Chloe MENARD neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Junior Solos | Povinný tanec | 25.62 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Junior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 21.13 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Junior Solos | Celkové | 46.75 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) | 2016/2017 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 24.07 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 28.15 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 51.52 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Junior 1 | Povinný tanec | 26.21 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Junior 1 | INTERPRETATION-DANCE | 26.26 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Junior 1 | Celkové | 48.90 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime 2 | Povinný tanec | 17.11 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Minime 2 | Povinný tanec | 19.39 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2012/2013 - J3 BESANCON (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Minime 2 | Volný tanec | 21.02 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Minime 2 | Celkové | 40.02 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2012/2013 - J3 BESANCON (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 16.67 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Prebronze Plus | Volný tanec | 16.27 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Prebronze Plus | Celkové | 32.94 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Preparatoire 2 | Povinný tanec | 12.96 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-CHOLET (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preparatoire 2 | Volný tanec | 10.89 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J3-SAINT-GERVAIS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preparatoire 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 9.12 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preparatoire 2 | Celkové | 23.59 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-CHOLET (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preparatoire Plus | Povinný tanec | 14.54 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preparatoire Plus | Volný tanec | 17.64 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Preparatoire Plus | Celkové | 26.44 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) | 2010/2011 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Solos | Povinný tanec | 25.62 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) |
| Junior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 21.13 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) |
| Junior Solos | Celkové | 46.75 | COUPE DE FRANCE 2017 (FRA) |
| Solos Junior 1 | Povinný tanec | 26.21 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) |
| Solos Junior 1 | INTERPRETATION-DANCE | 26.26 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Junior 1 | Celkové | 48.90 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 24.07 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 27.98 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 51.52 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Bronze Plus | Povinný tanec | 20.23 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Volný tanec | 28.15 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Celkové | 48.38 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON (FRA) |
Nejlepší výsledky 2012/2013
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Minime 2 | Povinný tanec | 17.11 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback (FRA) |
| Solos Minime 2 | Povinný tanec | 19.39 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2012/2013 - J3 BESANCON (FRA) |
| Solos Minime 2 | Volný tanec | 21.02 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) |
| Solos Minime 2 | Celkové | 40.02 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2012/2013 - J3 BESANCON (FRA) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Prebronze Plus | Povinný tanec | 16.67 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Volný tanec | 16.27 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Celkové | 32.94 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON (FRA) |
Nejlepší výsledky 2010/2011
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Solos Preparatoire 2 | Povinný tanec | 12.96 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-CHOLET (FRA) |
| Solos Preparatoire 2 | Volný tanec | 10.89 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J3-SAINT-GERVAIS (FRA) |
| Solos Preparatoire 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 9.12 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS (FRA) |
