Elisa BERA neaktivní Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Style Inrteroro | Celkové | 13.78 | CampionatiTicinesiBSeStile (Biasca/SUI) | 2023/2024 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Allievi | Celkové | 16.89 | CAMPIONATI TICINESI 2012 (SUI) | 2011/2012 |
| Bronze | Celkové | 8.34 | CAMPIONATI TICINESI 2017 DI STILE (SUI) | 2016/2017 |
| Bronze A | Celkové | 26.84 | Trofeo dei Castelli 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Bronze Gruppo 1 | Celkové | 35.96 | CAMPIONATI TICINESI DI LIBERO BS 2015 (SUI) | 2014/2015 |
| Bs Silver | Celkové | 43.84 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Bs Silver B | Celkové | 36.33 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Cadet U14 | Krátce program | 25.88 | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet U14 | Volné jízdy | 35.58 | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet U14 | Celkové | 61.46 | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Inter-Bronze | Celkové | 6.92 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Inter-Silver | Volné jízdy | 13.82 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Inter-Silver | SEQUENZA-DI-PASSI | 15.85 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE (SUI) | 2020/2021 |
| Inter-Silver | Celkové | 15.85 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE (SUI) | 2020/2021 |
| Jugend Girls | Krátce program | 23.83 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Girls | Volné jízdy | 43.09 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Girls | Celkové | 66.92 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Sev Girls | Krátce program | 25.99 | Dreitannencup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Sev Girls | Volné jízdy | 38.13 | Dreitannencup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Sev Girls | Celkové | 64.12 | Dreitannencup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Junior Silver | Celkové | 46.13 | CAMPIONATI TICINESI BS 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Sev | Krátce program | 19.60 | Dreitannen Cup (SUI) | 2015/2016 |
| Mini Sev | Volné jízdy | 36.68 | Dreitannen Cup (SUI) | 2015/2016 |
| Mini Sev | Celkové | 56.28 | Dreitannen Cup (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs A (Silber-Junioren) Women | Celkové | 52.33 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs B (Silber) Girls | Celkové | 43.16 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs Girls U14 | Krátce program | 24.64 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Girls U14 | Volné jízdy | 44.10 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Girls U14 | Celkové | 68.74 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev U14 Girls | Krátce program | 27.10 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev U14 Girls | Volné jízdy | 40.17 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev U14 Girls | Celkové | 67.27 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Silver A Girls | Celkové | 48.09 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Krátce program | 22.96 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Volné jízdy | 38.96 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Celkové | 61.92 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| No Test | Celkové | 5.45 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2015 (SUI) | 2014/2015 |
| Sev Girls Mini U12 | Krátce program | 22.36 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Girls Mini U12 | Volné jízdy | 38.26 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Girls Mini U12 | Celkové | 60.62 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) | 2015/2016 |
| Sev Jugend Maedchen | Krátce program | 22.92 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Jugend Maedchen | Volné jízdy | 45.13 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Jugend Maedchen | Celkové | 68.05 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Silver | Celkové | 50.25 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT (SUI) | 2020/2021 |
| Silver A | Celkové | 46.33 | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Silver A Women | Celkové | 51.48 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Silver B | Celkové | 48.47 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Silver B (Novice) Girls | Celkové | 43.48 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Silver B Adv.novice | Celkové | 46.91 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT DI LIBERO 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Silver B Women | Celkové | 48.64 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Silver Goldies | Celkové | 50.93 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Silver Women Stil | Celkové | 15.05 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Stil Inter-Gold | Celkové | 12.66 | Tenini-Graf Cup (Wetzikon/SUI) | 2023/2024 |
| Women Sev Mini | Krátce program | 17.74 | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) | 2015/2016 |
