Daniela FLÜCKIGER neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Klasse 5 Bronze Girls | Celkové | 28.80 | OEV-Meisterschaft 2024 (Herisau/SUI) | 2023/2024 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| 3. Star Girls | Celkové | 14.04 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| 4. Star Girls | Celkové | 17.40 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| 4.stern Older | Celkové | 16.45 | OEV Meisterschaft 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Bronze 2004-2008 Girls | Celkové | 20.95 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze 2004-30.06.2010 Girls | Celkové | 25.86 | Tenini-Graf Cup (Wetzikon/SUI) | 2023/2024 |
| Bronze 2005-2009 Girls | Celkové | 28.60 | 2. Heuried-Cup (Zürich/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze Girls | Celkové | 25.87 | Glärnisch Cup 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Bronze Girls 2005-2008 | Celkové | 27.04 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Bronze Girls Older | Celkové | 26.42 | Glärnisch Cup 2024 (Glarus/SUI) | 2023/2024 |
| Bronze Younger Girls | Celkové | 20.54 | Pizokel Cup & Bündnermeisterschaft 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Cadet (Bronze) Girls Middle | Celkové | 18.10 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Debutant A1 | Celkové | 12.91 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2016/2017 |
| Futurum 2 | Celkové | 17.88 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) | 2017/2018 |
| Klasse 7a Girls | Celkové | 12.75 | OEV Meisterschaft (SUI) | 2017/2018 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bronze 2004-30.06.2010 Girls | Volné jízdy | 25.86 | Tenini-Graf Cup (Wetzikon/SUI) |
| Bronze 2004-30.06.2010 Girls | Celkové | 25.86 | Tenini-Graf Cup (Wetzikon/SUI) |
| Bronze Girls Older | Volné jízdy | 26.42 | Glärnisch Cup 2024 (Glarus/SUI) |
| Bronze Girls Older | Celkové | 26.42 | Glärnisch Cup 2024 (Glarus/SUI) |
| Klasse 5 Bronze Girls | Volné jízdy | 28.80 | OEV-Meisterschaft 2024 (Herisau/SUI) |
| Klasse 5 Bronze Girls | Celkové | 28.80 | OEV-Meisterschaft 2024 (Herisau/SUI) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bronze 2004-2008 Girls | Volné jízdy | 20.95 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
| Bronze 2004-2008 Girls | Celkové | 20.95 | 33. Flimser Trophy 2022 (Flims/SUI) |
| Bronze 2005-2009 Girls | Volné jízdy | 28.60 | 2. Heuried-Cup (Zürich/SUI) |
| Bronze 2005-2009 Girls | Celkové | 28.60 | 2. Heuried-Cup (Zürich/SUI) |
| Bronze Girls | Volné jízdy | 24.41 | OEV Meisterschaft 2023 (Rapperswil/SUI) |
| Bronze Girls | Celkové | 24.41 | OEV Meisterschaft 2023 (Rapperswil/SUI) |
| Bronze Older Girls | Volné jízdy | 25.84 | Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI) |
| Bronze Older Girls | Celkové | 25.84 | Glärnisch-Cup 2023 (Glarus/SUI) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls | Volné jízdy | 25.87 | Glärnisch Cup 2022 (SUI) |
| Bronze Girls | Celkové | 25.87 | Glärnisch Cup 2022 (SUI) |
| Bronze Girls 2005-2008 | Volné jízdy | 27.04 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
| Bronze Girls 2005-2008 | Celkové | 27.04 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bronze Younger Girls | Volné jízdy | 20.54 | Pizokel Cup & Bündnermeisterschaft 2020 (SUI) |
| Bronze Younger Girls | Celkové | 20.54 | Pizokel Cup & Bündnermeisterschaft 2020 (SUI) |
| Cadet (Bronze) Girls Middle | Volné jízdy | 18.10 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Cadet (Bronze) Girls Middle | Celkové | 18.10 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 4. Star Girls | Volné jízdy | 17.40 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| 4. Star Girls | Celkové | 17.40 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| 4.stern Older | Volné jízdy | 16.45 | OEV Meisterschaft 2019 (SUI) |
| 4.stern Older | Celkové | 16.45 | OEV Meisterschaft 2019 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| 3. Star Girls | Volné jízdy | 14.04 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| 3. Star Girls | Celkové | 14.04 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Futurum 2 | Volné jízdy | 17.88 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
| Futurum 2 | Celkové | 17.88 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
| Klasse 7a Girls | Volné jízdy | 12.75 | OEV Meisterschaft (SUI) |
| Klasse 7a Girls | Celkové | 12.75 | OEV Meisterschaft (SUI) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Debutant A1 | Volné jízdy | 12.91 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Debutant A1 | Celkové | 12.91 | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2024 | OEV-Meisterschaft 2024 Herisau/SUI |
Klasse 5 Bronze Girls | 6 | 28.80 |
Free Skating 6 (28.80)
|
| 03–04.02.2024 | Tenini-Graf Cup Wetzikon/SUI |
Bronze 2004-30.06.2010 Girls | 6 | 25.86 |
Free Skating 6 (25.86)
|
| 27.01.2024 | Glärnisch Cup 2024 Glarus/SUI |
Bronze Girls Older | 1 | 26.42 |
Free Skating 1 (26.42)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.04.2023 | Säntiscup 2023 Herisau/SUI |
Bronze Girls Older | 11 | 25.00 |
Free Skating 11 (25.00)
|
| 26.02.2023 | OEV Meisterschaft 2023 Rapperswil/SUI |
Bronze Girls | 8 | 24.41 |
Free Skating 8 (24.41)
|
| 28.01.2023 | Glärnisch-Cup 2023 Glarus/SUI |
Bronze Older Girls | 1 | 25.84 |
Free Skating 1 (25.84)
|
| 14–15.01.2023 | 2. Heuried-Cup Zürich/SUI |
Bronze 2005-2009 Girls | 3 | 28.60 |
Free Skating 3 (28.60)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Bronze 2004-2008 Girls | 8 | 20.95 |
Free Skating 8 (20.95)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2022 | Glärnisch Cup 2022 SUI |
Bronze Girls | 4 | 25.87 |
Free Skating 4 (25.87)
|
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Bronze Girls 2002-2008 | ODS | ||
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Bronze Girls 2005-2008 | 10 | 27.04 |
Free Skating 10 (27.04)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2020 | Pizokel Cup & Bündnermeisterschaft 2020 SUI |
Bronze Younger Girls | 8 | 20.54 |
Free Skating 8 (20.54)
|
| 28.11–01.12.2019 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Cadet (Bronze) Girls Middle | 13 | 18.10 |
Free Skating 13 (18.10)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2019 | OEV Meisterschaft 2019 SUI |
4.stern Older | 1 | 16.45 |
Free Skating 1 (16.45)
|
| 29.11–02.12.2018 | 29. Flimser Trophy SUI |
4. Star Girls | 2 | 17.40 |
Free Skating 2 (17.40)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.04.2018 | 33. internationaler Säntiscup SUI |
Futurum 2 | 3 | 17.88 |
Free Skating 3 (17.88)
|
| 24.02.2018 | OEV Meisterschaft SUI |
Klasse 7a Girls | 7 | 12.75 |
Free Skating 7 (12.75)
|
| 08–10.12.2017 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
3. Star Girls | 12 | 14.04 |
Free Skating 12 (14.04)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.04.2017 | 32. Internationaler Säntiscup SUI |
Debutant A1 | 10 | 12.91 |
Free Skating 10 (12.91)
|