| Solos Preparatoire 2 | Celkové | 23.59 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-CHOLET (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Povinný tanec | 14.54 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Volný tanec | 17.64 | CIL - Grand -Est - DIJON (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Celkové | 26.44 | CIL - Grand -Est - EPINAL (FRA) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.04.2017 | COUPE DE FRANCE 2017 FRA |
Junior Solos s Bap SOLO | 7 | 46.75 |
Pattern Dance (Sans KP) 2 (25.62) Interpretation Dance 8 (21.13)
|
| 18–19.03.2017 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON FRA |
Solos Junior 1 s Bap SOLO | 4 | 47.88 |
Pattern Dance (Sans KP) 4 (21.62) Interpretation Dance 5 (26.26)
|
| 18–19.02.2017 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J3 - ANGLET FRA |
Solos Junior 1 s Bap SOLO | 9 | 46.39 |
Pattern Dance (Sans KP) 9 (20.85) Interpretation Dance 8 (25.54)
|
| 21–22.01.2017 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES FRA |
Solos Junior 1 s Bap SOLO | 7 | 48.90 |
Pattern Dance (Sans KP) 4 (26.21) Interpretation Dance 10 (22.69)
|
| 03–04.12.2016 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J1 - EPINAL FRA |
Solos Junior 1 s Bap SOLO | 11 | 43.03 |
Pattern Dance (Sans KP) 11 (17.42) Interpretation Dance 10 (25.61)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.04.2016 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 FRA |
Solos Bronze Plus s Bap SOLO | 2 | 51.52 |
Pattern Dance (Sans Kp) 5 (23.54) Free Dance 1 (27.98)
|
| 06–07.02.2016 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Besançon 2016 FRA |
Solos Bronze Plus s Bap SOLO | 2 | 50.22 |
Pattern Dance (Sans Kp) 3 (24.07) Free Dance 1 (26.15)
|
| 16–17.01.2016 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 Zone EST Clermont 2016 FRA |
Solos Bronze Plus s Bap SOLO | 7 | 43.85 |
Pattern Dance (Sans Kp) 11 (19.52) Free Dance 3 (24.33)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.04.2015 | Championnat de France Solos 2eme Division 2015 FRA |
Solos Bronze Plus s Bap SOLO | 7 | 36.10 |
Pattern Dance (Avec Kp) 6 (13.25) Free Dance 7 (22.85)
|
| 14–15.03.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 2 EPINAL FRA |
Solos Bronze Plus s Bap SOLO | 4 | 43.48 |
Pattern Dance (Avec Kp) 5 (17.91) Free Dance 4 (25.57)
|
| 24–25.01.2015 | COMPETITION INTER-REGIONALE 1 DIJON FRA |
Solos Bronze Plus s Bap SOLO | 1 | 48.38 |
Pattern Dance (Avec Kp) 1 (20.23) Free Dance 1 (28.15)
|
Sezóna 2012/2013
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.03.2013 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J5 - Idriss Abback FRA |
Solos Minime 2 s Asb SOLO | 15 | 37.74 |
Pattern Dance (Without Keypoints) 17 (17.11) Free Dance 15 (20.63)
|
| 19–20.01.2013 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2012/2013 - J3 BESANCON FRA |
Solos Minime 2 s Asb SOLO | 8 | 40.02 |
Compulsory Dance 7 (19.39) Free Dance 9 (20.63)
|
| 08–09.12.2012 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT FRA |
Solos Minime 2 s Asb SOLO | 12 | 38.15 |
Compulsory Dance 12 (17.64) Free Dance 13 (20.51)
|
| 24–25.11.2012 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD FRA |
Solos Minime 2 s Asb SOLO | 7 | 38.59 |
Compulsory Dance 7 (17.57) Free Dance 7 (21.02)
|
Sezóna 2011/2012
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BELFORT FRA |
Solos Prebronze Plus s Asb SOLO | 5 | 31.53 |
Compulsory Dance 5 (15.57) Free Dance 4 (15.96)
|
| 11.02.2012 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL BESANCON FRA |
Solos Prebronze Plus s Asb SOLO | 4 | 32.94 |
Compulsory Dance 4 (16.67) Free Dance 4 (16.27)
|
Sezóna 2010/2011
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2011 | CIL - Grand -Est - EPINAL FRA |
Solos Preparatoire Plus s Asb SOLO | 4 | 26.44 |
Pattern Dance 4 (14.54) Free Dance 4 (11.90)
|
| 12–13.02.2011 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J5-CHOLET FRA |
Solos Preparatoire 2 s Asb SOLO | 10 | 23.59 |
Compulsory Dance 11 (12.96) Free Dance 9 (10.63)
|
| 08.01.2011 | CIL - Grand -Est - DIJON FRA |
Solos Preparatoire Plus s Asb SOLO | 5 | 25.54 |
Pattern Dance 7 (7.90) Free Dance 3 (17.64)
|
| 11–12.12.2010 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J3-SAINT-GERVAIS FRA |
Solos Preparatoire 2 s Asb SOLO | 10 | 23.21 |
Compulsory Dance 12 (12.32) Free Dance 10 (10.89)
|
| 04–05.12.2010 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J2- REIMS FRA |
Solos Preparatoire 2 s Asb SOLO | 12 | 19.70 |
Danse Imposée 1 13 (9.12) Free Dance 8 (10.58)
|
| 13–14.11.2010 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J4-VILLARD de LANS FRA |
Solos Preparatoire 2 s Asb SOLO | ODS |