| Women Sev Mini | Volné jízdy | 30.60 | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) | 2015/2016 |
| Women Sev Mini | Celkové | 48.34 | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) | 2015/2016 |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Stil Inter-Gold | Volné jízdy | 12.66 | Tenini-Graf Cup (Wetzikon/SUI) |
| Stil Inter-Gold | Celkové | 12.66 | Tenini-Graf Cup (Wetzikon/SUI) |
| Style Inrteroro | Volné jízdy | 13.78 | CampionatiTicinesiBSeStile (Biasca/SUI) |
| Style Inrteroro | Celkové | 13.78 | CampionatiTicinesiBSeStile (Biasca/SUI) |
Nejlepší výsledky 2022/2023
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bs Silver B | Volné jízdy | 36.33 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Bs Silver B | Celkové | 36.33 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Silver B | Volné jízdy | 44.16 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Silver B | Celkové | 44.16 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Silver B Women | Volné jízdy | 44.60 | Montalin Cup (Chur/SUI) |
| Silver B Women | Celkové | 44.60 | Montalin Cup (Chur/SUI) |
Nejlepší výsledky 2021/2022
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bs Silver | Volné jízdy | 43.84 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Bs Silver | Celkové | 43.84 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Silver | Volné jízdy | 12.09 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE (SUI) |
| Silver | Celkové | 12.09 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE (SUI) |
| Silver B | Volné jízdy | 48.47 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Silver B | Celkové | 48.47 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Silver B Women | Volné jízdy | 48.64 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
| Silver B Women | Celkové | 48.64 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
| Silver Women Stil | Volné jízdy | 15.05 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) |
| Silver Women Stil | Celkové | 15.05 | 20. Tenini-Graf-Cup (SUI) |
Nejlepší výsledky 2020/2021
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Inter-Silver | SEQUENZA-DI-PASSI | 15.85 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE (SUI) |
| Inter-Silver | Celkové | 15.85 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE (SUI) |
| Silver | Volné jízdy | 50.25 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT (SUI) |
| Silver | Celkové | 50.25 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT (SUI) |
| Silver B | Volné jízdy | 43.02 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Silver B | Celkové | 43.02 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 (SUI) |
| Silver B (Novice) Girls | Volné jízdy | 43.48 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| Silver B (Novice) Girls | Celkové | 43.48 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| Silver B Women | Volné jízdy | 42.74 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
| Silver B Women | Celkové | 42.74 | Dreitannen-Cup 2020 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2019/2020
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Inter-Silver | Volné jízdy | 13.82 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2020 (SUI) |
| Inter-Silver | Celkové | 13.82 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2020 (SUI) |
| Nachwuchs B (Silber) Girls | Volné jízdy | 43.16 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs B (Silber) Girls | Celkové | 43.16 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Silver | Volné jízdy | 40.74 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| Silver | Celkové | 40.74 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| Silver B | Volné jízdy | 39.94 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Silver B | Celkové | 39.94 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Silver B Adv.novice | Volné jízdy | 46.91 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT DI LIBERO 2020 (SUI) |
| Silver B Adv.novice | Celkové | 46.91 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT DI LIBERO 2020 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2018/2019
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Junior Silver | Volné jízdy | 46.13 | CAMPIONATI TICINESI BS 2019 (SUI) |
| Junior Silver | Celkové | 46.13 | CAMPIONATI TICINESI BS 2019 (SUI) |
| Nachwuchs A (Silber-Junioren) Women | Volné jízdy | 52.33 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Nachwuchs A (Silber-Junioren) Women | Celkové | 52.33 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Nachwuchs Silver A Girls | Volné jízdy | 48.09 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Nachwuchs Silver A Girls | Celkové | 48.09 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Silver A | Volné jízdy | 46.33 | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Silver A | Celkové | 46.33 | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Silver A Women | Volné jízdy | 51.48 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Silver A Women | Celkové | 51.48 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Silver Goldies | Volné jízdy | 50.93 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Silver Goldies | Celkové | 50.93 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2017/2018
