (33.39)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.02.2013 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend Nat. 33 SUI |
Jugend (U13) Girls | 33 | 52.94 |
Short Program 25 (22.02) Free Skating 41 (30.92)
|
| 01–02.12.2012 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 SUI |
Mini E Speranze | 13 | 43.38 |
Short Program 13 (16.88) Free Skating 13 (26.50)
|
Sezóna 2010/2011
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2011 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 SUI |
Youngster Younger | 5 | 30.97 |
Free Skating 5 (30.97)
|