Eloane CLODIC Access
Pokrok skóre
Mapa prvků ⓘ
Osobní rekord
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| R3 B Min-Nov Serie 1 Women | Celkové | 15.31 | Trophee de Castres (Castres/FRA) | 2025/2026 |
Osobní rekordy z dřívějších kategorií
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na | Sezóna |
|---|---|---|---|---|
| Avenir Solo Ice Dance | Povinný tanec | 15.94 | Coupe KENNERSON (Castres/FRA) | 2024/2025 |
| Avenir Solo Ice Dance | DANSE-LIRE | 15.20 | Coupe KENNERSON (Castres/FRA) | 2024/2025 |
| Avenir Solo Ice Dance | Celkové | 31.14 | Coupe KENNERSON (Castres/FRA) | 2024/2025 |
| Lame 2 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 13.75 | Coupe Roger Kennerson (BRIVE La Gaillarde/FRA) | 2023/2024 |
| Lame 2 Solo Ice Dance | Volný tanec | 6.49 | Coupe Roger Kennerson (BRIVE La Gaillarde/FRA) | 2023/2024 |
| Lame 2 Solo Ice Dance | Celkové | 20.24 | Coupe Roger Kennerson (BRIVE La Gaillarde/FRA) | 2023/2024 |
| R3 B Pou-Ben Serie 1 Women | Celkové | 13.19 | Blagnac 2025 (Blagnac/FRA) | 2024/2025 |
Nejlepší výsledky 2025/2026
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| R3 B Min-Nov Serie 1 Women | Volné jízdy | 15.31 | Trophee de Castres (Castres/FRA) |
| R3 B Min-Nov Serie 1 Women | Celkové | 15.31 | Trophee de Castres (Castres/FRA) |
Nejlepší výsledky z předchozích sezón
Nejlepší výsledky 2024/2025
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Avenir Solo Ice Dance | Povinný tanec | 15.94 | Coupe KENNERSON (Castres/FRA) |
| Avenir Solo Ice Dance | DANSE-LIRE | 15.20 | Coupe KENNERSON (Castres/FRA) |
| Avenir Solo Ice Dance | Celkové | 31.14 | Coupe KENNERSON (Castres/FRA) |
| R3 B Pou-Ben Serie 1 Women | Volné jízdy | 13.19 | Blagnac 2025 (Blagnac/FRA) |
| R3 B Pou-Ben Serie 1 Women | Celkové | 13.19 | Blagnac 2025 (Blagnac/FRA) |
Nejlepší výsledky 2023/2024
| Kategorie | Segment | Skóre | Získané na |
|---|---|---|---|
| Lame 2 Solo Ice Dance | Povinný tanec | 13.75 | Coupe Roger Kennerson (BRIVE La Gaillarde/FRA) |
| Lame 2 Solo Ice Dance | Volný tanec | 6.49 | Coupe Roger Kennerson (BRIVE La Gaillarde/FRA) |
| Lame 2 Solo Ice Dance | Celkové | 20.24 | Coupe Roger Kennerson (BRIVE La Gaillarde/FRA) |
Sezóna 2025/2026
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.01–01.02.2026 | Trophee de Castres Castres/FRA |
R3 B Min-Nov Serie 1 Women | 2 | 15.31 |
Free Skating 2 (15.31)
|
| 06–07.12.2025 | TF Nimes 2025 Nimes/FRA |
R3 B Min-Nov Serie 1 Women | 12 | 12.43 |
Free Skating 12 (12.43)
|
Výsledky z předchozích sezón
Sezóna 2024/2025
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.03.2025 | Blagnac 2025 Blagnac/FRA |
R3 B Pou-Ben Serie 1 Women | 7 | 13.19 |
Free Skating 7 (13.19)
|
| 15.03.2025–14.11.2024 | Coupe KENNERSON Castres/FRA |
Avenir Solo Ice Dance s Solo CSNDG | 6 | 31.14 |
Pattern Dance (Without Key Points) 10 (15.94) Danse Lire 2 (15.20)
|
| 01–02.02.2025 | Coupe régionale de Castres 2025 Castres/FRA |
R3 B Pou-Ben Serie 1 Women | 4 | 11.94 |
Free Skating 4 (11.94)
|
| 14.12–14.11.2024 | TROPHEE de la Porcelaine LIMOGES/FRA |
Avenir Solo Ice Dance s Solo CSNDG | 12 | 23.92 |
Pattern Dance (Without Key Points) 14 (12.89) Danse Lire 15 (11.03)
|
Sezóna 2023/2024
| Datum | Soutěž | Kategorie | Místo | Body | Segmenty |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2024 | Coupe Roger Kennerson BRIVE La Gaillarde/FRA |
Lame 2 Solo Ice Dance s Solo CSNDG | 2 | 20.24 |
Pattern Dance Danse Mineure 4 (13.75) Free Dance 2 (6.49)
|
| 09.12.2023 | TROPHEE DE LA PORCELAINE LIMOGES/FRA |
Lame 2 Solo Ice Dance s Solo CSNDG | 2 | 13.71 |
Pattern Dance Danse Mineure 1 (9.32) Free Dance 2 (4.39)
|