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Krátce program | 25.88 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Cadet U14 | Volné jízdy | 35.58 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Cadet U14 | Celkové | 61.46 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 | Krátce program | 24.64 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 | Volné jízdy | 44.10 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Girls U14 | Celkové | 68.74 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Sev U14 Girls | Krátce program | 27.10 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev U14 Girls | Volné jízdy | 40.17 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev U14 Girls | Celkové | 67.27 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Krátce program | 22.96 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Volné jízdy | 38.96 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Sev Girls | Celkové | 61.92 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2016/2017
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bronze | PROGRAMMA-DI-STILE | 8.34 | CAMPIONATI TICINESI 2017 DI STILE (SUI) |
| Bronze | Celkové | 8.34 | CAMPIONATI TICINESI 2017 DI STILE (SUI) |
| Jugend Girls | Krátce program | 23.83 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Girls | Volné jízdy | 43.09 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Girls | Celkové | 66.92 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Sev Girls | Krátce program | 25.99 | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Jugend Sev Girls | Volné jízdy | 38.13 | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Jugend Sev Girls | Celkové | 64.12 | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Sev Jugend Maedchen | Krátce program | 22.92 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Jugend Maedchen | Volné jízdy | 45.13 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Jugend Maedchen | Celkové | 68.05 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2015/2016
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze | PROGRAMMA-DI-STILE | 6.92 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2016 (SUI) |
| Inter-Bronze | Celkové | 6.92 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2016 (SUI) |
| Mini Sev | Krátce program | 19.60 | Dreitannen Cup (SUI) |
| Mini Sev | Volné jízdy | 36.68 | Dreitannen Cup (SUI) |
| Mini Sev | Celkové | 56.28 | Dreitannen Cup (SUI) |
| Sev Girls Mini U12 | Krátce program | 22.36 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) |
| Sev Girls Mini U12 | Volné jízdy | 38.26 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) |
| Sev Girls Mini U12 | Celkové | 60.62 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel (SUI) |
| Women Sev Mini | Krátce program | 17.74 | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
| Women Sev Mini | Volné jízdy | 30.60 | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
| Women Sev Mini | Celkové | 48.34 | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf (SUI) |
Nejlepší výsledky 2014/2015
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bronze Gruppo 1 | Volné jízdy | 35.96 | CAMPIONATI TICINESI DI LIBERO BS 2015 (SUI) |
| Bronze Gruppo 1 | Celkové | 35.96 | CAMPIONATI TICINESI DI LIBERO BS 2015 (SUI) |
| No Test | PROGRAMMA-DI-PASSI | 5.45 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2015 (SUI) |
| No Test | Celkové | 5.45 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2015 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2013/2014
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Bronze A | Volné jízdy | 26.84 | Trofeo dei Castelli 2013 (SUI) |
| Bronze A | Celkové | 26.84 | Trofeo dei Castelli 2013 (SUI) |
Nejlepší výsledky 2011/2012
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Allievi | Volné jízdy | 16.89 | CAMPIONATI TICINESI 2012 (SUI) |
| Allievi | Celkové | 16.89 | CAMPIONATI TICINESI 2012 (SUI) |
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.02.2024 | CampionatiTicinesiBSeStile Biasca/SUI |
Style Inrteroro | 1 | 13.78 |
Free Skating 1 (13.78)
|
| 03–04.02.2024 | Tenini-Graf Cup Wetzikon/SUI |
Stil Inter-Gold | 1 | 12.66 |
Free Skating 1 (12.66)
|
Sezóna 2022/2023
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.02.2023 | Tenini-Graf-Cup Wetzikon/SUI |
Stil Inter-Gold Women | ODS | ||
| 26–27.11.2022 | LuganoCup Lugano/SUI |
Bs Silver B | 2 | 36.33 |
Free Skating 2 (36.33)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Silver B | 1 | 44.16 |
Free Skating 1 (44.16)
|
| 01–02.10.2022 | Montalin Cup Chur/SUI |
Silver B Women | 1 | 44.60 |
Free Skating 1 (44.60)
|
Sezóna 2021/2022
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.02.2022 | CAMPIONATI TICINESI BS SUI |
Silver B | 1 | 44.74 |
Free Skating 1 (44.74)
|
| 12–13.02.2022 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE SUI |
Silver | 3 | 12.09 |
Free Skating 3 (12.09)
|
| 05–06.02.2022 | 20. Tenini-Graf-Cup SUI |
Silver Women Stil | 2 | 15.05 |
Free Skating 2 (15.05)
|
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Silver B Women | 1 | 44.94 |
Free Skating 1 (44.94)
|
| 20–21.11.2021 | LUGANO CUP 21 SUI |
Bs Silver | 1 | 43.84 |
Free Skating 1 (43.84)
|
| 08–10.10.2021 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 SUI |
Silver B | 1 | 48.47 |
Free Skating 1 (48.47)
|
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Silver B Women | 1 | 48.64 |
Free Skating 1 (48.64)
|
Sezóna 2020/2021
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2021 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT SUI |
Silver | 1 | 50.25 |
Free Skating 1 (50.25)
|
| 10.04.2021 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE SUI |
Inter-Silver | 2 | 15.85 |
Sequenza di passi 2 (15.85)
|
| 23–25.10.2020 | Montalin Cup 2020 SUI |
Silver B (Novice) Girls | 1 | 43.48 |
Free Skating 1 (43.48)
|
| 09–11.10.2020 | TICINO CUP BANCA STATO 2020 SUI |
Silver B | 1 | 43.02 |
Free Skating 1 (43.02)
|
| 18–20.09.2020 | Dreitannen-Cup 2020 SUI |
Silver B Women | 1 | 42.74 |
Free Skating 1 (42.74)
|
Sezóna 2019/2020
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2020 | CAMPIONATI TICINESI BREITENSPORT DI LIBERO 2020 SUI |
Silver B Adv.novice | 1 | 46.91 |
Free Skating 1 (46.91)
|
| 22.02.2020 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2020 SUI |
Inter-Silver | 2 | 13.82 |
Free Skating 2 (13.82)
|
| 12–15.12.2019 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Nachwuchs B (Silber) Girls | 1 | 43.16 |
Free Skating 1 (43.16)
|
| 19–20.10.2019 | LUGANO CUP 2019 SUI |
Silver | 1 | 40.74 |
Free Skating 1 (40.74)
|
| 04–06.10.2019 | Ticino Cup BancaStato 2019 SUI |
Silver B | 1 | 39.94 |
Free Skating 1 (39.94)
|
Sezóna 2018/2019
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2019 | CAMPIONATI TICINESI BS 2019 SUI |
Junior Silver | 1 | 46.13 |
Free Skating 1 (46.13)
|
| 29.11–02.12.2018 | 29. Flimser Trophy SUI |
Nachwuchs A (Silber-Junioren) Women | 1 | 52.33 |
Free Skating 1 (52.33)
|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Nachwuchs Silver A Girls | 1 | 48.09 |
Free Skating 1 (48.09)
|
| 20–21.10.2018 | LUGANO CUP 2018 SUI |
Silver Goldies | 1 | 50.93 |
Free Skating reseghina 1 (50.93)
|
| 05–07.10.2018 | TICINO CUP 2018 SUI |
Silver A | 1 | 46.33 |
Free Skating 1 (46.33)
|
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Silver A Women | 2 | 51.48 |
Free Skating 2 (51.48)
|
Sezóna 2017/2018
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–14.01.2018 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs Nat. 16 SUI |
Nachwuchs Girls U14 | 16 | 68.74 |
Short Program 19 (24.64) Free Skating 16 (44.10)
|
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Nachwuchs Sev U14 Girls | 11 | 67.27 |
Short Program 7 (27.10) Free Skating 14 (40.17)
|
| 07–08.10.2017 | TICINO CUP 2017 SUI |
Cadet U14 | 8 | 61.46 |
Short Program 4 (25.88) Free Skating 12 (35.58)
|
| 22–24.09.2017 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Nachwuchs U14 Sev Girls | 13 | 61.92 |
Short Program 12 (22.96) Free Skating 12 (38.96)
|
Sezóna 2016/2017
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2017 | CAMPIONATI TICINESI 2017 DI STILE SUI |
Bronze | 2 | 8.34 |
Programma Di Stile 2 (8.34)
|
| 27–29.01.2017 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend Nat. 11 SUI |
Jugend Girls | 11 | 66.92 |
Short Program 16 (23.83) Free Skating 11 (43.09)
|
| 17–20.11.2016 | 20. Zueri Leu Cup 2016 SUI |
Sev Jugend Maedchen | 3 | 68.05 |
Short Program 5 (22.92) Free Skating 2 (45.13)
|
| 23–25.09.2016 | Dreitannencup 2016 SUI |
Jugend Sev Girls | 3 | 64.12 |
Short Program 2 (25.99) Free Skating 5 (38.13)
|
Sezóna 2015/2016
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2016 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2016 SUI |
Inter-Bronze | 3 | 6.92 |
Programma di Stile 3 (6.92)
|
| 29–31.01.2016 | SM im Eiskunstlauf Mini / Jugend 2016 in Basel Nat. 19 SUI |
Sev Girls Mini U12 | 19 | 60.62 |
Short Program 18 (22.36) Free Skating 18 (38.26)
|
| 20–22.11.2015 | Zueri Leu Cup 2015 - Wettkampf SUI |
Women Sev Mini | 15 | 48.34 |
Short Program 14 (17.74) Free Skating 14 (30.60)
|
| 18–20.09.2015 | Dreitannen Cup SUI |
Mini Sev | 12 | 56.28 |
Short Program 17 (19.60) Free Skating 11 (36.68)
|
Sezóna 2014/2015
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2015 | CAMPIONATI TICINESI DI LIBERO BS 2015 SUI |
Bronze Gruppo 1 | 2 | 35.96 |
Free Skating 2 (35.96)
|
| 21.02.2015 | CAMPIONATI TICINESI DI STILE 2015 SUI |
No Test | 1 | 5.45 |
Programma di passi 1 (5.45)
|
Sezóna 2013/2014
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.10.2013 | Trofeo dei Castelli 2013 SUI |
Bronze A | 6 | 26.84 |
Free Skating 6 (26.84)
|
Sezóna 2011/2012
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.02.2012 | CAMPIONATI TICINESI 2012 SUI |
Allievi | 7 | 16.89 |
Free Skating 7 (16.89)
|